Reklama

Syn a masturbace

Klarka (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Vcera jsme oslavili 13 let synka a hned si připadá dospele,smrad jeden,a hned jaky mam darek a tak,tak dostal nove hadry a boty a vecer dostal to co si pral,navlekli jsme kondom a hura do me,no vydrzel asi 10minut nez vystrikl ale stale mu stal tak prirazel dal az za chvili jsem byla ja a on znovu,pohladila jsem ho a podekovala mu ze byl tak chlapsky a sli jsme spat.

Z (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Z

Maja (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Ja ho uz naplno poustim i do zadecku,nejdriv to jsem mela trochu strach ale vzruseni je tak sylne ze jsem nakonec drzela a cekala na pocit plnosti a potom mi zadecek jeste vylizal,uplne me vycistil,udelal to takhle trikrat za sebou nez se unavil a ja jsem jenom padla na bricho a lezela jak zabita,uplne me odrovnal..

Gabina (Čt, 14. 5. 2020 - 04:05)

Dnes jsem se vzbudyla ve 2 rano.Vyvencila jsem psa a pak jsem ho zatahla do loznice a zamkla.Slekla se,sedla si na postel,roztahla nohy a uz me lizal.Behem chvylky jsem uplne tekla a pak jsem se udelala.On porad lizal a ja se kroutila vzrusenim.Hned jsem zatouzila po zasunu.Klekla jsem si a okamzite naskocil.Vrazil ho do me a okamzite prirazel.Pritom jsem si drazdila postevacka.Ale v tom jsem se udelala znova.Pes porad prirazel a ja mela pipku celou mokrou .Tentokrat me soustal snad 8 minut v kuse.Pak se do me udelal.Kdyz vyklouz tak me zas lizal a nechala ho at me ocisti.Ale jak drhnu jazykem po pipce tak jsem se udelala po treti.Neco tak krasneho jsem v zivote snad nezazila.Manzel je sice taky sikovnej,ale todle byl uplnej vrchol.Kdyz jsem pak psa pustila zloznice,stejne jsem byla este porad mokra.Skocila jsem se osprchovat.Tet docela premislim jake by to bylo s vetsim psem a citit vetsi penis.A urcite i vyce seminka.

JIRKA (Ne, 15. 1. 2023 - 13:01)

MOC KRASNE MOC BY SI PRAL TE VYDET V AKCI STRIKAM BLAHEM

luci (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

No a pejsek ti dal lásku a je z tebe také fena . Jde jen o to první zaujmutí podporu klečmo a nastavení se , potom už to jde samo .

Steve (Pá, 15. 5. 2020 - 01:05)

? Cože?

luci (Pá, 15. 5. 2020 - 01:05)

Že do ní pustil semeno /dal jí lásku / , to je přece při koitu běžné .

Maja (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Gabi,kdyz do tebe strikal,citila jak se mu nafoukl,ja se vazne lekla,byla jsem tak plna,nepopsatelně.

Gabina (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Citim jak se mu nafoukne.Poprve jsem myslela ze mi ji roztrhne vejpul.Ale tet uz vim co muzu cekat.A ten pocit kdyz se mu nafoukne a vym ze ten moment zacne do te me pipinki strikat.Citim jak mu vnem skube a plni mi ji tim seminkem.Kdyz ho pak vynda tak mam pocit ze jsem plna po okraj.Nekdy mi to trosku vytece ven.

Maja (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Tak uz nemusis dcerce zavidet,uz to mas taky,a pockej kdyz budou muset do skoly,toho casu co muzes si uzit s pejskem,co?

Maja (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Trosku?me to vytece vsechno asi a on to okamzite lize az si me pripravi znovu a potom znovu,je to hodne dobra souloz,to teda.

??? (Čt, 14. 5. 2020 - 05:05)

Poslyš, a kdy bude svatba? ...a do roka tři kudrnáči, ne?

Klarka (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Co nic nepisete,usnuli jste nebo sukate,ja bych rada ale bojim se jeste.

Tatca (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Mamco, mamco, ty jsi takovy tele:) Však on někdo prijde, neboj. A ja uz vim, ze za tebou prijedu ve stredu odpoledne jako vždycky. Zítra to bohužel nevyslo, nestacim se driv vrátit z toho Brna. Dobrou noc pusinko

Maja (So, 9. 5. 2020 - 09:05)

Taky si myslim,neni vsechno po chuti,staci mi jak zacina byt drzi,vyskoci na postel a vylizuje mi treba zadecek,probuzeni je to prijemne a kdyz lezim na zadech tak mi zacne sukat do pusi,parchant,to ho uz vyhazuju a musela jsem ho i prastit aby prestal.

Maja (Pá, 8. 5. 2020 - 19:05)

Chtela jsem to zkusit,do pusi jsem ho vzala ale hned zase vyplyvla,nedam to,ale vysukal me dobre a nevykeca to,to je jiste..

Klarka (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

Pejska jsem myslela

Klarka (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

Je to divocina,jeste ze nemam pejsta,to by byl mazec.

Klarka (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Kolik seminka maji vasi kluci,muj pokazde takovou dobrou polevkovou lzici,3×denne,a to nema moc velke varlatka,na 12let sice vetsi pindik a vyrazny zalud ale kulky mensi.

Reklama

Přidat komentář