Reklama

prvni masturbace

Feri (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Je pravda,že si ji holky honí tužkou?

Holka (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

ano je ale já to nedělám dělá to moje BFF nevím proč mě stačí prst

Cvok (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Tamaro,proc nejsi moje dcera,asi bych se nenechal tolik provokovat,ale jsi fakt cislo

Olda (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

Já si jej poprvé vyhonil v 8mi velmi neobvyklým způsobem.Nataženou dlaní jsem si kmital po hlavičce..co nejrychleji

Petr (Ne, 12. 1. 2020 - 11:01)

Mě bylo poprvé 9 let.Nezapomenutelně krásný zážitek....

Tamara (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

Jsem stastna,stastna,a s janickou jsme v sobotu byli domluvene ze bude spat u nas a ja to zase udelala a prinesla do pokoje seminko v ruce a janicka koukala,cuchala a potom jsme to polkli a lizali se dlouho do noci,vubec netusite nikdo jak je to krasne,jak po orgasmu boli podbrisek ale hezky,a ta vune pipinek,prala bych to vam vsem

Skar (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Ahoj já bych si to taky přál.

Abe (Čt, 26. 12. 2019 - 00:12)

Již v pěti letech a povinně. Přirostlá předkožka, akutní zánět penisu, operace, žalud živé maso, šílené bolesti. Honily sestřičky v nemocnici, doma najatá babička, později sám, pod dozorem matky. Pak to bylo stále příjemnější. První orgasmus asi v deseti, v zápětí semeno, čím dál více a více a více. Dnes již méně, ale stále.

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 15:12)

Hezky,uz to mas zasebou ale pockej az si pustis tatinka na pipinu,to bude neco

Tamara (St, 18. 12. 2019 - 07:12)

Tak vazeni,v noci jsem sla na zachod,spala jsem v pokoji a tata si v loznici pomalu honil a cuchal k mojim kalhotkam,sla jsem za nim,chytla ho za toho tlusteho klacka a zacala to delat jak on,lekl se ale nechal mne a za chvili mi to dal,nevim kolik toho normalne chlapi maji ale tohle byla naloz jak z kamionu,skousela jsem to do pusy ale neslo to vsechno spolykat,bylo to to nejkrasnejsi co mi mohl tata dat a asi bude davat

Kn23 (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Prvýkrát?v v 9?pri kúpeli,a potom zas a zas a každým rokom to bolo príjemnejšie,a vždy je a aj bude.

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

Uz se nekolik krat stalo ze jsem si lehla na jeho bricho a po chvilce se mu zacali zvedat trenky,jo to jsem chtela,ale vzdy se hned zveda jde na zachod,kdyz se vrati tak je v klidu a to kolikrat uz jsem lezela tak ze mi sjela kosilka a tata videl moji vyholenou kacenku,dal si na bricho polstarek a delal ze se diva na telku a vim ze se dival na mne

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

Proc bych mnela prestat,chci jenom tatu,jenom jeho,tluci jsou fakt pitomci,maji oplzle kecy,tata mne miluje,povidamu si,hladi mne,da mi pusu na tvar a kdyz sedime na telce a ja jsem vzdy vedle neho,tak vidim jak ma obrovske koule,nikdy nema nohy u sebe a treky odstavaji,to vzdy jsem vzrusena a chci tam sahnout ale bojim se

Honislav Pták (Čt, 12. 12. 2019 - 23:12)

Pokud si dobře vzpomínám, poprvé jsem si ho honil někdy ve 2. třídě, tedy asi v 8 letech. A baví mě to i po 30 letech:-).

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 11:12)

Jak to chutna,voni a jake to je mit to v ruce treba,vis,na kluky prdim,jsou to blbeckove a sprostaci,tata je stale sam a uz jsem si vsimla ze mi nekdy,kdyz tridi pradlo do pracky cucha ke kalhotkam,rajcuje mne to

Tom (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Krasna vůně

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

Ja mam kamaradku,nejlepsi holka na svete,kluci mne jenim placaji po zadku a sahaji na prsa,nadrzenci,ale s janickou se uz od detstvi tak jako mazlime az jsme prisli na to ze nas to vzrusuje a hladimese a uz i lizeme navzajem,jeste jsem taky kluka nemnela ale chci strasne tatovo sperma,jsme sami uz 5 let a chodi na zachod a dela to tam do papiru a potom to splachne

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

Tamaro, měla bys přestat toužit po tátově spermatu a s kamarádkou ulovit nějakého spolužáka. Kluci jak píšeš se na nic jiného nezmůžou, než na nějaké letmé osahání, neví jak na to, ale když to povedete s kamarádkou, tak udělá co chcete, ale nakonec bude rád. A ty se konečně seznámíš se spermatem. Bez táty.

Kinder (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

V osmi letech

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 09:12)

Mne to vlastne naucil tata kdyz mne koupal,pamatuju si to ze vzdy kdyz mne myl tak mydlovou rukou mi zajel mazi nohy az mezi pysky a par krat tam jako by projel aby mi ji umyl a potom jeste rucnikem,kdyz jsem byla starsi tak mi to uz nedelal,jenom rekl pekne si umyj kacenku at ti voni,at nejsi prasatko a vlastne tak nejak jsem zjistila ze se mi to libi

Reklama

Přidat komentář