Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Jardo nech toho, já se nechci pipinkovat s Klukem.

Jarda Kvasnička (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Jsem tady na ochozu s Janouškovýma, Klárou a Liborem a Nikolou. Jak může Klára teď psát takové cynty,když se tady spolu bavíme a Klára ani vnejmenším nemá tendenci cokoliv psát???

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Kuk, Jaroušku, copak nevidíš?

hostinskej (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Ty ve 20.27, seš hnusnej sprosťák. Vůbec sem nelez!

Šišmiš (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Pozdrav nahoru do oblak. Užívejte si! A Když bude čůráníčko jako bonus....

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Jo a dnes jsem se nepočůrala jak někdo psal.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Zdravím všechny spřízněné duše. Dnes jsme s Liborem na Ještědu ale pipinkovat se nebudeme, protože už mě to nebaví. Kvasničko přijeď , fakt by ch tě ráda poznala, už jsem psala, že dobře hulím a do toho ti pak načůrám do pusinky, Libor to stejně nepozná. Stačí sem napsat, jestli už jsi v hotelu, já si tě najdu.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

jsi průhledný jak sklo, fejkaři. Už podruhý dnes.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

Já nejsem žádný fejkař, proč to píšeš jako všichni tady.

Pavlína (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

Holky pozdrav na Ještěd i ode mne. Maminku už brzy pustí a musíte být potom na ni hodné, protože se teď musí šetřit a dbát o své zdraví. Užívejte si pohody, zasloužíte si jí vrchovatě.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

Mám takový pocit,že tam jede i proto,aby am třeba Kláru nenaháněl ten nešťastný zamilovaný mládenec. Ikdyž zase Libor by to měl pod kontrolou.

Jarda Kvasnička (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

Jedu nahoru, nechám vám na recepci dárek a kontakt na mne. Budu venku taky relaxovat na západ Slunce, chcete-li, volejte mi. Nechci se ale víc vnucovat, jestli je vám to nepříjemné,ignorujte to. Hezký večer.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

Jo dobrá práce, taky by mne napadlo to takhle udělat.Klára asi teď na net kašle a já se jí nedivím.

Jarda Kvasnička (Út, 23. 6. 2020 - 18:06)

Klárko,mohl bych se za vámi zastavit na hotelu v restauraci? Jen na pár minut, jde mi o toho nešťastníka jak jsem mu tady minule pomáhal a rád bych vás podpořil. Oni tam po šesté nepouštějí jen ubytovaný hosty,ale mám to dohodnuté. jestli to pro vás nebude obtěžovat. Díky moc. Kolem půl osmé až osmé? Mám to pár minut. Díky moc.

Jardo, (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

ta holka teď má asi jiný příjemnější starosti, než psát na doktorku. Obávám se,že to nepřečte včas.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 17:06)

Pozdravujeme z Ještědu. Jak jsme se ubytovali tak jsme jen ležely a Niki a já jsme i chvíli spinkaly a Libor něco ještě dodělával chvíli po netu a byl potichu a pak se přitulil k nám. Niki má svůj pelíšek mimo,ale chtěla být teď u mně a tak jsem ji nachala a jestli to bude pro ni lepší, tak ji nechám i v noci a za Liborem pak dojdu vedle do pelíšku. V v sedm půjdeme na večeři a budeme opravdu jen relaxovat. Je tu sluníčko a jen malé beránkový mráčky a trochu fouká,ale není zima. S těma kamerama to je blbost. My jsme byli s autem úplně na konci a tam asi už nejsou a nikdo nás nepokutoval ani nazastavil. Libor říkal,že kamery jsou tam jen u vjezdu a v některých sektorech,ale že nikoho nemůže pohoršovat,že se holka vyčůrá za autem někde stranou v koutě parkoviště.

Pissík (Út, 23. 6. 2020 - 17:06)

Tak jsem viděl 3 holky jak čůraly. Jedna na bobku a měla slabý pramem asi 3 krát za sebou,s ní čůrala druhá ta měla rychlý a pak jednu holku a ta měla nejvíc chcaní u zdi ve dvoře. Mise tedy úspěšná. Klárko pozdrav na vrchol a díky za příznivé zprávy z nemocnice. Hezky jste se tam vyčůraly...

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 17:06)

no fuj kam ty to ještě dopracuješ libore luboši nebo jak si střídavě říkáš

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 14:06)

To v půl jedné jsem skutečně nepsala já. Já bych se nepočůrala ikdybych měla sebevětší nervy. Vyšetření maminky neodhalil vážně komplikace,vše se zdárně hojí, mohli by ji pustit domů prý možná v pátek nebo do úterý. Tak jsme zase o něco radostnejší a pojedeme nahoru se ubytovat. Je tu sluníčko a tak tam bude hezky. Jejda Niki teď čůrá za autem! Parkujeme trochu stranou a tak já čůrat půjdu taky. Ono se jí chtělo už vevnitř trochu a už má pod sebou hezkou loužičku a teče ke mně. Mně se chce už taky hodně ,hned se vypustím tady taky u ségry. Libor šel k automatu zaplatit parkování, ale my se
ani moc nestydíme už před ním.

Spíš (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

že jsou ve všech nemocnicích záchody pro návštěvy a sedmnáctiletá holka by tohle měla vědět. A mimochodem od včerejška jsou návštěvy v nemocnici v Liberci zakázané.

Reklama

Přidat komentář