Reklama

Trestání kluků

Pepa z depa (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Chystáme se k netradičnímu trestu. Náš malý, zlobivý Lukáš se pořád pere s mladším bráchou. Lukymu je osm let, Máťovi je šest let. Oba jsou hodně lechtiví, tak budou potrestáni pořádným zlechtáním. Za chvíli se bude lechtat...

Jan (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Malýho nám ošetřili, je to slabý otřes mozku. Ten starší si ale už dlouho o pořádný výprask koledoval, to není jen teď, asi jsem byl moc tolerantní. On potřebuje dostat za co proto! Tak jsem prve vyhledal úzký řemen a mladej byl bit na chodidla. Samozřejmě jsem si s ním před tím o všem promluvil, hlavně mu důrazně řekl, že udělal hroznou věc, že to brášku muselo moc bolet. Neprali se poprvé, ale takhle surový ještě ten starší nebyl. Ale vypadalo to, že už se zklidnil, když jsem mu domlouval, tak se rozbrečel a nebylo to strachem z dalšího trestu. Uznal, že to hodně přehnal a s tím dalším trestem souhlasil. Bez nějakého nátlaku si sundal ponožky a lehnul si na postel na břicho. Nastavil bosý nohy a čekal na výprask. Dostal na každé holé chodidlo deset ran, brečel, ale držel.

Z (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Z

Jan (So, 25. 4. 2020 - 16:04)

Náš mladej, deset let musel prve vystrčit a nastavit tu svojí holou prdel a pořádně přes ní dostal – dvacet ran vařečkou a dvacet ran řemenem. Porval se s mladším bráchou, kterému je osm let. Zkopal ho a tloukl mu hlavou o zem, zbil ho do krve, kvůli hře na počítači…Před výpraskem jsem ho zfackoval, až se kousl a tekla mu trochu z pusy krev. Malej nám zvrací, asi budeme muset na pohotovost a toho zmetka si pak znovu podám…

Z (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Z

Quido (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

To zní v době koronavirové celkem věrohodně. Rodiny jsou pořád spolu, takže si jejich členové vzájemně lezou na nervy a ubližují si. Prostě ponorka. Pokud jste to ale s tím starším synem dopracovali už tak daleko, že ve věku svých deseti let tomu mladšímu tluče hlavu o zem, pak je to asi celkem vážné. Dalším bitím toho asi už moc nespravíte.

Georg (Ne, 12. 4. 2020 - 10:04)

Petr byl dneska znovu bit, už zase je protivný a drzý. Tentokrát jsem na něj vzal vařečku a zavřel se s ním v pokoji. Nejdřív létaly facky na jeho drzou pusu. Pak si musel sundat všechno od pasu dolů. lehnout si na postel na břicho a vyhrnout pořádně tričko. A už dostával vařečkou na holou prdel, jen to pleskalo. Řval, brečel, trochu kopal nohama. Postel měl zmáčenou od slz a trochu se i počůral. Nakonec už jenom sténal. Zmlátil jsem mu ten jeho zadek pořádně, tak sned už bude sekat dobrotu.

Návštěvník (Po, 13. 4. 2020 - 00:04)

kdyby jste ho raději postavili do kouta a nechali ho klečet . udělili by jste lépe.

Lojza (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Prosím vás, co tu řešíte? Prase je autor toho příspěvku. Už před mnoha lety psal na různé stránky, že trestá výpraskem syna, pod kterého podkládá při trestání svoji použitou košili. To je hodně divná úchylka.

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

Panove, pristihl jsem nevlastniho kluka jak honi pero s myma kosilema. Serezal jsem ho za to na miste remenem a tak z nej dostal i to, ze je gay. Ted resim co s nim dal,jak ho to odnaucit to honeni s kosilema. Ted jsem mu to zakazal pod hrozbou dalsiho vyprasku,ale uz to dela nejakou dobu,na nekterych kosilich jsem nasel skvrny. Jak na to ted.

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Já bych ti na ty košile nadělal

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 14:04)

Pokud nekecáš, tak je to celkem komplexní problém. Důležité asi je, jaký je celkově váš vzájemný vztah, a jaké fantazie ten kluk prožívá, když se při svých masturbacích obléká (obléká?) do tvých košil. Jeho chování je bezpochyby fetišistické, a je otázkou, jakou roli v jeho prožívání hraje figura tebe jakožto otčíma. Ztotožňuje se s tebou? Touží po tobě jako po sexuálním partneru? Nebo je to ještě komplikovanější? A kolik mu vůbec je, a kolik je tobě? Buď jak buď, asi by neškodilo mu zařídit psychiatrické (a sexuologické) vyšetření - zejména pokud ti na něm záleží natolik, že mu přeješ zdravý osobnostní a sexuální vývoj. Pokud pak jde o čistotu tvých košil, tu bych vnímal za dané situace až jako třetiřadý problém. Chceš-li si je ochránit před klukovým ejakulátem a jinými jeho tělními výměšky, mohl by ses nicméně třebas postarat o to, aby k nim neměl přístup.

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 15:04)

16/42, kosili mel jednu na sobe a tri sviral rukou mezi nohama,lezel u toho na posteli pred otevrenou skrini s kosilema. Asi je to mnou,ja kosile nosim denne a tak to se mnou spojeny s tim ze asi ukaji sve predstavy. Bohuzel klucici,coz mi neni vubec prijemny. Zamknout loznici muzu,ale neni to prijemny a chci aby ho to vubec napadlo a mel strach ten zakaz porusit. Dela to uz delsi dobu se mi priznal po te co jsem par tech kosil na nej vytahl.

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 15:04)

Takže ti jde o tvoje košile víc než o mentální a sexuální zdraví tvého nevlastního syna?

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 16:04)

To ne. To mas pravdu. Jeste mi poradil znamy metodu zprotivit a znechutit.

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Já bych to bral tak, že tvůj nevlastní syn má vážné problémy a potřebuje odbornou pomoc. A co jeho matka? Je to tvoje současná partnerka? Žije i ona s vámi dvěma? Není možné ji do těchto problémů též zainteresovat?

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Zatim dle domluvy a i jeho prani je to mezi nama dvema. Chci to resit chlapsky.

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Tak řešíš to i se známými a na anonymních diskusních fórech... Jinak někdo, kdo je v šestnácti fetišista, a masturbuje s využitím košilí svého otčíma, má - obávám se - bez odborné intervence dost malé šance na normální společenský a sexuální život. Pokud ho budeš jenom bít za toto jeho chování, nebo mu fyzicky zamezíš k přístupu ke svým oděvům, tak ho tím z jeho špatné dráhy jen sotva vytrhneš. Navíc, pokud se od tebe nechal přistihnout, a nechává na těch košilích viditelné stopy po svém ejakulátu, tak je dost pravděpodobné, že mu dělá dobře, když o jeho fetišismu víš, a trestáš jej za něj. Ten kluk se potřebuje psychiatricky a sexuologicky léčit, má-li být schopen navázat a udržet normální milostný vztah s nějakou holkou či jiným klukem, a běžným způsobem fungovat v lidské společnosti. A při této své léčbě potřebuje podporu své rodiny.

Sam (So, 11. 4. 2020 - 08:04)

Já bych ho asi řezal nějakou dobu teď v pravidelných intervalech s využitím těch košil. Dej mu je při výprasku do ruky nebo před něj a neustále opakuj, že je prase a že se to nedělá. Měj u toho i košile na sobě, klidně několik.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 00:04)

Nechal bych to být, on z toho vyroste.

Reklama

Přidat komentář