Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

janek (St, 25. 7. 2007 - 15:07)

letos na dovolené jsem načapal známou co tam byla s náma jak se uspokojovala v pokoji.tvrdila nám že jde uvařit oběd a já musel na záchod řeknu vám pěkná podívaná .ruku měla v plavkách takže nešlo moc vidět ale sténala velmi pěkně.

Martina (Ne, 15. 7. 2007 - 13:07)

Jednou jsem uviděla holčinu, jak si protírá prstem dírku v klasickým kupé ve vlaku. Raději jsem si nepřisedla a nechala ji

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 00:03)

Jako železničář jsem ve vlacích zažil hodně. Co dělat s dvojicí, kdy ona ho kouří a on jí líže píču v nacpaném vlaku i s dětmi,Tak jsem je přikryl kabátem, který mi ukradli a druhý den potkám tu holku v krámu jako usměvavou a úslužnou prodavašku. Nepřejte si vidět vagóny po pátečních a sobotních bigbítech. Nablito, nachcáno, nasráno.

Paja (So, 26. 3. 2022 - 22:03)

Také jsem to prožil ale žena se dělala pořád tak jsem odešel

Prďoch (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Pak ses probudil,ne?

Vašek (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Moje holka měla jeden čas lešení na baráku a já za ní tajně lezl v noci po lešení. Jednou sem nakouknul do cizího okna a ve svitu televize sem viděl jak ženská klečela na všech čtyřech na zemi, mezi polštářema na gauči měla zaklíněnej deštník držadlem dopředu a pičou na to držadlo najížděla. Dělala to strašně pomalu a když ho měla celý v piči, tak zase pomalu odjížděla. Ty výrazy jaký přitom měla v obličeji do smrti nezapomenu. Vyhonil sem si ho a upaloval sem domů. Moje holka se druhej den ptala proč sem nepřišel. :)

Ibanez (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

Ve školce jsem si hrával s kamarádkou z vedlejšího vchodu. samozřejmě jsme byli pokrokové děti, takže už jsme věděli, že se občas maminky a tatínkové svlékají a různě se prohlíží. Jednou byla kámoška u nás, a máti šla zrovna nakoupit, Okamžitě jsme byli svlečení a různě se o sebe otírali a hladili se. Nějak jsme ale zapomněli na čas a najednou máti stojí ve dveřích a vůbec nechápe. Byl z toho pěknej rámus, výslech jak na stb, co že nás to jako napadlo, kde jsme k tomu přišli atd.. Od té doby nás už máti nikdy nenechala nějak osamotě. Nikdy jsem se ale nedověděl, jestli to řekla i rodičům kamarádky, protože ti se tvářili normálka, že se nic neděje, byl jsem toho pak hodně špatnej a celkem mě to děsilo...

msp (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

Mě přistihla manželka na dovolené. Váleli jsme se u moře a já jsem pozoroval čičiny z našeho turnusu skrze tmavé brýle, předstíraje že spím. Najednou jsem vám na to dostal hroznou chuť(na dovolené bych to dělal nejradši 10x denně). Ta moje se k ničemu neměla, tak jsem si šel ulevit na pokoj. Nepočítal jsem ale, že půjde za 10 minut za mnou. Reakce byla trapná, pohádali jsme se, ale na můj argument, že může být ráda, že si jdu vyhonit místo abych kvůli jejímu apetitu za ni hledal náhradu, nemohla nic říct.

mr.T (Čt, 12. 7. 2007 - 20:07)

kokuám že být kněz neni až tak špatný:))

Anežka (St, 4. 7. 2007 - 14:07)

jo, přistihli. S flaškou od šampónu ve sprše. Akorát jsem na ní seděla:)) A hned jsem musela jít ke zpovědi a všechno doslovně vylíčit knězovi:(
Doufám, že si užil!

Návštěvník (St, 4. 7. 2007 - 10:07)

Přistihla,sama sebe.

lucka (St, 4. 7. 2007 - 10:07)

Mě chytli v šestnácti, když jsem si dělala potěšení vibrátorem mě ho sehnala kámoška, bylo to ještě za totáče a ten trapas kdybych si ho chtěla objednat a jako nezletilá bych stejně neměla šanci.
Chytli mě děda s bábou, bába slyšela z koupelny divný zvuky a prej mě chtěla pomoct. Prostě jsem slyšela cvaknout zámek, napřed mě ani nedošlo, co to slyším, ono vám to u vzrušení až tak rychle nezapálí:) a oba tam stáli mezi futrama a čuměli na mně jako na nějakýho exota na výstavě.
To teda nezapomenu do konce života. Taky mě mohlo dojít, že mají náhradní klíče!

milá (St, 4. 7. 2007 - 10:07)

Mě načapali zákazníci když jsem si rajtovala po okurce a přišlo si pár lidiček pro brambory.No chtěli i okurky a tak jsem tu svou musela přidat,neva mám tu ještě cukety.:-)

ňunínek (St, 4. 7. 2007 - 09:07)

Mě chytl fotr ve čtrnácti když jsem zrovna zkoušel jednu skvělou věc. Vibrující gumovou kundu! Měl jsem ji od jednoho kámoše, kterj ji měl od bráchy,kterej byl tirák a uměl sehnat výborný věci!
Hned mě ji zabavil a mě ztřískal tak, že mám jizvu na hlavě dodneška.

hm (St, 4. 7. 2007 - 07:07)

Hm, kouzelnice,jak si to poznala?

Eva (Út, 3. 7. 2007 - 21:07)

Lenka je chlap, co nám sem napsal svoje představy :-))))))))))

česká lidová (Út, 3. 7. 2007 - 18:07)

Honila si pičku svíčkou, až ta chytla plamenem,.........................

MArk (Út, 3. 7. 2007 - 00:07)

:-O ... :-| ... ehm, wow :-)

lenka (Pá, 29. 6. 2007 - 18:06)

Bydím na intru a předevčírem sem si ve sprchách zapoměla ručník. bylo asi deset večer když sem tam pro něj šla. překvapilo mě že tam bylo rosvíceno a slyšela sem i téct vodu a nějaký hlasy. nakoukla sem dovnitř a byly tam 2 holky co znám od vidění, co chodí do třeťáku k nám na učňák. Ta bruneta byla v předklonu, rukama se držela za kohoutky a měla vyšpulenej zadek a ta blondýna jí roztahovala půlky a šahala jí do rozkroku. Schovala sem se a poslouchala a jednou za čas sem nakoukla co dělaj. Ta blondýna se ptala jak se jí to líbí a tak, a ta bruneta jí nejdřív dirigovala a potom už jenom sténala a vzdychala. Potom sem viděla že měla zavřený oči a otevřenou pusu a šílenou grimasu v obličeji, držela se kouhoutků jen jednou rukou a druhou ruku měla taky v rozkroku. Začala šíleně hekat a stoupat si na špičky a záda se jí strašně prohnula. Honem sem se sbalila a vypadla odtamtud. Pro ručník sem si zašla ráno.

Návštěvník (Ne, 10. 6. 2007 - 01:06)

mně nechca chytla tchyně když nahodou nahledla do ložnice akorad sem střikal, když uviděla moji kladu tak vyletěla jak urvana,pak sme dělali že se nic nestalo.

Reklama

Přidat komentář