Reklama

plenková disciplína

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 16:04)

a slovo prestige , ještě chvíli a vygooglím si co to je. :-)

Petr (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

Je to značka levných a nekvalitních bot. Obvykle si to kupujou socky.

T (Ne, 19. 4. 2020 - 13:04)

To máš dobrý že přes den jsi bez pleny a v noci máš 6 látkových plen. Přes den ať ti nic nedává žádnou jednorázovou plenku zkus to bez ní vždy se nech prebalit jen na noc. Já jsem včera mamce řekl že na noc budu chtít 4 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče pyžamo nesnáším tak místo právě pyžama dostávám punčocháče a ty mám celý den na sobě. Mamka jednoho dne řekla že když můžu nosit punčocháče celý den a noc tak mne dala i látkové pleny nejdříve jsem nechtěl je nosit ale řekla že pro mě budou lepší tak je prý budu nosit plenky tak přes den ale jen občas jsem bez plenek teď před chvílí říkala že mne bude dávat pleny ale dostanu jenom 4 látkové pleny a gum kalhotky a pak i čisté bavlněné punčocháče se slemi aby pleny drželi kde mají občas mne pustí i ven na zahradu ale v plenkách a punčocháčich jen si vezmu obuv prestige číslo 35,5. Přes punčocháče je vidět boule v rozkroku ale když jsem venku na zahradě tak sousedovic kluk na mne kouká jak si užívám plenek já věřím že by je také určitě chtěl ale se vším všudy co mám já. Vždy ke svačině mne přinese mamka kojeneckou lahev s mlékem a do mléka jsou zamixovany piškoty a neprebaluje mne jenom mamka ale i taťka mne je 12 let zatím a punčocháče a plenky mne zatím nevadí jen když se perou pleny a punčocháče tak vždy celá zahrada je na moje pleny a punčocháče aby uschli krásně na sluníčku. Mamka je dává ven jenom občas jinak se používá sušička prádla aby byli pleny hned k použití co tady píšu tak mne mamka dala v klidu pleny s gum kalhotky a bodyčko a punčocháče. Teď jsem po obědě a ležím v posteli v plenkách vždy takto na odpolední spánek taky dostávám pleny a punčocháče a g kalhotky vždy když se probudím tak jsem obojí pocurany a pokadeny.

Z (Ne, 19. 4. 2020 - 16:04)

Z

Radek (So, 18. 4. 2020 - 05:04)

No to je pakárna. Jeden blázen si tu povídá sám se sebou.

Ano (So, 18. 4. 2020 - 06:04)

a pořád ten stejný, úchylný

(Pá, 17. 4. 2020 - 18:04)

Za den jsem prebaleny do plenek až 4 X denně dostávám 4 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a na noc dostávám 6 látkových plen a svrchnimi a gumovimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyčkem přes punčocháče teď predchvilkou mne byla dána plena říkal jsem mamce že ještě dodělám tu denní ta byla jenom pocurana a že se ještě pokadim ale byla jiného názoru nejdříve mne sundala úplně vše dolů a byl jsem úplně nahý a vzala depilační krém a namazala mne stim jak nohy ruce ale hlavně mezi nohama a na zadku pak chvíli počkala a vzala speciální skrapku co tam byla a zbavila mne chlupů tak jsem úplně hladký jako batole a prý pak se to bude udržovat hlavně na zadku a mezi nohama teď už ležím v posteli s plenkami a punčocháči a dá mne ještě při druhém přebalování kolem 21:00 až 22:00 hodiny to samé jako punčocháče a plenky tak i bodyčko s dlouhým rukávem a zachvilku dostanu kojeneckou lahev se sunarem a na noc dudlík. Zatím vše protože bude asi přebalování cítím že jsem pokadeny a pocurany tak mne dá rovnou 6 látkových plen a gum kalhotky bavlněné punčocháče a pak bodyčko.

Návštěvník (So, 18. 4. 2020 - 21:04)

Mě teda mamka neholila , ale dostal jsem na noc taky 6látkovích plen a bodýčko,měl jsem nohy takv tom balíku od sebe že jsem už jen ležel a čekal až usnu, protože jsem nemohl dát nohy k sobě a chodit. ráno jsem byl v mokrém, na den naštěstí dostávám jen jednorázovky , takže mužu přes den v pohodě hungovat .

(Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Když dcera chtěla pleny vyhovili jste jí s plenkami.? Já jsem byl také v karentene a řekl jsem si o plenky radši nosil jsem doma punčocháče takže jsem vždy dostal 3 látkové pleny a abdl plenu a punčocháče a přesně ještě gumové kalhotky ty mi mamka objednala od firmy in tex j Roubcova a dělal jsem obě potřeby do plenek jsice my karantena už skončila pak mi udělali test a zjistilo se že jsem pozitivní na koranavirus tak v přebalování se stále pokračuje akorát že mamka prikoupila látkové pleny na víc ale i punčocháče také tak jsem stále zatím v plenkách a nevím jak dlouho ještě budu.

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

Od středy jsme v karanténě , dcera byla ve styku s nakaženou, paní z hygieny jí ve skafandru )autorita) vysvětlila co má dělat , nakoupila jsem jí čtyři pyžamové overali aby neměla holé tělo a něčeho se nadotýkala a ochránila tak nás, rodiče , aby jsme se o ni mohli starat, dcera poctivě i doma nosí i roušku overal ničeho se nedotýká, dostala do pokoje i kbelík na toaletu abyns přes prkénko nenakazila, to se jí po dvou dnech přestalo líbit a tak si sama řekla že chce raději pleny, my rodiče jí jdeme příkladem a také dodržujeme stryktní hygienu, a ochranu těla , říkáme jí že ji milujeme a dáváme jí lásku ale chápe že se teď prostě musíme přizpůsobit, bereme to jako bojovku a už se těšíme na to až se budeme zase moct spolu válet v obýváku na gauči.

Jana j (Čt, 2. 4. 2020 - 07:04)

Tak kluci jsou na plenkách stále tak jak chtěj. Teď jsou samozřejmě doma. Vždy ráno jim dám ještě do postýlek vybumbat lahvičku kde je kase od Hamu z jahodovou nebo malinovou příchutí. Tu maj oba nejraději. Když ji vyprázdnit, tak je ještě nechám tak půl hodinky poležet. Oni se mizitim vykadi do plinek. Potom už samozřejmě nastává čas je pěkně oba přebalit do čistého. Pak si udělají úkoly které dostanou e-mailem a potom už si můžou zase hrát. Dostávají na sebe body, punčocháče a batole i tepláky které mají kšandy. Plenky mají jednorázové typu abdl a dovnitř bavlněnou. Podle toho zda jsou doma či se vypravi do lesa. Bydlíme hned u něho, takže to maj kousek. Když jsou doma tak dostanou dvě bavlněné a na venek jednu. Na noc maj 4 bavlněné a tlustou abdl plenu aby vše vydrželo a neproteklo nic do postele.

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 13:04)

My máme ve škole dceru v první třídě a syna ve třetí třídě, náušnice mají oba (prosím vynechejme diskuzi o náušnicích u kluků apod., má je od malička, jsme řekněme jako rodina možná trochu alternativní na české poměry, ale rozhodně mu to nevadí a kdyby jen naznačil, že je nechce, tak je druhý den nemá, rozhodně to není z donucení rodičů), oba mají takové ty klasické dětské se zapínáním zepředu, a protože se jedny jak druhé rozepínaly, mají je ve zlatnictví zamčené. SUndávali jsme je jen jednou dceři na operaci, a bylo to s pláčem, nedovedu si vůbec představit, že to dělám dvakrát týdně x dvě děti.

Honzík 13 (St, 1. 4. 2020 - 12:04)

Tak dostávám pleny jenom už večer na noc přes den jsem bez pleny akorát co mám jsou punčocháče a tepláky ale úplně bez plinecek a vždy kolem 16 hodiny dostanu 3 látkové pleny s jednorázovou plenku a gumovimi kalhotky ale občas když mám ráno pleny suché tak mi jsou ponechány ale od mamky dostanu glicerinovy čípek na vyprázdnění. Zatím jsem bez plinecek jen dva dny přes den ale zato se musím starat o sestru já jako je jí prebalovat jelikož mamka chodí do práce tak přebalování sestry je na mne a ona se steka že pleny nechce tak jsem jí jeden den pleny nedal přes nechal jsem ji jenom punčocháče s gum kalhotky a pak to přišlo ona se pokadila a pocurala přímo do gati tak jsem vše s ní všechny věci sundal mokré a dal jsem ji 6 látkových plen a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko. A mamka když odpoledne přišla s práce tak řekla proč má tolik plenek a já řekl pravdu jak to chtěla ona tak jsem to i udělai tak Honzíku vysvlect do naha ale úplně dám ti taky pleny pořádný balík plen a budete hold oba v plenkách položila mne na přebalovací pult i když jsem se tam nevešel nic jsem jí ani nemohl vysvětlit protože mi dala dudlík a prelepila páskou lepící a sestra se mi hihnala jak mne mamka prebaluje a v puse mám dudlík tak mne přenesla na postel abych s prebalaku nespadl a vzala druhý dudlík a dala ho sestře taky s lepící páskou a bylo po huhnani. Pak jsem dostal veškeré dětské oblečení.

Honzík 13 (Čt, 26. 3. 2020 - 09:03)

Jeniku já jsem na tom podobně už od začátku co vyhlásili karantenu když nesmíme do školy tak od úplného začátku jsem v plenkách mamka mi dává jenom látkové pleny mám ještě malou sestru která pleny normálně nosí. Já jsem se předtím pomocoval jen v noci. Tak pak se mamka rozhodla že když nikam nechodím do školy tak mi dává pleny i přes den tak jsem stále v plenkách celý den a noc když mne a sestru prebali tak ona občas protestuje že už je velká že pleny mít nemusí ale já se nechám normálně prebalit do čistých plenek mne mamka prebaluje na posteli a sestru na přebalovacím stole vždy jak na noc i den dostávám 4 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a přes ně ještě bodyčko a setre dělá to samé akorát že ona má pouze 3 látkové pleny ale občas dostanu i jednorázové pleny a v noci dumlam dudlík a kojeneckou lahev se sunarem a když mamka dává pleny prát tak je dá občas na balkón vyvetrat ale většinou se používá sušička prádla tak hold na balkoně vysi jak látkové pleny a punčocháče bodycka a podobné dětské oblečení ostatní otom vědí ať si každý říká co chce je mamky věc komu dává plenky jestli malému dítěti a nebo většímu.

Jeník 10 (Út, 24. 3. 2020 - 18:03)

Já se denně pomocuji a i v noci tak nosím plenky stále jednoho dne mamce došla trpělivost a řekla mi že na noc i den mi bude dávat pleny jsice jsem nesouhlasil až mi pleny nedává ale měl jsem smůlu večer přišla ke mně do pokoje ale rovnou s plenkami plus gumové kalhotky přinesla a já jsem musel dát pyžamove kalhotky dolů dala po demne asi 5 látkových plen s gum kalhotky nejdříve my dala plenky po demne a pak prelnula mezi nohama stáhla kabátek od pyžama co nejvíce dolů a pak natáhla gumové kalhotky a nakonec vytáhla pyžamove kalhoty nahoru a abych si pleny nesundal tak jsem dostal ještě dětské bodyčko přes pyžamo ono mělo zapínání v zadu na zip který se zapinal na horu ke krku. Ale jelikož jsou předčasné prázdniny tak jsem stále v plenkách a místo pyžama nosím dětské oblečení a punčocháče.

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 21:03)

Mě i příteli je 18 let . Vzddcky ze srandy za trest se navzájem nutime nosit plenky

Honzík 13 (Pá, 13. 3. 2020 - 08:03)

Tak teď výhoda že nemusím do školy že mne pleny jsou davany nastalo akorát že si je musím měnit sám mám jednorázové když je mamka v práci a mám připravené i 4 kojenecké láhve 2 ze sunarem a 2 s kaší a intranetu se učím až přijde mamka s práce tak mne dá zase 4 látkové pleny. Které se teď perou když mamka šla do práce tak je dala prat a já je pak mám přepnout na sušení a když prý budu mít náladu tak jsi je mám poskládat po 4 kusech na šířku ale sám si je nesmím dát že mne je dá až přijde z práce to mne musí dát vše co k tomu patří jako svrchnimi a gumovimi kalhotky punčocháče a bodyčkem teď přišel test s matiky a přemýšlím ale v puse mám dudlík lépe jse my přemýšlí až jsem to s přemýšlení pustil do plenek jenom se pomocil.

Syn Honzík (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Tak ráno co jsem vstal tak pleny a punčocháče s gum kalhotky byli připraveni a tohle vše jsem si musel hold vzít ležel jsem nahý na posteli a čekal na mamku až mne prebali do 4 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče šli jsme k lekarce na kontrolu 14 dní jsem marodil a po celou dobu jsem nosil klasické látkové pleny a jiné věci co noseji malé děti. Teď jsme v dětské ambulanci a čekám až přijedu na řadu ale teď jsem se pocural a pokadil a musím říct mamce aby mne šla prebalit když mne mamka dobalila tak jsme šli akorát na řadu paní doktorka se mne ptala jak mi je a já řekl že trochu ještě bolí krku a pak prohlásila že mne nechá doma do konce tohoto měsíce spíš si říkala že chci mýt ještě plenky a to já chci být prebalovany pak mi mamka řekla až jdu chvilku ven do čekárny že paní doktorka chce mluvit osobně. Já si myslím že chce mamce předepsat nijake silnější pleny aby mne nemusela prebalovat do látkových plen. Ale když jsem doma tak mne látkové pleny nevadí spíš mi vyhovují.

Jana (Čt, 5. 3. 2020 - 11:03)

Když syn šel ráno do školy tak si řekl o punčocháče jelikož byla zima a před chvilkou volala paní učitelko abych si pronej přišla že se mu udělalo špatně tak jedu pro něj a mám vše sebou jako oblečení dětské a radši i plenky a veškeré dětské oblečení plus co k plenkam patří kdyby náhodou tak jsem u školy a už jde. Tak pojď pepiku usedni tak mi řekni co ti je mami cítím horečku tak jo pojedu s tebou rovnou k dětské doktorce tak pojď Budem vystupovat s auta mamko nemohu já jsem se pocural do kalhot no nemuzez za to tak se prevleknes mám vše čisté sebou vytáhla jsem přebalovaci podložku aby si mohl lehnout tak si lehl na zadní sedadla vzadu pak vše sundal ze sebe úplně do naha pak jsem ho otrela mokrou plinkou měla jsem kyblík s vodou sebou když jsem dávala pleny pod něj tak je moc nechtěl ale já mu řekla že je má pro jistotu kdyby se ještě pocural a mami dáš mi i gumové kalhotky s punčocháči a tepláky ano dám ti vše co chceš. Tak jsem ho prebalila do čistých plenek aby byl v čistotě a řekla jsem mu aby počkal v autě a šla jsem k lékař jestli my nemůže půjčit teploměr že syna mám v autě a půjčila mi ho a dala mi dvě roušky. Tak měl 40 stupně tak jsem sobě a jemu dala roušku a šli jsme do kartotéky pro kartu zdravotní a pak jsem sním šla čekat do čekárny tak čekám a teď my Pepík říká že se asi znovu počural a já mu říkám necitiš spíše že jsi spoceny ne mamko cítím v plence že jsem mokrý no to musíš už vydržet jelikož jdeme na řadu a paní lékařka mi řekla proč jsem už nešla dřív když jsem stala autem před poliklinikou a já odpověďela že jsem mu řekla ať se vysvlekne celý do naha jelikož se pomocil a celý se prevlekl a já jsem mu dala pleny mezi nohy to jste udělala dobře s tou plinkou tak prosím ať se vysvlekne tepláky a punčocháče musejí dolů. Pojedete na vyšetření do nemocnice na infekční oddělení odvezete ho vy a nebo zavoláme sanitku a já jsem řekla že ho odvezu já stejně ho budu muset v autě prebalit do čistých plenek a jak jsem to dorekla tak pleny mi sestra přinesla.

Kdo bude chtít mi napsat a popovídat si na toto téma, e-mail: [email protected]

Reklama

Přidat komentář