Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 23:12)

jo jasně tohle se určitě děje, jděte se léčit vy honibrci

Heli (Po, 7. 12. 2020 - 19:12)

Ahoj Evo. Já si myslím, že výprask, ze kterého se až počůráš, i když jsi byl před výpraskem čurat, se mi zdá trošku moc, ale jinak mi přijdou výprasky úplně normální. Když dcera přijde domů později, tak to řeším zásadně výpraskem. Když přijde do 10 minut pozdě, tak vařečkou, když víc než 10 minut, tak řemenem nebo rákoskou . To samé, když vidím, že se neučí a dostane 3, tak vařechou, když vidím, že se neučí a dostane za 4 nebo za 5 dostane rákoskou nebo řemenem, nebo když zlobí nebo něco takového, tak dcerám seřežu zadky.(nebudu zde popisovat, za co všechno dostávají, je toho hodně) Praktikuji to na dcerách ( 17,16 a 14 let) a když neposlechnou, tak jim holt já nebo manžel zmalujeme zadky. Vždycky dostávají na holou, jinak by to nebyl pořádný výprask. Mně a manželovi nejde o stud ani nic takového, ale o bolest a velkou, aby věděly, že to nemají dělat. Zrovna dneska dostala dcera za 4, tak následoval výprask řemenem. Máme to takhle
1.přestupek-vařecha(samozřejmě na holou)
2.větší přestupek-řemen(dlouhý, úzký, pořádně bolavý, na holou)
3.ještě věští přestupek-rákoska(na holou a velmi, velmi bolavé)
Během minulého týdne dostaly rákoskou všechny, byly moc zlobivé, dneska taky dcera dostala, ale řemenem).
Takže:řezat, řezat, řezat a řezat, ale pořádně řezat, do 21,pak už jsou snad lepší

Domnic (Po, 7. 12. 2020 - 23:12)

Nechcete o tom popsat. A když tak i praktikovat na někom jiném?

Martin (Po, 7. 12. 2020 - 19:12)

Jo dobrý Heli.A co se někdy domluvit na výprasku.Co seznámíš se?

Martin (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Ahoj Evo.Pokecáš o výprasku a seznámíš se?

Eva (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

Vychovává někdo trestá někdo tak holky? pokec? rady?

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 09:12)

No tvl nikdo ti to nevěří nějaký honibrk si tu vymýšlí sračky, dělej něco se svým životem tohle vážně není normální

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Tak to ještě dobře dopadlo .. Vidíš, příště se raději priznej hned ,ať se ti z jednoho malého problému nenabali víc větších ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Ano od teď se ke všemu hned přiznám a bude mě zadek bolet mnohem míň

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

To určitě joo a ještě si ušetříš ten strach před velkým výpraskem.. Jestli nedostáváš za známky, tak od teď to už bude jen lepší:) ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Ano, na vysvěčení mám samé jedničky ale dvojky taky dostávám akorát jsem ve čtvrté třídě a ještě dělám nějaké chybi a za známky nedostávám takže teď se ke všemu přiznám a nebudu mít strach ani bolest

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Ano, na vysvěčení mám samé jedničky ale dvojky taky dostávám akorát jsem ve čtvrté třídě a ještě dělám nějaké chybi a za známky nedostávám takže teď se ke všemu přiznám a nebudu mít strach ani bolest

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Ano, na vysvěčení mám samé jedničky ale dvojky taky dostávám akorát jsem ve čtvrté třídě a ještě dělám nějaké chybi a za známky nedostávám takže teď se ke všemu přiznám a nebudu mít strach ani bolest

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj tak výprask bil a taťka se to dozvěděl a dal mi na deset dní zákaz televize a řekl že když zaspím a omluvím se že nemá problém nechat mě bez trestu a že to tam nechal na to abych se bála ale říkal že pokud se to bude opakovat že mi fakt bude hořet zadek a stejně sem dostala rákoskou ale že pokud ese to bude opakovat že dostanu opravdu hodně páskem i rákoskou a na tu rákosku ani tak netlačil a mamka mi to už natřela

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Zaspat jednou za čas může každej ..

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Já vám pak napíšu jak to dopadlo protože teď viďím taťku přicházet

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Dobrá pak napiš drž se ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

To sem byla já

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Ty jsi teda číslo.. Pro jeden malý problem si udělat tolik větších .. Tak snad to dobře dopadne a nebyly ty věci na tebe ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Já vím že jsem neudělala dobrou věc ale já prostě nemohla taťka byl ve špatné náladě a bolelo by to strašně ale teď je ještě v horší náladě

Reklama

Přidat komentář