Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Olda (Po, 31. 8. 2020 - 23:08)

Tak to byl asi krasny vikend,muzu se zeptat,kolik vam je?

Lenka (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Mezi 16-18. Kromě zaběhnutého je to i takové zkoušení a nápady. Občas trapně nepovedené, ale zase je zábava a pohodička s potěšením, když se zadaří. Nebereme všechno ještě tak vážně, jako ti starší.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 23:08)

Kolik jich to do tebe udělalo během jedné aktivity ?

Pavel (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Mě by nevadilo, kdyby moje holka měla ještě i holku, ale dalšího kluka bych asi nedal.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Ten vztah je pro vás asi jen zábava.Výlučnost vztahu mezi jedním chlapcem a jednou dívkou je pro vás a podobné lidi asi věc neznámá,že?

Jirka H. (So, 1. 8. 2020 - 15:08)

Nechápu proč se určuje vztah jen dva a to je muž a žena. Mohou mít spolu nádherný vztah, ale proč třeba jí bránit, aby měla ještě i jinou ženu a nebo dalšího muže a nebo on ještě jednu ženu. Buď se mají všichni rádi a milují se a nebo ty další mají jen k sexuálním hrátkám. Na tom není nic špatného, obzvlášť když se znají. Mě by třeba vadilo, kdyby to ta moje dělala tajně třeba v práci. Když o něm vím a ona má potřebu, tak ať mu klidně podrží a já ji doma dodělám. Když můj kamarád u nás na návštěvě potřebuje zbavit semene, tak ať mu podrží. Stejně tak mě její kamarádky. Je to jen sex, nic víc. Lásku a skutečný vztah beru jako vnitřní souznění klidně i tří nebo i více osob. Sex s tím nemá co dělat, to je jen výmysl pro ovládání a svazování lidí.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Nejde o žádné svazování.Pokud bych i zcela vyloučil možnost nějaké pohlavní nákazy a nebo kdoví ještě čeho,pak je mimořádně obtížně představitelné,že takovýto model vztahového a sexuálního chování by byl společensky funkční a nebo nějak užitečný.Proto je jen pochopitelné,proč není v zájmu společnosti ho široce podporovat a stává se neuplatnitelným.Z toho vyplývá,že takhle se chovat může jen někdo.Kdyby to akceptovala společnost jako celek,tak by se zcela rozpadla a nastal by nepořádek a chaos.

Mirka (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Karty jsou dobré, taky je s mým klukem používáme pro zábavu a je to paráda. Mám ale strach někoho dalšího zapojit do hry.

Pavla (Út, 28. 7. 2020 - 12:07)

Alena: A jaké všechno hrajete hry?

Alena (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Teď hodně karetní hry Sex Sex Sex nebo Kama Sutra a hlavně Vojna s rozkoší. Ten kdo vytáhne kartu, tak buď zatočí flaškou, aby si určil toho druhého a nebo si vylosuje s kým to bude dělat, když nás je na to víc. Pokud kluk vytočí a nebo vylosuje kluka, tak to neplatí a musí znova, dokud to nepadne na holku. Kluk s klukem by to nedělal a nám holkám se to nelíbí. Holka s holkou se úkol plní. K tomu máme připínací dvojité penisy, jeden do mě a druhý do druhé holky. Rády si spolu pohrajeme. Blbly jsme i s klukama, ale anál je nebaví a nijak je nevzrušuje, když jim tam strčíme umělý penis. Zkoušeli jsme také stolní hry, ale to je lepší opravdu jen pro dva. A ještě dodám, že úkol nelze odmítnout a zatím se nic takového nestalo. Někdy losujeme, kdo s kým půjde do postele a nebo kdo s kým bude celý den samozřejmě se vším co k tomu patří. Je to skvělá zábava a boj proti stereotypu.

:)))) (So, 1. 8. 2020 - 19:08)

haha, fantasto

IV (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Proč fantasta? Já na střední řádila podobně. Zvládala jsem tři a víc kluků najednou. Měla jsem to ráda, tak proč by ne. Přečti si vše ještě jednou, vyhoň si ho při tom a dej pokoj. Asi seš sám chudáčku, nebolí tě už ruka?

:) (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Prostě jsi špína, takových se kluci štítí, ale na šukání jsou jim dobrý.

IV (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Chudáček honič vystříkl blábol. Ruka koukám zatím v pohodě? Nebo je střídáš?

:) (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

:))))))

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Aleno,hlavně že jste spokojení.Praktikujte to tak klidně až do důchodu.

Alena (So, 1. 8. 2020 - 15:08)

Jsme spokojeni a klidně to budeme dělat i v důchodu. Když to půjde, tak proč ne. Pohoda a spokojenost nadevše, nervy ať mají ti, co nám závidí.

Ne, (So, 1. 8. 2020 - 19:08)

ty nejsi spokojená, jen si to namlouváš, protože ti nic jiného nezbývá.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Závist bych ponechal stranou,ta s tím nemá co dělat.Neznamená totiž,že když se člověku v nějaké chvíli něco líbí a touží to dělat,že je to nutně nějak žádoucí a nebo správné.Tyhle věci mají právě velice vrtkavou trvanlivost,proto by člověk měl myslet dopředu a raději budovat kvalitní partnerský vztah,ve kterém má nějaké jistoty a může se na toho druhého spolehnout.Ve 20 letech to nějak fungovat může,otázka je jak dlouho,ale je skutečně naivní předpokládat,že to tak vydrží až do důchodu.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 17:08)

Jen si užívej pohodového života.

Reklama

Přidat komentář