Reklama

kakání partnerky

Jitka (Čt, 24. 8. 2023 - 15:08)

Já jdu dneska ke Kolářům tak se tam stav taky a pokecáme.Nějak kolem 19h. Famfulíkova 1135,zazvoň na zvonek nebo výtahem do 3.patra.Zatim pa a těšim se.

Eulálius Blitek (Čt, 24. 8. 2023 - 15:08)

Až tam budete, zeptejte se Koláře na to, jak včera ve 4:15 ráno sral a blil. Hlavně na to, kolikrát si u toho prdnul a krknul.

Lada zikova (Čt, 24. 8. 2023 - 15:08)

Přijď taky.Uděláme tim Kolářojc velikou radost.Prý udělá i chlebíčky,tak by ti mohlo bejt blbě a mohl se pořádně poblejt.Já udělám pár šišek a bude nám hej.A Kolář bude mít vánoce 4 mesíce předem :-)

martina kurvová (Čt, 25. 6. 2020 - 17:06)

Pavkole Pavkole ty vole, ty mi lízáš piču pohladíš mi číču, Há Há iva je kráva Jé Jé infromacovy jébé

Anonym (St, 24. 6. 2020 - 10:06)

Dneska se mi zdálo,
není toho málo,
že jsem si splet hajzlíky ,
dejte mi teď smajlíky. :-)

Pavkol (St, 24. 6. 2020 - 07:06)

když jí řekl mám tě rád cítil náhle hrozný smrad cos to milá provedla? právě jsem se uprdla

martina kurvová (St, 24. 6. 2020 - 07:06)

ach to je vtipné jak vagína od mrože a víte co jdu udělat těm mrdakům erotogení zónu

Pavkol (St, 24. 6. 2020 - 06:06)

abych to tu zase trošku oživil tak taková praštěná básnička která mě právě napadla: já mám přání jemuž není rovno chtěl bych vidět svojí holky hovno :)

Honza (Po, 22. 6. 2020 - 13:06)

:(((((((((((((((

Informace (Ne, 21. 6. 2020 - 21:06)

Víte musím se také přiznat se špatnou věcí která je třeba aby vyšla ven je to trošku delší příběh takže můj kamarád Petr založil tuto diskuzi a pak mi řekl ať se o ní starám staral jsem se až jsem se zde dostaral můj kamarád který měl jako první nápad vymyslet toto téma roku 2004 kdy nám bylo 23 let řekl mi ať si sednu k počítači a skusím ji vytvořit to se nám podařilo a poté šly čísla nahoru a docela to byla sranda. Proč musím jít ven s touto informací? protože je to přesně 20 let co můj kamarád Petr o kterém jsem se dozvěděl zemřel bylo mu 23 let když řídil auto byl jsem pasažérem jelikož jsme volali jeho rodičům že příjdeme na oběd a pobavíme se a dáme si víno ovšem to se toho data nestalo 21. června roku 2004 na silnici směr přelouč ve velké bouřce jeli jsme a chtěli být co nejdříve u petrových rodičů bylo 16:59 a pak si jen pamatuji že jsme v zatáčce sjeli ze svahu a pak už si nic nepamatuju jenom že jsem se probudil na lůžku s jednou nohou říkali mi uklidněte se všechno bude dobré v nemocnici v Ostravě jsem strávil 15 dní než mi řekly že Petr můj nejlepší kamarád zemřel nepřežil takže se můj život úplně převrátil už dlouho si to vyčítám a piju jsem často ožralý protože to prostě jinak nejde kdysi jsem přemýšlel i o sebevraždě ale můj psycholog mi alespoň trošku pomohl do teď opravdu nevím ale jezdím na to místo každý týden večer a furt vidím jeho stíny a vím že prostě někde je a proto se chci zeptat jestli neznáte nějakého dobrého mistra na paranormální jevy protože vím že tam je a chce se mnou mluvit pamatuju když jsem tam roku 2014 jel na kole a viděl nějaký stín který mi opravdu připomínal postavu která jakoby na mě mává a jakoby říkala pojď za mnou doteď mám z nehody po celém těle pár jizev právě že sám se sebe bojím protože se bojím smrti abych se přiznal nevím kam pujdu jestli někam půjdu nebo prostě nebudu existovat a nebo se znovuzrodím prostě svět a veškeré tyto nábožné věci nějak nepobírám protože věřící jsem 50 na 50 a hlavně od nehody jsem začal věřit v duchy protože do teď vím že jak jsem se postavil k jeho hrobu u cesty věděl jsem že se semnou loučí a bude tám po polních planinách chodit a bude se dívat jak co probíhalo a možná že mne hledá aby mi řekl že chce zpět ke mne kamarádit se smát se i brečet společně a právě dnes je to 20 let od smrti Petra

tik tak (So, 20. 6. 2020 - 12:06)

Hele takže 1. vagína je ženský pohlavní orgán
2. líže se většinou v protisměru
3. našukává se většinou rovně
4. 45% je pak známka aids

Marko (So, 20. 6. 2020 - 09:06)

ale myslím že pravá Iva zde také chodí

Pavkol (So, 20. 6. 2020 - 08:06)

v pohodě mě jenom naštvalo že od doby co už sem tolik nepřispívá pravá Iva tak tu ubyli zážitky a info na dané téma koukám že až si zas vzpomenu na něco ze svého života byť zatím jsem měl jenom několik poslechových zážitků vizuální prakticky žádný tak že jsem asi jediný kdo se v poslední době daného tématu držel

Marko (Pá, 19. 6. 2020 - 15:06)

Pavkol dostane vyzamenání i když žádné tady nemám za to že tady dokáže zlepšit situaci a Pavkole z vulgárních slov si nic nedělej ani by mi nevadilo kdyby si řekl že Martina je lůza nebo třeba píča jak jsem již zmínil

Informace (Pá, 19. 6. 2020 - 15:06)

NO NO NO NO a rovnou si přeměníme jméno na Marko když jste mě donutily

Informace (Pá, 19. 6. 2020 - 15:06)

Tak a málem bych zapomněl jelikož někdo napsal že jsem starý kokot a že jsem flundra tak ano nové informace jsem mužského pohlaví že paní Martino která se celou dobu myslela že jsem tady nějaká sociální dáma. A za nedlouho si dám víno pravé francouzké protože tohle opravdu je síla a jestli tady bude paní Martina kecat tak se za nedlouho asi budu ožírat slivovicou pravou moravskou. jelikož nevím kde bydlíte a neznáme osoby mi na email napsaly ať jim řeknu kde bydlím tak dobře bydlím v Ostravici růžová 10 je to takový velký divný barák má 2 patra s tou škodou yeti tak mě navštivte a nakopejte mi řiť jak chcete pokud vám rovnou nerozbiju držku a paní Martino vy se za mnou můžete dostavit dám vám nějaké prášky a rovnou dáme životopis aby jste mi dali pokoj narození: Frenštát pod Radhoštěm Bydlení : Ostravice jméno: Marko příjmení : haubel tak a pisajte si do svých 524 sešitků ovšem prosím šetřete místem ať pak nepíšete na prdel z diktátu a můžete si to hezky napsat do toho svého sešitku který jste vyfasovali s tějakého supermarketu a nebo moravelního nekontroverzního nehumalního pole a proletáři všech zemí stavte na kafe

Informace (Pá, 19. 6. 2020 - 15:06)

Ale ale kdopak se to za mne vydává tohle je přes čáru ne? Příspěvek z času 11:04 jsem nepsal ale ani příspěvěk z času 17 června jsem nepsal já a proto opět varuji jiné kteří se zde vyžívají na tom dělat si s někoho prdel a proto se nebudu S* a rovnou dotyčného vyhodíme a proto vždy když klikne na https://diskuse.doktorka.cz/kakani-partnerky tak to nebohému človíčkovy napíše error 404 . Jo a Martino vzpamatujte se protože mám jeden koment k vašemu vyjadřování a to je to že jste nejspíše píča ano omlouvám se ale opravdu přiznejme si že paní Martina je jedním slovem píče. Jo a Pavkole gratuluji že ti někdo vyžvanil že mi je 41 nebo 47 je mi 46 tak opravdu nevím kdo tyto nesmyslné informace zjišťuje. Asi vám nefakčí wikipedie nebo opravdu nevím co mám k tomuto faktu dodat každopádně paní martino a jiný blbci se vzpamatujte jinak právě dostanete vyhazov ta zvaně padáka a jestli máte jiné problémy tak si vezměte papírek a tužtičku a pisajte si!

tik tak (Čt, 18. 6. 2020 - 11:06)

Výzkum
Výzkumem paranormálních jevů se ve světě zabývá celá řada nadšenců, hlavně z řad esoteriků. Například TAPS (The Atlantic Paranormal Society) či IPA (Indian Paranormal Society). I v České republice můžeme takové najít. Mezi populární v České republice patří tým VTPJ (Vyšetřovací Tým Paranormálních Jevů) a PGT (Paranormal GHOST team). Z esotericky zaměřených skupin to je například EPRV777 léčitele Jaroslava Drábka. Z objektivněji zaměřených jde o spolek Paranormal tým z.s. založený Ondřejem Bezouškou.

Vědecký výzkum paranormálních jevů
Celoevropská výzva ke spolupráci
Dne 1. října 2012 vyhlásili belgičtí skeptici ve spolupráci s evropskou skeptickou společností ECSO soutěž “The Sisyphus Prize” o jeden milion euro. Finanční odměnu zde mohla získat osoba, která prokáže za kontrolovaných podmínek paranormální schopnosti, resp. takové, které jsou podle současných vědeckých poznatků krajně nepravděpodobné. V Belgii, Holandsku, Německu, Polsku i jinde byla o této akci široce informována veřejnost v rozhlase i v tisku, a první přihlášky k testování byly zaregistrovány velmi brzy.[1] Tento projekt byl mimořádný kromě historicky nejvyšší vypsané odměny hlavně tím, že se jednalo o první celoevropskou akci zaměřenou na hledání paranormálního jevu. Česká republika se do projektu zapojila 1. ledna 2013 prostřednictvím Českého klubu skeptiků Sisyfos (člena Rady vědeckých společností České republiky) ve spolupráci s mentalistou Jakubem Kroulíkem.

Možnost otestovat své paranormální schopnosti v rámci národního pretestu českým zájemcům končila po půl roce. Důvodem dřívějšího konce nabídky o národní pretest bylo, aby v případě úspěchu národního kandidáta bylo dost času pro přípravu a realizaci finálního testu v Bruselu.[2]

V České republice se národní výzvy pořádané Českým klubem skeptiků Sisyfos nakonec zúčastnili dva lidé. Pokusili se prokázat schopnost mimosmyslově vnímat, neuspěl však ani jeden.[2] V dalších evropských zemích během jednoho roku trvání akce proběhly desítky testů různých paranormálních schopností v oblastech jako je jasnovidnost, telepatie, telekineze, materializace, proutkařství, senzibilských schopností, psychotroniky apod. Výsledek žádného z testovaných účastníků dosud nepřekročil stanovený pravděpodobnostní poměr, tudíž žádný z nich dosud neuspěl.[2]

Paranormální výzva (ČR)
Přestože v Evropě výzva trvala celý rok a v České republice půl roku, objevilo se i u nás mnoho zájemců, kteří nakonec z různých důvodů připravované testy nepodstoupili. Projekt Paranormální výzva Českého klubu skeptiků Sisyfos proto od prvního ledna 2014 plynule navazuje na The Sisyphus Prize - "Evropskou milionovou cenu".[2]

Český klub skeptiků Sisyfos nabízí od 1. 5. 2014 ve spolupráci s dobrovolnými donátory v čele s Václavem Dejčmarem finanční odměnu té osobě, která za kontrolovaných podmínek prokáže své paranormální schopnosti. Na rozdíl od Randiho One Million Dollar Paranormal Challenge se může k Paranormální výzvě kdokoliv dobrovolně připojit a nabídnout navýšení finanční odměny.[3]

Aktuální seznam donátorů je k nahlédnutí oficiálním webu Paranormální výzvy.

Veškeré experimenty Paranormální výzvy se pečlivě dokumentují a videa z experimentů jsou veřejně přístupná youtube.

Reference
HEŘT, Jiří. Oznámení akce: THE SISYPHUS PRIZE – 1 milion Euro. Blog na webových oficiálních webových stránkách Sisyfos [online]. Český klub skeptiků Sisyfos, 24.10.2012 [cit. 12.6.2016]. Dostupné online.
Vznik Paranormální výzvy « O Paranormální výzvě « Paranormální výzva. Falešní hráči [online]. [cit. 2016-06-12]. Dostupné online.
O Paranormální výzvě. Falešní hráči [online]. [cit. 2016-06-12]. Dostupné online.
Pahýl Tento článek je příliš stručný nebo postrádá důležité informace.
Pomozte Wikipedii tím, že jej vhodně rozšíříte. Nevkládejte však bez oprávnění cizí texty.

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 11:06)

Slender Man (někdy též Slenderman) je fiktivní nadpřirozená postava, která vznikla jako internetová creepypasta vytvořená uživatelem Ericem Knudsenem (známým též jako Victor Surge) na fóru Something Awful v roce 2009.[1] Je popisován jako vyzáblá, nepřirozeně vysoká humanoidní postava v černém obleku a bez obličeje, a ve svých příbězích obvykle pronásleduje, unáší nebo traumatizuje své oběti, zejména děti.[2]

Slender Man není vázán na jeden konkrétní příběh, ale objevuje se ve velkém množství rozličných děl, obvykle sdílených pomocí internetu.[3][4] Fikce zaměřená na Slender Mana zahrnuje mnoho mediálních prostředků včetně literárních a uměleckých děl a videosérií jako je Marble Hornets, kde je znám jako The Operator. Kromě internetových příběhů se Slender Man stal internetovou ikonou a má vliv také na populární kulturu, odkazuje na něj např. postava Enderman ve videohře Minecraft.[5] Slender Man se dočkal i několika svých vlastních her, jako je Slender: The Arrival nebo Slender: The Eight Pages. Také se objevil ve filmové adaptaci Marble Hornets, kde byl ztvárněn Dougem Jonesem, a ve filmu Slender Man z roku 2018, kde ho ztvárnil Javier Botet.

Na začátku roku 2014 vypukla morální panika ohledně Slender Mana poté, co se několik čtenářů jeho povídek stalo aktéry v násilných činech. Ve středu pozornosti byl hlavně incident v americkém městě Waukesha ve Wisconsinu, kde byla téměř ubodána dvanáctiletá dívka ve snaze uspokojit Slender Mana.[6]

Obsah
1 Historie
1.1 Původ
1.2 Raný vývoj
1.3 Popis
1.4 Příčiny jeho oblíbenosti
1.5 Slender Man stabbing
1.6 Morální panika a další incidenty
1.7 Vývoj po Slender Man stabbing
2 Folkloristická hodnota
3 Copyright
4 Odkazy na Slender Mana v médiích
5 Odkazy
5.1 Reference
5.2 Externí odkazy
Historie
Původ
Slender Man byl vytvořen 10. června 2009 v soutěži ve Photoshopu (angl. Photoshop contest) probíhající ve vlákně internetového fóra Something Awful, jejíž podstatou bylo vytváření obrázků s paranormálními jevy.[7][8][9][10] Uživatel Eric Knudsen pod pseudonymem „Victor Surge“[11] přidal do vlákna dva černobílé obrázky se skupinkami dětí, do kterých přidal vysokou, vyzáblou postavu v černém obleku.[12][13] Ačkoli předchozí příspěvky ve vlákně byly pouze obrázky, Surge ke svým příspěvkům přidal úryvky textu, které údajně patřily svědkům, kteří popisovali unášení dětí a kteří postavu nazvali „The Slender Man“.

Citace textu pod první fotografií zní:

We didn't want to go, we didn't want to kill them, but its persistent silence and outstretched arms horrified and comforted us at the same time…

— 1983, photographer unknown, presumed dead.[13]

Český překlad: Nechtěli jsme jít, nechtěli jsme je zabít, ale ty jeho natažené ruce a neustálé ticho nás děsí a uklidňuje zároveň...

— 1983, fotograf neznámý, považován za mrtvého.

Citace textu pod druhou fotografií zní:

One of two recovered photographs from the Stirling City Library blaze. Notable for being taken the day which fourteen children vanished and for what is referred to as “The Slender Man”. Deformities cited as film defects by officials. Fire at library occurred one week later. Actual photograph confiscated as evidence.

— 1986, photographer: Mary Thomas, missing since June 13th, 1986.[13]

Český překlad: Jedna ze dvou zachráněných fotografií z požáru Stirlingské knihovny. Je zajímavá tím, že byla pořízena den před zmizením 14 dětí, které je připisováno tzv. „Slender Manovi“. Podle úřadů je znetvoření způsobeno poškozením filmu. Požár knihovny vypukl o týden později. Originál fotografie byl zabaven jako důkazní materiál.

— 1986, fotograf: Mary Thomas, pohřešovaná od 13. června 1986.

Tyto dodatky nápadu výrazně pomohly k dalšímu vývoji. Následující přispěvatelé fóra navázali na postavu Slender Mana a dále ji rozvíjeli přidáváním svých vlastních obrázkových nebo textových příspěvků.[13][12]

Vznik Slender Mana byl ovlivněn tvorbou H. P. Lovecrafta.
Inspirací pro vytvoření Slender Mana byly pro Knudsena hlavně „That Insidious Beast“ (česky Ta Zákeřná Bestie) od Zacka Parsona (internetové fórum Something Awful), povídka Mlha (The Mist) od Stephena Kinga, svědectví o tzv. „shadow people“ (česky doslova stínoví lidé), americká nadpřirozená bytost Mothman a „Mad Gasser of Mattoon“ (česky Šílený plynař z Mattoonu - označení pro osobu, resp. osoby odpovědné za údajné útoky toxickým plynem v amer. městě Mattoon ve 40. letech 20. stol.).[14] Další inspirací pro něj byli Dlouhán (angl. The Tall Man, postava z filmu Phantasm z roku 1979),[15] H. P. Lovecraft, surrealistická tvorba Williama Borougha a survival hororové hry Silent Hill a Resident Evil.[16] Knudsenův záměr bylo „vytvořit něco, co u běžných lidí vyvolá neklid a hrůzu a jehož motivace je těžko pochopitelná“.[17] Další vymyšlené nebo mytologické bytosti podobné Slender Manovi existující už před jeho vznikem jsou: Džentlmeni (the Gentlemen) - bledí holohlaví démoni v černých oblecích z epizody „Ticho“ (Hush) seriálu Buffy, přemožitelka upírů (v originále Buffy the Vampire Slayer); Muži v černém (Men in Black) - množství zpráv přiznávající jejich záhadný výskyt, nepřirozený zjev a „orientální“ rysy; a The Question, superhrdina bez obličeje od DC, jehož tajná identita je „Victor Sage“, jméno podobné Knudsenovu pseudonymu „Victor Surge“.[15]

Profesorka Shira Chess z University of Georgia ve své knize Folklore, Horror Stories, and the Slender Man: The Development of an Internet Mythology (doslovný překlad „Folklór, hororové příběhy a Slender Man: Vývoj internetové mytologie“) Slender Mana přirovnává k vílám ze starověkého folkloru. Stejně jako víly, Slender Man není z našeho světa a jeho motivy jsou těžko pochopitelné; stejně jako u víl je jeho výskyt neurčitý a často vyobrazuje to, co pozorovatel chce nebo se bojí vidět, a stejně jako víly nazývá svým domovem lesy a opuštěná místa a unáší děti.[15]

martina kurvová (Čt, 18. 6. 2020 - 11:06)

haha tak tu dam zase z wikipedie slendermana

Reklama

Přidat komentář