Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

svně z Bukvic :-)))) 10 bodov !! a Darinka je pějná skočdoprdelnice,kdyby mohla tak u Aríska i bydlí

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Arísek nemůže s nikým bydlet, její životní styl není k žití pro nikoho, i ta zvířata trápí svojí leností. Svojí nehynoucí "láskou" by udusila i mrtvého, každý musel brát nohy na ramena a zdrhat a ještě dlouho potom každého očerňovala. A když koukám na ty její hnusný visáky, mám obavy, aby mi nepřestal chutnat nedělní oběd.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

jak zuřila ,když ji někdo neda za pravdu jak je krásná s filtry

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Mě by spíš udusila kouřem z cigaret než nehynoucí láskou. Musí jí to tam strašně smrdět, fuj. Lidi jí platí předem, a pak přijdou do kuřáckého prostředí, to je kentus!!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Ty její prsa jsou vážně děsný, vytahaný jako by odkojila Klabzubovu jedenáctku. Ta do vany ani nepotřebuje špunt, to kolem ní musí plavat jak chobotnice

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Sou nechutný. Povadlý, vytahaný. Já vím, že chlapi vlezou na všechno, ale tímhle se chlubit? Květo hezká prsa sou kulatá pevná a když má někdo tuhle příšernost, tak ať se naučí nosit správné prádlo nebo plavky. Ale tady už to asi nezachrání nic.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Je směšná :]]

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Ta bude zase tak dlouho provokovat s nahýma kozama, že ji brzy zase zablokují. Taková čurina se hned tak nevidí.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Já Fb nemám,ale viděla jsem ta prsa na Instagramu a nestačím se divit. A také tomu,že paní Ariana nebere názor jiných lidí,že se to k jejímu postavení nehodí.Copak takto se buduje mediální obraz? I kdyby měla slavná osobnost prsa krásná,tak si je přece schválně nevyfotí a nezveřejní.Leda by dělala kariéru v jiném odvětví.
Krom toho si myslím,že kartářka by měla být svým způsobem tajemná a ne o sobě všechno říct a ukázat ze svého těla co se dá.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Teda kouknu na Seznam a tam "celebritky" nic jiného nedělají, než se fotí polonahé...Květa není výjimkou. Za své tělo se nestydí, tak proč ne. Kdo nechce, ať se nedívá.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Na Vědmy radí působila seriózně.Podle toho vystupování tam bych si ji jako kartářku vybrala,ale takto teda ne.Žena ve zralém věku by se měla chovat dle svého postavení.Vlastně i kdyby jí bylo o 30 let méně.Kdyby pracovala v jiném odvětví,nechci upřesňovat,protože mým záměrem není ji urážet,tak ať se třeba převrátí naruby,ale jako kartářka a ještě k tomu jak tady čtu,že se uvádí jako slavná by se měla podle toho chovat.Něco jiného byly Ravenovy umělecké fotky,to ano,ty jsou krásné,ale takovéto prvoplánové vystavování?

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Nejen že se uvádí jako slavná kartářka, ale ona tvrdí že je "životní poradkyně" na vztahy a přitom jí utekl chlap.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

A kdyby jednou....

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Je to její tělo. Ať si s ním dělá co chce. A chlapi se rádi podívají.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Pokud to neškodí její živnosti,tak ano.:-) Ale třeba se raději ukazuje, než realizuje svojí profesí.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Seriozně ? Jako šmusla z tržnice

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Květa není žádná celebrita. Nebo snad píše, fotí, publikuje? na netu najdete pár věcí co vydala s Ravenem. Jinak žádná činnost.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Ale je známá. Ty lidi na Seznamu ani neznám.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Známá možná pro generaci čtyřicátníků a výš. Můj syn neví kdo to je. Většina lidí je soudných a takovou maškaru nevystavujou a neapkujou.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

A my čtyřicátníci se nepočítáme??? Já zase neznám ty různé youtubery a taky žiju. Každá generace má své. Navíc počítám, že kartářka vašemu synovi celkově nic neříká.

Reklama

Přidat komentář