Reklama

mám velký penis

Honza (St, 10. 5. 2006 - 00:05)

Reseni, reseni...
Staci kdyz je chlap k zene ohleduplny a nesnazi se ji ho tam narvat za kazdou cenu az ke stydky kosti.
Mimochodem to zdaleka neni jen o tom, ze by chlap mel monstrum penis, rovnocennou roli v tom hraje i anatomocka stavba partnerky, o cemz tu unikdo moc nemluvi. Ja jsem normalka 15-16 cm prumer a mel jsem divky, ktere to bolelo, kdyz jsem "prirazil", takze jsem si pak jednoduse daval pozor, nesnazil jsem se jim narvat ho az do zaludku a vsechno bylo v pohode.
Kdyz vezmete v uvahu, ze nejcitlivejsi je stejne zatud penisu tak co je na tom, jestli je jinak penis v pochve cely nebo treba jen do 3/4.

Peniska (St, 10. 5. 2006 - 00:05)

Velky penis vubec nevadi, hlavne kdyz ten chlap vi, jak s nim ma v zensky zachazet. Ja jsem poznala jednoho, a i kdyz byl uzasnej, (byl i celkem pohadkove bohatej)...tak jsem sla od nej pryc. Ja nevim, jak ho mel velkyho, ale az moc...a kdyz s nim do me zajizdel az do hloubky, tak jsem myslela, ze vyrostu. Kdyby to umel jinak.....jenze co naplat, chlap chce byt v zensky hluboko.....zna nekdo reseni?

Mik (Út, 9. 5. 2006 - 16:05)

25 cm, a větší průměr - pro některou ženu moc, pro jinou málo. Setkali jsme se s manželi na inzerát na výměnu partnerů. Když došlo na milování, strašně si to se mnou užívala a chtěla se mnou sex pořád a pořád. Myslel jsem si, že snad ten její to neumí, nebo ho má malého, (při tom já mám "jen" 15 x 3,5 cm, ale ona se mi svěřila, že ten její ho má 25 cm dlouhého a 6 cm tlustého a že ji to bolí pokaždé, i když jsou manželi už 10 let. Pak když jsme "to" ukončili, sešli jsme se ve společné místnosti a já uviděl toho jeho nabíjáka, šlo z toho hrůza... Až cestou domů jsem se ptal manželky, jaké to bylo - nemohla si vynachválit, zažila několik orgasmů za večer. Takže je to opravdu inividuelní, někomu pasuje větší penis, někomu menší.

Teta Sally (Pá, 9. 12. 2005 - 19:12)

Ale hlavní je snad charakter?!

řezník (Čt, 8. 12. 2005 - 22:12)

Pinďo já ti ho kus ufiknu,ať si ještě do důchodu zapícháš !

Olga (Pá, 8. 7. 2005 - 13:07)

Evo, promiň mi tu upřímnost, ale ten ti tím pérem vylágroval i mozek, co?

Ne-mravní hlídk (Pá, 8. 7. 2005 - 09:07)

Přeji všem nenasytným ženám, aby žily od 18ti do 25ti let s >Chlapákem< , hezky si na ten rozměr zvykly a po zbytek života narážely jen na samé kašpárky.

Eva (Pá, 8. 7. 2005 - 09:07)

Všechno to záleží na zvyku. Můj bývalý partner měl taky 20-ti cm macka a je pravda, že mi trvalo asi rok (!), než jsem si na něj zvykla. Když jsme se rozešli a měla jsem nového partnera - jak vy si myslíte "normálního", byla to tragédie! Není pravda, že se s malým kašpárkem dá dělat velké divadlo!!! Musí mít minimálně 18-20 cm, jinak je to lepší s robertkem... Která měla pořádnýho chlapáka, dá mi za pravdu :-)

J.J. (Pá, 8. 7. 2005 - 01:07)

Mám asi 14/4,5 a zatím si žádná nestěžovala. Naopak jsem měl pocit, že byly velmi spokojené. Když si s manželkou hrajeme s robertkem, který má asi 17cm, tak občas kňourá, že jí to bolí. Je mi líto (upřímně) těch, co mají nad 20cm

fero (Pá, 6. 5. 2005 - 16:05)

nezufajte, este mame 20 prstov a sikovny jazyk...

Miki24 (St, 13. 4. 2005 - 22:04)

Ja mam velikost 15,5 na 5 a to uz moje partnerka obcas skuci kdyz to delame ze zadu.....mit 25 tak si ho asi rozpulim....z toho sexu pak nemuze byt ten pravy pozitek!

čobolák (Út, 12. 4. 2005 - 07:04)

Věš si na něho pytel cementu, určitě se ti natáhne a pak ho vraz do úlu a to se ti zase zvětší na průměru!!

Cíťa (Po, 11. 4. 2005 - 17:04)

Ahoj ja jsem Cíťa. Je mi asi 17(nevim), muj macek ma 11/2 a je to pěkne na hovno, mit tak aspoň 14 to by bylo...:) Moh bych machrovat před klukama....:)

Karel (Po, 11. 4. 2005 - 17:04)

Mam jedno řešení. Omotejte si okolo pasu a jděte do prdele. Ten kdo ma 20 a vic apod. je bud nemocnej nebo jste si ho spatne zmerili....

Karel (Po, 11. 4. 2005 - 17:04)

Vy se tu všichni serete z velkejma čůrákama a já mám při tom 12.5/2,5 cma moje stará je úplně spokojená tak se tu mějte cípové...

bojs (Po, 4. 4. 2005 - 14:04)

Pro nadrzenati: To chce pořádný záraz, až zastříháš ušima!!!

borec (Po, 4. 4. 2005 - 14:04)

Pinďo, vraz ji ho tam až po kule ani nemrkne, uvidíš!!!

nadrzenatv (Po, 4. 4. 2005 - 14:04)

ahoj,jsem v Praze a mám tu byt,nechceš mi ho tam šoupnout,mám to ráda s velkým Nikola-foto pošlu napiš mi ještě jednou ty míry prosím!!!

jirka (So, 2. 4. 2005 - 04:04)

:)))))

Nadsamec (Po, 7. 3. 2005 - 22:03)

Mám podobný problém se svojí kládou 8/3. Partnerku to občas docela bolí, neměl bych počkat až jí bude alesponň 9 let?

Reklama

Přidat komentář