Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 18. 6. 2020 - 19:06)

Ozvu se zítra více. Niki musela na zubařský zákrok a má řízlou dáseň,antibiotika a prožili jsme rušnou noc. Má horečku. Ani jsme nejeli na chaloupku. Maminka stabilizovana9. Ozvu se ale blíž dnes nemohu. Omlouvám se.

Pissík (Čt, 18. 6. 2020 - 19:06)

Tak to je jasný. Na vás se teď valí nepříjemnosti. Ale chápu, že Niki je teď priorita. Jestli má ab,tak bude hodně spát. Tak se ozvi,až budeš mít lepší atmosféru. Držím vám palce!

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 22:06)

Vždycky je něco za něco. Každému podle jeho zásluh.

Klára (Čt, 18. 6. 2020 - 20:06)

Niki prospěla skoro celý den. Tekla ji z toho krev celé dopoledne a jsem s ní neustále. Má tady mimořádně nočník,skoro nic nesnědla přesto dopoledne blinkala,jak polykala tu krev místo,aby ji vyplivla ven. Jsem s ní a Libor je
tady taky.už chrání,má 37,5. Já budu chrnět taky,moc jsme nenapsala. S maminkou jsme v kontaktu.

Pavlína (Čt, 18. 6. 2020 - 20:06)

Zuby jdou prevít,ale jestli má na to antibiotika tak to bude rychle dobrý. Nech ji spinkat a udělej ji tekutou stravu nebo kaši a podobně .
Soucítím.

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 19:06)

Dalo se něco takového čekat. Každá stresová situace vzbudí odraz na našem těle A Nikolka to vše hodně citlivě prožívá, neboli jinak řečeno...má toho plné zuby. Tak hlavně klid pitný režim a ať to prospí. U dětí se tento zákrok nedělá často, většinou to jde zubem,ale třeba to byl akutní abscess a hrozil zánět okostice.

Pozorovatel (Čt, 18. 6. 2020 - 13:06)

Kašlete na to. To nemá význam. On si stejně pořád pojede to svoje. Je to jeho jediný smysl života, tak mu ho neberte.

no, (Čt, 18. 6. 2020 - 14:06)

ale kompenzovat i když jen v povídce, strach ze smrti matky popisem různých sexuálních aktivit, to je drsný.

Ron (Čt, 18. 6. 2020 - 22:06)

Naopak, to je velmi netypické sofistikované propojení. Navíc tohle je velmi procítěné. Jestli to píše Klára samotná nebo nějaký autor,pak má ona či onen skvělou invenci a psací rétoriku.

Kikina (Pá, 19. 6. 2020 - 07:06)

Ale poslední dobou je to fakt jedna velká depka. I proto jsem to tady vesměs přestala sledovat.

Klárin (Čt, 18. 6. 2020 - 09:06)

děj příběhu se odehrává v hlavě autora.Píše to muž.Byl jsem na Zahradní ul. a tam nikdo nikoho z děje nespoznáva.Ale žije tam nějaký podivín, který všude kde chodí, tam močí

No, (Čt, 18. 6. 2020 - 09:06)

nebyl jsi první, on sem občas dá celou adresu a jména i s příjmením a dva lidi tam asi opravdu byli, v ulici nikde nikdo a byli pěkně nasraní. I když těžko věřit, že je někdo tak blbej.

Pissik (St, 17. 6. 2020 - 19:06)

Jo ok,čůráníčko. Hezký večer

Klára (St, 17. 6. 2020 - 18:06)

Se Zdenou jsme prožily suprový den. Je to paní kolem třicítky a tak jsme jí pozvaly na houby a to se jí moc líbilo a našly jsme hodně klouzků, babek ,ale hřibů kovářů i pravých hřibů. Nakonec jsme vyjely na otočku k Máchovu jezeru a jsem ráda,že jsme se seznámily. Tam jsme se zastavily na oběd. Zdena řídila a jednou jsme si zastavily na čůrání a jednou jsme čůraly v lese když jsme sbíraly houby.Pipinky jsme si vyprázdnily rychle a bez problémů a Zdena taky a taky čůrá normálně a stejně hodně jako my. Zítra pojedeme za maminkou a dnes už byla bez teplot a byla více vpohodě a tak už ji snad brzy pustí. Libor přijede večer a bude tady s námi a na něj se taky moc těším,protože tady bude s námi až do neděle a možná zítra pojedeme zase na chaloupku všichni spolu.

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 00:06)

Ty seš taky dobrej klouzek pane

Pissík (Čt, 18. 6. 2020 - 06:06)

???

(!) (Čt, 18. 6. 2020 - 20:06)

No no. Už ho pusť a tolik nehul

Mike (St, 17. 6. 2020 - 19:06)

Moc dík.

Mike (St, 17. 6. 2020 - 18:06)

Taky jsem naplněn očekáváním....

Pissík (St, 17. 6. 2020 - 17:06)

Tak holky jak to dnes dopadlo? Jsem nedočkavý.

Reklama

Přidat komentář