Reklama

Syn a masturbace

Z (Ne, 17. 5. 2020 - 23:05)

Z

Jarka (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

Muj syn masturbuje od detstvi.Kdyz uz byl trosku starsi,tak mu i podrzim.Neprehanim to snim ale nekdy mu to skratka dovolim.Manzel o tom vi a nevadi mu to.

Z (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

Z

Klarka (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

To se divym ze to manzelovi nevadi,ja jsem sice sama ale byvaly by se asi posral kdybych to udelala.

Jarka (Út, 19. 5. 2020 - 04:05)

Na to prisel manzel,ze bych mu mohla podrzet.Oba jsme vedeli ze si ho honi.A kdyz jsme z manzelem soustali tak on nas pozoroval.Kdyz jsme to zjistili,tak ho otec prived k nasi postely.Priznam se,ze ten prvni momet jak me vydi takhle zbliska nahou moc nelibyl.Ale manzel na to tady se divej.A pak si manzel zas na me leh.Nechtela jsem pokracovat pred synem ale manzel jen at se uci.Soustaly jsme pred nim dokut se manzel neudelal.Vydis,rekl synovy a tet ti.Byla jsem proti,ale manzel hned,ze kdo jiny ho to ma naucit nez jeho matka.Mel ho pekne tvrdyho.Lehla jsem si a rozrahla nohy.Syn si na me lehl s zavedla jsem si jeho penis dovnitr.A mamzel hned a tet pomalu prirazej.Byl tak nadrzenej ze behem chvilky byl hotovej.Pak mu manzel rek,ze ho bude zastupovat kdyz nebude doma.Tak ze proto o tom manzel vy a nevadi mu to kdyz opcas synovi nastavim dirku.

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 12:01)

super moc me to vzrusilo hned sem se musel vytrikat taky by se mi to libylo

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 12:01)

super moc me to vzrusilo hned sem se musel vytrikat taky by se mi to libylo

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 12:01)

super moc me to vzrusilo hned sem se musel vytrikat taky by se mi to libylo

Klarka (Út, 19. 5. 2020 - 06:05)

Tak to potom jo,ja jsem sama a asi jeste dlouho budu,v jednopokojovem byte by se uz dalsi clovek nevesel a jak by jsme to delali,ted kdyz spim tak synek spi semnou na posteli a mala ma postylku,nedovedu si to predstavit,a stejne klucik tak dorazi ze jsem unavena z neho,ne jeste nejakeho chlapa,staci mi kdyz me pekne dlouho vylizuje a ja ho otom vykourim nebo mi nastavim ruku a on priraci tak ze se vystrika me na pipinku,ted uz pujde ne chvili do skoly tak si odpocinu ale kdyz prijde domu tak to stejne pujde dal,sprcha a honit,po jidle honit a vecer na me se vystrika.

Z (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

Z

Z (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Z

Jarka (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Ten prvni moment pro me byl strasnej,co manzel navrh.Ten pocit ze me vydi syn nahou este bych skousla.Ale ten ze jak mu manzel rek divej se tady.A pak se diva jak manzel strka toho sviho ptaka do me kundy,a zacnem pred synem soustat.Diva se a pritom mu stoji.Pak se diva jak miji vystrika semenem.A pak ten sok kdyz rekne tet ty.Predstava jak tu sukam se synem pred manzelem me dost pohorsil.Ale manzel trval na tom ze musim.A tak jsem si zas lehla.V kunde jsem mela este zbytky manzelova semene.Pokrcila nohy a dala od sebe.Prislo mi to dost ujeti,ale syn se nasunul na me,uchopila mu ptaka a nasmerovala.Syn ho dome zasunul.A zas se dival manzel jak me syn sousta.Pocit to byl ten moment divni se mate v sobe syna,ale ze to delal poprve se zenou mu to slo.No a pak se do me udelal.Postupem casu jsem proti nebyla.

Z (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Z

Z (Út, 19. 5. 2020 - 06:05)

Z

luci (Ne, 17. 5. 2020 - 22:05)

Kandaulistům to nevadí a rádi se podívají .

Steve (Pá, 15. 5. 2020 - 16:05)

No pěkný čuňata ... fuj. Ale téma je milí drazí jiné! "Syn a masturbace". Tak sem pište pouze souvislosti a né nic o psovi, ju?

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Vim ze jsem asi sobecka ale pejska uz nedam z ruky,a co tvoje dcera Gabi,to asi koukas jak si uzivala ona a jak jsi si ty uzivala s chlapem,to je az hnus co kdyz si to uvedomis,lasku ti pejsek da,je ti vdecny,stale se lisa a hlavne neodmlouva,no tak to uz je.

Tatca (Ne, 17. 5. 2020 - 14:05)

No teda, mamco, ty jsi trdlo. Uz vymysli něco jineho. Projedu zase ve stredu odpoledne, tak se snaz at te pusti aspon na zahradu.

Z (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Z

Gabina (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Priznam se ze jsem rada ze jsem vydela dceru stim psem.Upne bych prisla o to nejkrasnejsi.Hledat jineho chlapa kterej bude tvrdit ze te dobre uspokoji.A nakonec udela dve,try tempa a je hotovej.Manzela miluju a vzdycky mu podrzim ale tet co prozivam se psem,tak takhle dobre jsem se dlouho necitila.

Reklama

Přidat komentář