Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

- (Ne, 21. 6. 2020 - 23:06)

Jo je tu teď nějak nuda.Ono ani Miluna už tolik poslední dny nepíše.Tak aspoň že se Jirka ozval.Všimla jsem si jak už se s Milunou vzájemně ignorují.Škoda že už nejsou spolu.Byli hezký pár tenkrát když sem šli ještě vkládat fotky tak jim to spolu moc slušelo.

Ota (Ne, 21. 6. 2020 - 21:06)

No a co by ti pomohlo od nudy kdybych já pracoval? :) Tak napiš něco o sobě ty.

.. (Ne, 21. 6. 2020 - 18:06)

To jo.Nejvíc si mě pobavil ty jak si to popsal:D Ale jak je tady oživit?

povídka, která… (Ne, 21. 6. 2020 - 14:06)

Jituna pravila Dost! a svět se otřásl v základech.

Miluna (Ne, 21. 6. 2020 - 15:06)

No kéž by se otřásl a bylo tak jak má v létě být.Čekam na to rok a ne na to abych pak měla další podzim.Já vim že nic nezmůžu ale já se z toho potřebuju vybít a vykřičet a doma nesmim protože se mi Sergej pak bojí.

bianka (Ne, 21. 6. 2020 - 17:06)

Milu vydrž, teď jsem četla, že nám prší na lepší časy. Jinak anonyme, žádná kavárna, ale domácí strava a pití.

Miluna (Ne, 21. 6. 2020 - 13:06)

Pils jaký tam máš počasí na Jadranu? Mě už to vytáčí co to poslední dny zase tady je.Nízká teplota a každou chvíli chčije,je mi pořád zima!! Už i v létě!! Ať už to táhne do hajzlu,už sem vzteklá z toho a nechci aby Sergej mě tak viděl ale už mam z toho dost a vytáčí mi to a těžko se mi to ovládá ale už dost!!

D. (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

omluva, tady jsem to nechtěl dát

D. (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

Článek končí takto: Je to dyslektik, to nebude moc chytrý…

Tohle je jeden z největších nesmyslů, který vyplývá právě z faktu, že malý dyslektik mívá často potíže ve škole. Jenže ty nemají s inteligencí nic společného! Lidé trpící dyslexií jsou stejně chytří jako ti, kteří tuto poruchu nemají. Dyslexie postihuje schopnost učení a především čtení, nikoli hodnotu IQ. Nikdy se nenechte něco takového namluvit.

Jirka (So, 20. 6. 2020 - 22:06)

Je to tak, proto mam z toho divnej pocit mit ho tady doma.Oto Miluna mi nechybi,i kdyz ji uz nevidim ani nejsme v kontaktu tak tady o ni vim porad tak me to ani neprijde.Ale ten kdo mi chybi je Renecek. Ale nechci na to uz radsi vic vzpominat.

Pils (So, 20. 6. 2020 - 23:06)

Jiříku, tys mi byl vždycky něčím blízký, jsi pracovitý, máš dobré srdce a jsi citově založený. Život se ti pěkně zamotal, ale buď rád, žes z toho nějak šikovně vybruslil a vychováváš svoji holčičku. Tak se nenech strhnout k nějakým nekontrolovaným výstupům a raději vol smířlivou domluvu. Ono pro Alici by nebylo lehké nepomoct jednomu ze svých dětí - i přesto, co se stalo. Dejte si nějaký termín, do kdy vyřešit nečekané spolubydlení a dál můžeme všichni jen držet palce. Ale myslím, že to, čeho se obáváš, už nehrozí.

Jirka (Ne, 21. 6. 2020 - 15:06)

Pilsinko i ty jsi tady pro me ze vsech zenskych nejblizsi.Jak pises tak uz se snazim nevyskakovat a vystupy si setrim.Nevim do kdy ho u nas chce nechat,tak jeste nevim jak se domluvime.Snazim se verit ale zaroven je tu takovy "ale". A jak se mas na dovoleny?

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Miluna s Radkem čekala i dítě.

Hanys (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

S nim spala i Alice i Miluna, ne? Tak na něj bych si dal taky majzla. Že je tak dostal obě.

Hanys (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

S nim spala i Alice i Miluna, ne? Tak na něj bych si dal taky majzla. Že je tak dostal obě.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Tomu klukovi bylo šetnáct, napřed s ním spala a otěhotněla Miluna, pak ho zavřeli do cvokhauzu, pak začala Miluna spát s Alicí a pak pak Alice s ním a znova do cvokhauzu. Pak měla soud a asi podmínku za incest s nezletilým navíc.Ncápu Jirku ale on nikdy nedokázal poznat co je špatně.

Jirka (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Jo je to on.Narusil nam poklidny souziti ktere jsme uz meli.Alice ho vyhodit nedokaze a ja si to s ni nechci zase znicit tak ho tu trpim,ale mas pravdu Oto ze se bojim.Snazim se ji verit ale nikdy nevis.

Ota (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Tak je hlídej a nenechávej je o samotě.A nelituješ že radši nemáš Milušku jestli se můžu zeptat? Chybí ti Miluška někdy?

Anonym (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

To je Alice syn a oni spolu něco měli?Sex?To asi ne

Ota (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

No to je přece Alice syn jak spolu něco měli.Já si to pamatuju taky.

Reklama

Přidat komentář