Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Jarda (Ne, 21. 7. 2013 - 18:07)

Mě vzrušuje holičství a...Ahoj! Tak to jsme dva! Sem tím úplně posedlý! Před měsícem jsem se nechal ostříhat z dlouhých vlasů na ježka! Panečku to byl ale zážitek! Koukni se na mé fotky :-) http://jarda07.rajce.idnes.cz/ Co myslíš vypadám rozhodně líp co ?? Než s těmi dlouhými vlasy :-)) Když jsem si sedl k holičce na křeslo a ona přehodila ten plášť byl a pak začala stříhat pramen po pramenu a přitom mě úplně nabíhala husí kůže! Bylo to luxus prostě! Ale ještě jsem si u ní nehonil, ale asi to zkusím. A pak když vzala mašinku a začala od uší tak to bylo prostě úžasný jak se mi odkrýval celý obličej! Jo já bych také chtěl nějakou ženu ostříhat dohola ... musí to být nevšední zážitek :-))

Jirka (Ne, 21. 7. 2013 - 18:07)

Mě vzrušuje holičství a dámské kadeřnictví,nosíval jsem dlouhé vlasy postupně jsem to skracoval jednou jsem si nechal udělat dámskou trvalou super,tet chodím holičovy skoro dohola 6 až 4 mm,než přijdu do holičství tak si obleču dámský silonový pracovní plášt jsu v holičství až přijdu na řadu tak si sedu holička mě dá kolem krku střihací plášt a zeptáse jak to chcu já ji řeknu že to chcu 6 nebo 4mm skrátit vezme mašinku a já si potajnu začnu honím,dívam se do zrcadla na sebe jak holička mě stříhá vlasy padají na plášt a já si honím zážitek super.Vzrušujemě stříhání žen dohola a nošení dámských pracovních pláštů a šatových zástěr.Rád bych se nechal od nějaké ženy ostříhat a ju stříhat dohola nebo ji udělat trvalou.

Jarda (Ne, 21. 7. 2013 - 16:07)

Na youtube luxusní videa kde plno ženských jde dohola! Škoda, že Češky se toho asi moc bojí. Hodně vzrušující zážitky! Škoda, že náš prezident nezavede povinně do hola včetně žen :-D To by byly zážitky!

Jarda (Ne, 21. 7. 2013 - 15:07)

A ještě někoho to vzrušuje ?? Přiznejte se nic to není ... :-)

Jarda (Ne, 21. 7. 2013 - 12:07)

ano :)AhojA jak tě to vzrušuje ?? Mě úplně brutálně. Když se stříhám mašinkou třeba o 2 cm tak je to velmi zajímavý pocit ! Nebo když jsem šel z 10ti cm vlasů na ježka!! Tak to bylo mega vzrušení! Úplně jsem měl "husí kůži" :-D Fakt masakr! A jak máš dlouhý vlasy ty? A docela by mě lákalo kdyby se chtěla nechat ostříhat nějaká žena na ježka ... To by bylo teprv vzrušení! Rád bych jí pomaličku kousek po kousku ostříhal abych si to vychutnal já i ona, ale to žádná chtít nebude, ale kdyby jo tak se ozvěte! Budu čekat :-)) A co vzrušovalo by tě to taky ?? Ostříhat ženu na ježka nebo dohola ?? :-D

kadera (So, 20. 7. 2013 - 16:07)

ano :)

Jarda (Čt, 18. 7. 2013 - 19:07)

Tak lidi byl jsem dnes u holiče a vymyslel jsem mnohem lepší sestřih než co jsem tady psal ... :-) Celé boky u uší a celou zadní část hlavy jsem si nechal vyholit krásně na hladko a jen nahoře jsem si nechal 0,5 mm dlouhé vlasy a vypadá to dost solidně :-) Jak pravý "mariňák" !! :-)) O tom jsem vždycky snil ... :-) To, ale bylo vzrušení u holiče :-) No a až mě účes omrzí tak si hlavu oholím celou dohola, protože teď už vím, že nebudu vypadat hrozně. Akorát to bude chtít aby se mě moje bílá holá hlava trochu opálila. Zatím ani trošku. Mám málo pigmentu. A pak se budu těšit až mě vlasy znovu narostou trochu tak do 2 cm a budu moc znova zkoušet nové pokusy. Začalo mě to velmi bavit. Možná se stanu také kadeřníkem :-) Je to panečku vzrušení ... :-) Taky vás to vzrušuje ??

Jarda (St, 17. 7. 2013 - 18:07)

pocit že tě baví nejvíc o...Ne tak to není. Mě prostě vzrušuje ten pocit když mi někdo stříhá vlasy na nějakou délku kterou jsem ještě nikdy neměl. A momentálně na 3 cm jak jsem tak to jsem poprvé. Vždy jsem měl jen dlouhé vlasy a těch už mám plné zuby takže se k nim nechci vracet. A 3 cm už mám půl měsíce a už mě to omrzelo a chci zažít další vzrušující pocit na další ostříhání třeba na 2 cm či 1 cm na který jsem v životě nebyl a pak jsem zvědavý jak budu vypadat :-)) Ale chci se s vámi o to podědit ... Třeba to také někoho vzrušuje jako mě :-))

mám (St, 17. 7. 2013 - 17:07)

No jo víš, ale pořád mě...pocit že tě baví nejvíc o tom mluvit,vydržíš celé dny říkat měl bych o mm nebo cm ? nehledáš se? poradit jo ale mluvit o tom stokrát denně,hele zítra budeš poptávat jestli máš jít o půl mm tak jdi prostě dohola,stejně pak budeš říkat myslíte že si mám narůst vlasy na cm nebo pět? je to tak?nic ve zlym doufám že máš i jiné zájmy

Jarda (St, 17. 7. 2013 - 17:07)

Prosím tě Jardo vykašli se...No jo víš, ale pořád mě to láká ještě zkrátit, protože 3 cm co mám na hlavě je ještě docela dost a ani se tomu už moc nedá říkat na ježka. A po ránu to je hrůza !!! Každý vlas jinde ... všechno stojí, ale to mě ani tak moc nevadí. Spíš, že každý vlas je na jinou stranu a všechny stojí a některý zas leží :-D Takže vždycky musím vlasy namokřit aby konečně trochu slehly. Je to fakt hrůza, ještě víc starostí po ránu než když jsem měl dlouhé vlasy :-D Ale k nim už se ROZHODNĚ vracet nechci :-D Tak dohola teda zatím asi ne no ... dám na tebe :-) Ale trošku si to zase zkrátit nechám ... Hlavně kvůli rannímu zdržování. Možná, že bych zítra zašel k holiči aby mi to mašinkou zkrátil na 2 cm ... :-) Co na to říkáš ? Bude to lepší abych po ránu nemusel mýt tyhle starosti ? :-) A nebo to je ještě málo a mám to zkrátit na 1 cm ? Pak už by to asi možná bylo vyřešené a konečně žádné starosti po ránu :-D Že?

??????? (St, 17. 7. 2013 - 15:07)

No budu nad tím přemýšlet...Prosím tě Jardo vykašli se už na to a nechej si vlasy tak je je máš.Už sis to přece vyzkoušel.Buď rád že máš pěkné vlasy a važ si jich.Co by za to jiní dali kdyby měli na hlavě to co ty.Nechej to tak.Opravdu.Do hola NÉÉÉÉÉÉ

Jarda (St, 17. 7. 2013 - 13:07)

vypadáš mladší a tak...No budu nad tím přemýšlet ... Možná to zkusím se těch vlasů zbavit úplně. Ale doufám, že se mi pak neodkryjí nějaké nerovnosti na hlavě :-D To by nebylo moc příjemné ...

--- (Út, 16. 7. 2013 - 17:07)

Poraďte prosíím :-)) Mám...vypadáš mladší a tak nějak jinak co máme říkat ajestli jsi šel už takhle nakrátko tak ježek neježek to máš fuk

Jarda (Út, 16. 7. 2013 - 16:07)

Poraďte prosíím :-)) Mám to udělat ? Jít do hladka na pleš ? Myslíte, že mi to bude slušet ?

Jarda (Út, 16. 7. 2013 - 16:07)

Mám docela dilema, protože rodina mě říká když už jsem se prý takhle zbláznil, že jsem se nechal ostříhat prý na tenisáka ... Nevím proč jsem se zbláznil ... Však je to normální, že někteří lidé mají krátké vlasy a někteří zas dlouhé. Nj moje rodina není normální, ale to už neřeším :-D Tak mě říkají, že by mě mojí hlavu mohli zkusit vzít břitvou do hladka na plešku :-D Ale já nevím no :-D Docela se toho bojím jak budu vypadat. Abych nevypadal blbě. Ale na druhou stranu mě to láká. Tak nevím no :-D Mám to zkusit ??

Jarda (Út, 16. 7. 2013 - 16:07)

Ahoj Jardo já už bych to...AhojA myslíš, že mi to sluší víc než s dlouhými ??

??????? (Út, 16. 7. 2013 - 15:07)

Tak co na to říkáte ??...Ahoj Jardo já už bych to tak nechal.

Jarda (Po, 15. 7. 2013 - 20:07)

Tak co na to říkáte ?? Vypadám líp než s dlouhými vlasami ?? Momentálně to mám na 3 cm mašinkou. Ale napadlo mě, že když je to léto tak bych si to mohl dát ještě zkrátit ne ? A nebo myslíte, že už bych si to nechávat zkracovat neměl ??

Jarda (Ne, 14. 7. 2013 - 12:07)

http://www.rajce.idnes.cz/ (do vyhledávače zadat jarda07)

Jarda (Ne, 14. 7. 2013 - 12:07)

A co na to říkáte ostatní ? Vypadal jsem líp s dlouhými vlasami a nebo takhle na ježka ? Když mě to holič bral rovnou z těch delších vlasů mašinkou na ježka úplně mě bušilo srdce!! Taková velká změna během pár minut bylo opravdu šokující a když byl konečný výsledek tak jsem se moc nadšeně u kadeřnice netvářil :-( Protože když jsem takhle nikdy nebyl. Tak jsem si na to nemohl vůbec zvyknout. Teď už možná si zvykám trochu ... Co na to říkáte?

Reklama

Přidat komentář