Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Crusher (Po, 5. 10. 2020 - 22:10)

Ahoj napiš mi na [email protected] ,domluvíme se!

Sadistka (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

KOLIK za to? Ma ji muj podpatek "projizdet" hlavou pomalu nebo rychle? Jsem zvykla: RYCHLE!! Podpatek do oka a je to!! Stejne sebou mrchy "mlati", i kdyz jim "jehla" DRTI mozek!!!

Kecko. (St, 7. 10. 2020 - 06:10)

Jen kecáš.nezaslapnes ani myš.! Nemáš na to odvahu.dej svůj mail.!

Sadistka (Čt, 8. 10. 2020 - 22:10)

Mas pravdu: mys NECHYTIM, tedy ji NEMOHU zaslapnout!!!!! Z "pod jehly" mi take utece!!! Kocku chytim. Kdyz "jde" hlemyzd nebo na chodniku sedi zaba, ty NEUTECOU!!! JAK zaslapnu hlemejzde, je mi jedno. Navic se podpatkem TEZKO "trefuje", je rozdrcen stejne. U zaby je to JINE!! Kdyz na ni slapnes chodidlem, NEROZDRTIS ji!!! Podpatkem ji hezky "napichnes". :-) A kdyz je na MEKKEM povrchu, treba v travniku, "jehla" ji propichne, navic se zabori do zeme!! Zaba je "jak na rozni"! :-) A pokud ji podpatek neprojede pateri nebo hlavou, DLOUHO sebou "mrska"!! Ale treba kralikum, morcatum, stenatum atd. bych to NIKDY neudelala!!!!

Hm. (Pá, 9. 10. 2020 - 06:10)

To tedy nevím,kde běžné žáby sedí na chodníku ..ve městě asi těžko.a kočku chytit ...??dej mail a ukaž nějaké fotky.

Sadistka (Pá, 9. 10. 2020 - 19:10)

Malym zabickam se SNAZIM vyhnout, jsou ROZTOMILE!! Jenze to NEJDE,kdyz "tahnou", NEDAJI se obejit. A litat NEUMIM!! Je pravda, ze je zaslapuji NERADA, lec to praskani, kdyz je rozslapnu, mne VZRUSUJE!! Trosku "vlhnu". Kdyz je z nich VELKA, SEREDNA a TLUSTA zaba, tu "napichnu jehlou" RADA!! :-) :-) :-)

??? (So, 10. 10. 2020 - 12:10)

Napiš mi! [email protected]

Super (So, 10. 10. 2020 - 07:10)

A odkud jsi?věk?váha?vel.tapky?

Sadistka (Ne, 11. 10. 2020 - 00:10)

Je to tam samy kopec, na "jehlach" se tam spatne chodi. Jenze, PRY, mam krasne nohy, tak nosim kratke sukne a 'jehly". OPRAVDOVE "jehly"!! Mam je i jako zbran!!! Kdyby nejaky "neprizpusobivy" dostal "sexualni" nebo "zlodejske" choutky, dupnu mu na nohu, "trosku" polamu kosticky. :-) Pak "dostane slzak" do ksichtu!! :-)

Docela malá ve… (Ne, 11. 10. 2020 - 07:10)

Hele a chceš si diskrétně přivydělat???nechceš mi napsat na mail??ivana

Sadistka (Po, 12. 10. 2020 - 20:10)

Tak mi napis, "mejlovou" adresu jsem napsala. Jestli mne chces "dostat", to se Ti NEPODARI!!

?????? (Čt, 15. 10. 2020 - 06:10)

Tři maily a žádná odpověď od tebe....ivana

Sadistka (So, 17. 10. 2020 - 01:10)

NEJLEPSI je to v CERNE barve a mini kozenou!! Uvidis. ;-) ;-)

Sadistka (So, 17. 10. 2020 - 01:10)

Zkus to taky!!! Poslapat chlapa v lodickach, mini a podvazkach. Budes NADSENA, jak TRPI, on bude TAKE RAD!! Pak mi to napis.

Sadistka (So, 17. 10. 2020 - 01:10)

Vseho "docasu", mam pritele, spise otroka. :-) Take si chce "uzit"!! :-) Uz se mu ztratily otisky mych podpatku ze zad, musela jsem mu je obnovit!! :-) Pred chvilkou jsem mu porucila, at da ruku na podlahu, dlani vzhuru. Do dlane jsem mu dala "jehlu", slapla PLNOU vahou, druhou nohu dala na postel. MUSEL lizat!! Skucel besti jak pes
Jenze ho to BAVI, pak mi to VELMI DOBRE "udelal"!! :-) Az budu u pocitace, napisu.

Jan (So, 17. 10. 2020 - 11:10)

Už jsi někomu jehlou slapla na nohu? Já když vidím dulky v plovoucí podlaze, tak si jen říkám, že by to bylo strašný. Vůbec od ženy která váží přes 80kg nebo když je vysoká tak třeba 90kg! Myslím že bez problémů by botu i s nohou proslapla ne?

Sadistka (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

Zimni "posyp" ale "praska"!! Jen ti "krupne" a je to. :-) I citim, jak kamynek nebo sterk, CHVILKU, odolava, pak se moje pata "propadne" a "krupne to". :-) Kdyz se Ti dostane packa pod VYSOKY podpatek, toho se NEBOJ!! VETSINA nasi hmotnosti je NA CHODIDLECH!! Kdyz je vyska podpatku 4 - 5 cm, mas PRUSER!!! POLOVINA nasi vahy je na podpatku!! :-) :-)

Jirka (Út, 20. 10. 2020 - 07:10)

Sadistko a myši likvidujes také??kolik koček jsi rozdrtila??řídíš i auto??co třeba autem ??hm??máš na to odvahu??

Sadistka (Út, 20. 10. 2020 - 20:10)

Autem zabiji zvirata JEN UBOZAK, NEMOHOU UTECT!!! Kocku si musim nalakat - "ulovit", SAMA!!

Sadistka (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

Moji jehlou se da zabit kocka, napichnout zaba, HROZNE ublizit!! NEVER ale tomu, ze Ti s ni PROSLAPNU ruku nebo nohu!! To bych musela chodit "na hrebicich". Coz ale jde!! Delaji se takove podpatky. Nebo staci, kdyz se ochodi patniky a pak ten sroub, co zustal. :-) Jenze ten je na propichnuti nohy nebo ruky - KRATKEJ!! :-)

Reklama

Přidat komentář