Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hahana (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Jó. Ukážu. Až dorazíš zeptej se u vypravčího na Hahanu,on mně zavolá a půjdeme se vyčůrat někam kde budeme sami. A ty se u toho umíš hodně udělat z toho pnutí?

Pozorovatel (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Tady to ví každý

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 14:06)

Jak účelově škodí? Že si povzdychne nad smutným životem člověka, který to sem píše? A ano Tonda mu skoro naletěl, když ho chtěl táhnout až do Polska, pak když za ním jel někam na ten sever a hledal ho v nějaké té hospodě, pak za ním jel někam vlakem, zase naletěl dotyčnému. Nefér jednání, takové psaní má skončit tehdy, když vidím, že někomu naivnímu škodím, pardon. Jinak ať si plácá co chce, tady je to stejně jedno.

Mike (So, 20. 6. 2020 - 15:06)

Vidím,že jsi dokonale v obraze autore. Tak se už na to psaní vyser .

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

Pochopitelně. Jako autor musím.

jinak (So, 20. 6. 2020 - 14:06)

je pravda, že při čůrání se dívky nebo ženy rády kouknu mužovi/klukovi, jakého ho má. Jeden pán šel na WC v Kauflandu, s ním malá holčička, nejdřív ji zdržoval, chtěl jík k pisoáru, kde jsem byl já, aby se dívala. Když jsem odcházel, tak tam čůral ten pán, holčička koukala do pisoru tátovi na pindíka, jak čůrá. Jednou jsem si byl odskočit kamsi za křoví, přišla tam za mnou nějaká skvoterka, když už jsem čůral, tam se zeptala, jestli mi nevadí, že se vyčůrá vedle mne. Tak se asi taky koukla, bylo jí nějakých 35 let.

Tony měl pravdu (So, 20. 6. 2020 - 14:06)

že tu místní diskuzi opanoval jakýsi úchyl, muž, který píše pod pár ženskými nicky, navzájem si odpovídá, píše různé deviace. Tonda už není mezi námi, ale nemýlil se. Čest jeho památce.

Kikina (So, 20. 6. 2020 - 14:06)

Sorry ale takhle to Tony opravdu nenapsal tak mu nevkládej do úst něco co ve skutečnosti neřekl. Tím spíš že už na to nemůže reagovat. To mi přijde nedůstojné.

no (So, 20. 6. 2020 - 14:06)

on to tak nepsal tady, ale na diskuzi na jiné téma. Tam to psal, jak jsem napsal.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 14:06)

Ale hovno. Já jsem četla jeho na jiných vláknech a mám je zkopírováné. Kikina má pravdu a ty účelově škodíš.

Martin (So, 20. 6. 2020 - 13:06)

Jednou jsem viděl čůrat u cesty cizí holku a něco se ve mně zažehlo, že od té doby jsem tím posedlý a vyhledávám to. Tady Klárku s Nikolou bych si dokázal živě představit a Mišku taky. Kdybych se nestyděl tak bych napsal jak by to se mnou skončilo.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 13:06)

A co tě na tom tolik fascinuje?

Martin (So, 20. 6. 2020 - 15:06)

Mně fascinuje odhalená dívčí pipina na bobku a její nutkavá potřeba vypouštět z ní moč co nejrychleji,aby se holce ulevilo. Ono to je strašně roztomilý a intimní a vzrušující.

Pissík (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

To je úplně stejný. Já na tom ujíždím taky.

Bibi (So, 20. 6. 2020 - 11:06)

Dobrá zpráva! Držte se!

Klára (So, 20. 6. 2020 - 05:06)

Dnešní noc už byla naprosto klidná. Jen jsme se před chvílí vzbudily na čůrání a tak jsme si došly a Nikiopravdu potřebovala nutně a vyčůralaz pipinky hodně vody a já taky měla dost plnou pipinku a musela jsem čůrat taky hodně. Niki za chvilku má mít prášek a tak jí udělám čaj, už jí to nebolí a já jsem za to ráda. Libor už spí u mně v pokojíčku a já jsem s Nikou u ní.Stejně se ale ještě zachrujeme do pelíšku a budeme asi dospávat.Jen dám v šest ten antibiotikum.

Pissík (So, 20. 6. 2020 - 09:06)

Tak vidíš,že to bude dobrý. Už zase krásně čůráte.

Jakub (Pá, 19. 6. 2020 - 22:06)

Ok.

Bibi (Pá, 19. 6. 2020 - 21:06)

Já samozřejmě též. Myslím,že už má Nikola a maminka Kláry nejhorší za sebou. Brzy ji Klárko budete mít-maminku-doma. Jsem s vámi každý den.

Majka (Pá, 19. 6. 2020 - 20:06)

Já už s holkama jsem v osobním kontaktu,ale chci poděkovat všem,co je tady podporují. Takové situace zejména s maminkou jsou opravdu hrozné a sama věřím,že už se také vše v dobré otočí. Takže velký dík i za ně a i za nadržený kluky, kteří jen čekaly na jejich příběhy o močení, že v této situaci jsou korektní a najdou v sobě vzájemnou sounáležitost.

Reklama

Přidat komentář