Reklama

Gamblerství

Kolemjdoucí (Pá, 24. 3. 2017 - 11:03)

Tady je zase psychousu:) preji pekny pokec davidku:)

Janomirek (Pá, 24. 3. 2017 - 09:03)

Co Davidovi závidíš?...Miro můžeš klidně psat jako Lev:=)

:)) (Pá, 24. 3. 2017 - 09:03)

Pouze vyrovnání lide tady jsou:) :)

8 tašek (Pá, 24. 3. 2017 - 09:03)

Pekny nogamble gamble den...jídla, s tím se dají přežít i tři měsíce, možná víc.
Nenech se vykolejit od lidí, jsi upřímnej kluk a zůstaň svůj.

Jana (Pá, 24. 3. 2017 - 09:03)

Pekny nogamble gamble den...Co Davidovi závidíš? Chováš se jak puboš a slaboduchý k tomu. Tohle přece nemůže psát vyrovnaný a dospělý člověk. Každý má nějaké trápení. Ty jich máš asi víc a proto se snižuješ k ubohostem.

Davidgamble (Pá, 24. 3. 2017 - 08:03)

Pekny nogamble gamble den všem, dnes 5,36524 mesice a 2,85421 dnu bez gamblu kluciii a holkyyyy:-D jedu busem z alberta a mam za 700kc 8 velkých tašek jidla, staci nekupovat blbosti lidi nechte si poradit!! Sice jsem trochu zakrslej, ale ma přítelkyni gumovou ale dela co ji řeknu a hlavně se mnou cte doktorku. Výplata je za dlouho ale me to nevadí mam dostatek peněz na účtu 4 nebo 14 tisic, záleží jak to da:-D:-D

prej (Čt, 23. 3. 2017 - 19:03)

Win jako prase 34 000kc :D po...výběr dovolený. Než na ni pojedete, tak to tam desetkrát naházíš zpátky :-D

Hugo (Čt, 23. 3. 2017 - 18:03)

Win jako prase 34 000kc :D po...Kamo neber si me jmeno do huby vyhry ktere zde pisu ja jsou opravdove na to vem jed

Hugo (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Win jako prase 34 000kc :D po ceste z herny autobusem jsem nakoupil plne tasky jidla a tech tasek bylo dost rikam, jo v Albertu to bylo a potom na autobus a na podnájem jsem dojel rikal Mirda, je to jsem neměl psat, ze to rikal:D, potom jsem jeste v podnajmu porad, potom přítelkyně s ni vyber dovolene, potom planujem vylet a ne jeden.
Jupíííí jupíííí papapapadadadadaaaaaaa kluci a holky

:)) (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Ale ja jsem tady taky napnuty, co davidgamble napise a to pořádně!! Samanit:-))))))))))))))))))))))))))))))

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Ahoj gambleři a gamblerky,...Davidku a co gaml, jak to šlo jsi v plusu a dalo ti to. Co jsi hral zabhry tedka ty tri dny, tady jsi mezi mazi nama gamblerama, ti abstinenti uz jaou pryč muzes zase psat pravdu o apollu:+)

:) (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

To jsou všichni napnuti co napises davidku... vid? :)
Kazdy vy ze napises co ti rekne tata Mirda.

DavidNogamble (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Ahoj gambleři a gamblerky, dnes 5 měsíců a 8 dnů bez gamblu. Za necelé 3 měsíce jedu šamanit, tak pak napíšu, jaký to mělo efekt ve srovnání s AG Brno. Tak zatím a moc neprohrejte, výplata je za dlouho. Ahoooooooooj.

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Toto je diskuze o...Vždyť jo, však hrejte. Už držím hubu :-)

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Jak dlouho abstinujes Jirko?Já doufám, že jenom neabstinuju, ale že jsem skončil. Jednou jsem vydržel i nehrát dva roky. Teď jsem nehrál od prosince, ale protože už nepiju ani nekouřim, tak už s automaty nebudu mít možnost přijít do styku.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Jak dlouho abstinujes Jirko?To ja nepsal, to jinej kamil :+)

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

To vim taky že mě nenutíš...Toto je diskuze o gamblerství, o tom co kdo hraje, jake hry. Ja klidně nepujdu k matum mesic a nebo kazdy den desetkrát, to je ciste moje vec a kolik mam penez to taky, hladem opravdu netrpím:+) :+) jinak tedy pokud je to diskuze negambleru, tak proc se jmenuje gamblerství. A hlavně tady pisou dalsi co hraji hugo, david a dalsi, potom jeden co hraje poker.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

To vim taky že mě nenutíš...Jak dlouho abstinujes Jirko?

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 12:03)

Alemja te nenutim aby jsi...To vim taky že mě nenutíš hrát :-)
Já tebe zase nenutím skončit. Akorát píšu, že to má konec vždycky stejnej a neexistuje výjimka. Ale tak si to hraní všichni užívejte. Chápu vás dobře, protože i já tohle považoval za prázdný žvásty, na to se prostě neslyší. Každý začátečník si víceméně myslí jak to má pod kontrolou a jak vydělává. To je běžná fáze. Nikomu nic nerozmlouvám, jenom komentuju vývoj gamblera.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 12:03)

A ty to hraješ dobře?...Alemja te nenutim aby jsi hral, chceš to utnout tak prosim. Ja hraji a budu hrat, nemam potřebu koncit a tady je diskuze gambleru, a ne abstinujicich hracu.

Reklama

Přidat komentář