Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kuba (Čt, 18. 6. 2020 - 18:06)

Tak to jsme na tom stejně

Kuba (Út, 16. 6. 2020 - 22:06)

S jakou? Taky jsi se počůrala?

Anežka (Čt, 11. 6. 2020 - 12:06)

Půl roku? Tak ty jsi pořádnej blázen :D teda nemyslím to zle, právě naopak, docela respekt, že jsi to zvládala tak dlouho :) Já jsem neztratila kontrolu, spíš jsem odbourala zábrany. Když jsem předtím kakala do plenky, tak jsem se musela soustředit a prostě to že sebe vytlačit, nebo to zadržovat, co nejdéle to šlo a pak až de pokakat. Teď jak jsem si na to zvykla, tak když se mi chtělo na velkou, tak jsem prostě jenom lehce zatlačila a bylo to v plínce. Ale že bych si to uvědomila, až když se pokakám, to ne. Ta nehoda se mi stala fakt jenom protože jsem se nějak hluboce zamyslela, a když jsem si uvědomila, že se teď pokakat nemůžu, tak už jsem to nemohla zastavit. Uvědomovala jsem si, že se mi chce, a věděla jsem, že to musím vydržet, ale prostě jak jsem na chvíli ztratila pozornost, tak jsem prostě zatlačila a bylo to. Takhle zpětně se mi to líbilo, ale v tu chvíli to byla hrůza. No snad se ještě někdy odhodlám a pokakám se na veřejnosti. Ale úmyslně, na tohle jsem opravdu nebyla připravená. I když o to to byl zajímavější zážitek. Na to určitě jen tak nezapomenu. No ale to už tady zase rozvíjím svoje chaotické myšlenky :D "byla to hrůza, už to nechci nikdy zažít. Ale když tak nad tím přemýšlím, tak to byl docela vzrušující zážitek. Měla bych si to někdy zopakovat. Ale co to blbneš..." :D no nevím jestli byl dobrý nápad sem zase psát, protože jak jsem o tom psala, opět se ve mně probudila touha po nějaké té malé nehodě. Už skoro týden jsem přes den bez plenek, beru si ji jenom na noc, teda vždycky už někdy kolem sedmé večer, prostě miluju ten pocit, když se zabalím do plenky :) no a ještě teda si ji beru když jdu ven, ale to jenom pro jistotu, přece jenom ještě nemám 100% kontrolu, tak abych neměla další nezapomenutelný zážitek. Za tu dobu co jsem bez plenek jsem se počůrala ve dne "jenom" 2x, ale beru to jako úspěch. Ještě před nedávnem jsem se počůrávala úplně nevědomky a teď už většinou zvládám celý den bez nehody. No ale včera jak jsem sem psala, tak mi to nedalo, a pořád mi to vrtalo hlavou, a když se mi začalo chtít, tak jsem to pěkně všechno pustila. Ale ne do plínky, ale hezky do kalhotek. No a dneska mi to už vůbec nedalo, pořád jsem kontrolovala tuhle diskuzi a prostě jsem to nevydržela, takže už píšu zase s plínkou v teplákách. Ale budu toho opravdu muset nechat. Říkám si jestli si nedávat aspoň třeba jeden den v týdnu v plenkách, ale bojím se že bych se toho takhle nezbavila vůbec. Že by mě to postupně zase chytlo a začala bych do nich zase čůrat pořád, až bych opět ztratila kontrolu. Takže na sebe budu muset být tvrdá. Dneska ráno jsem to sice nevydržela a vzala jsem si tu plenku, ale zároveň jsem se postarala o motivaci a objednala si nějaké nové plavky, šatky a jednu úplně úžasnou minisukýnku, do které plenka opravdu nepůjde :D promiň, že tady zase placám, ale ta sukně je tak překrásná, že se to prostě musím říkat úplně všude :D a díky za přání, tobě taky krásné léto, a snad bude možnost někde ty plavky opravdu využít :)

Kikina (St, 17. 6. 2020 - 08:06)

No byl to trochu úlet. V podstatě jsem WC používala jenom na čůrání a mít plínky jako ty tak neřeším ani to. Ale už se tady radši nebudu moc rozepisovat protože evidentně mám na tebe špatný vliv :0) to dáš. Po fyzické stránce jsi určitě zdravá holka jenom sis na to moc zvykla. Zkus prostě fungovat jako já to jest před ostatními lidmi normálně a občas když dostaneš v soukromí chuť se počůrat nebo pokakat tak udělej jednorázovou akci a hotovo. To se dá ukočírovat. Třeba já i když nejsem vyložená princezna a ráda se počůrám nebo pokakám tak ani nejsem žádná šmucka a dost o sebe dbám asi jako ostatní holky v našem věku. A věř tomu nebo ne ale jsem až chorobně čistotná když se teda zrovna nepokakavam :0) jenom občas se ve mě probudí ta zlá Kikina a dostanu chuť se zřídit jako batole. Tak se taky zkus takhle nastavit a když budeš mít příležitost tak napiš jaký děláš pokroky.

Martin (Čt, 11. 6. 2020 - 20:06)

Ahoj Anežko, už jsem ti toto psal, ale už je to více vzadu, tak se připomenu. Říkám si, že bych si rád s někým dopisoval, ale jsem stydlivý psát o svých zážitcích a zálibách do veřejné diskuze (a přijde mi to i malinko úchylné, když jsem kluk a v názvu diskuze je napsáno "... dcera ..."). Tvé příspěvky mi jako jedny z mála připadají, že jsou reálné a i mají styl, jak psala Kikina. Například se mi líbí i to, jak jsi (nedávno) psala o svém trochu silnějším zážitku v pokakané plence. To bych nedal, ale musím říct, že trochu jsem se tomu jen přiblížil, ale to zde nechci rozepisovat. Příběh z Bruselu je také zajímavý (to musel být adrenalin, že), i když jsi později přiznala, že malinko přikreslený. To jak jsi se vykakala v leže, když jsi psala příspěvek... asi to nešlo nejsnáze (znám to sám), zřejmě to není přirozená poloha pro vyprazdňování. Jestli mohu něco malinko zkritizovat, tak snad jen to, jak jsi si jednou na poslední chvíli stáhla plenku a vykakala jsi se "normálně". Taková škoda, zejména jestli se ti chtělo dost. No, někdy se stává že věci nevyjdou a něco nám je překazí, třeba my sami. Ano, nejsme dokonalí. Zkusím ti tedy navrhnout, že bychom si mohli soukromě psát přes e-mail. Jen připomenu, že například na seznamu lze e-mailovou schránku založit během pár minut a můžeš ji kdykoliv opustit, když tě to přestane bavit. Já jsem si právě založil jednoúčelový e-mail, tak jestli chceš, tak mi na něj napiš. [email protected] Budu rád, když tomu dáš šanci, myslím, že o nic nejde. Pokud přesto nechceš, napiš prosím negativní odpověď alespoň sem do diskuze. Měj se, Martin

Anežka (St, 10. 6. 2020 - 08:06)

Ahoj Kiki, promiň že jsem byla tak dlouho pryč, chtěla jsem napsat asi před měsícem, ale nakonec jsem se k tomu neodhodlala :( Jednak mě odradily místní diskuze, dokud se řešily plenky a počůrávání a pokakávání, tak to bylo fajn, ale pak se to tu rozjelo a mě se do toho nechtělo vstupovat. Zadruhé jsem se začínala postupně víc a víc stydět a zvažovat jestli toho už nebylo dost. Je to strašně fajn, jak jsem říkala, je to pro psychiku úplně úžasný lék a určitě se toho nadobro nezbavím, ale zase nechci, aby mě to tak moc ovlivnilo. Jak se začala uvolňovat karanténa, tak jsem chtěla zase do společnosti, víc chodit ven s kamarádkama, no prostě žít zase normálně jako předtím. A zažívat to všechno v neustálým stresu, že někdo zjistí, že se počůrávám a že nosím plenky moc fajn není. No, mám toho na srdci víc, tak nevím čím začít :D Doma teď jsem většinu času sama, na kolej už se vracet nebudu, takže na svoje plenkové dobrodružství mám dost soukromí. Ségra už v podstatě bydlí u přítele a tenhle byt máme po prarodičích (přestěhovali se mimo Prahu), takže bydlím zadarmo a mám klid. Chvíli po tom co jsem sem přestala psát jsem se konečně odhodlala, a pořídila jsem si konečně ty pampersky. No... Ani nevím jak bych to popsala :D prostě paráda, pro mě to byly úplně druhý Vánoce, tak jsem se na ně těšila a stálo to za to :) Vím, že to zní trochu přehnaně, ale pro mě to bylo fakt něco. Ještě že jsem takovej prcek, jsou mi tak akorát :D Tím jsem vyřešila největší problém s přebalováním mimo domov. Předtím, když jsem šla ven, jsem se snažila, když jsem se počůrala, to vydržet až domů, ale teď už to je v pohodě a můžu se přebalit v klidu na toaletách. Teda úplně klid na to nemám, přece jenom se pořád stydím, když se jdu přebalit a teď ta plenky strašně šustí, takže to slyší všichni okolo. No vždycky se snažím počkat až tam budu sama, ale to většinou nevyjde, takže vždy strávím v kabince aspoň 5 minut, jak se snažím o co nejtišší výměnu. Teda já to tady píšu, jak kdyby to byla už samozřejmost, ale přebalovala jsem se takhle jenom asi 6x :D abych to zkrátila, pampersky jsou pro mě úplně nejlepší plenky co znám, většinou nosím je, jenom občas si vezmu drynitesku. No a teď k dalšímu tématu, mám už jenom chvilku, tak to nemůžu protahovat :D jak se v podstatě odstěhovala ségra a já jsem doma sama, tak jsem si postupně začala užívat znova a znova a začala jsem se pokakávat do plenky častěji a častěji. Jednou jsem si dokonce dala takovou challenge, že týden nepůjdu na záchod :D jako použít ho tak jak se má, na úklid svých "zážitků" samozřejmě ano :D teda fuj, proč to sem vůbec píšu :D no asi jenom, aby to bylo trochu čtivější, jinak bych sem nepsala ani tohle. Když nad tím tak přemýšlím, tak mám docela problém s tím, že sem píšu úplně každou svojí myšlenku, co mě zrovna napadne :D Jestli Ti to vadí, tak napiš, já to zkusím omezit :D no a teď zpátky k tématu. Prostě jsem se začala pokakávat pravidelně. No a jak to tak bývá, stud postupně povolil, samozřejmě že ne úplně, ale to asi chápeš, píšu to tady pořád a pořád to platí, stydím se za sebe stále strašně moc, ale chápeš co tím chci říct :D prostě už mi nedělalo problém plence naložit, co se do ní vejde :D jasně, že to nedošlo až tam, že bych se pokakávala nevědomky, to snad ani nejde, pokud nemáš nějaký zdravotní problém, ale došlo to, a to fakt nekecám, až tam, že jsem nad tím moc nepřemýšlela, a když se mi chtělo, tak jsem prostě automaticky zatlačila a pokadila se. Chvíli jsem si takhle užívala, ale už mi to začínalo vrtat hlavou, jestli už to není moc. Jako jasně, že je toho moc, tohle už je extrém, ale říkala jsem si, jestli mi to za to stojí. Užila jsem si fakt hodně, ale prostě tohle už není slučitelné s běžným životem. Věděla jsem, že to musím omezit. A pak přišel ten impuls. Byla jsem nakupovat, a když jsem se vracela, tak to na mě přišlo a než jsem si uvědomila, že to není nejvhodnější místo a čas, tak jsem prostě zatlačila a neštěstí bylo na světě. Normálně bych to určitě neudělala, i když jsem měla povolené zábrany, ale prostě pokakat se na veřejnosti, to už je moc. Jednou jsem se předtím pokakala schválně na veřejnosti, ale jenom kousek před bytem. Zamotala jsem se do nějaký myšlenky a než jsem se z ní vymotala, už nebyly cesty zpět a plenka už začínala nabírat na objemu. V tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat. Nechtěla jsem se vracet do obchoďáku, abych se přebalila. Počůranou plenku vyměníš raz dva, když jsem pokakaná, tak to chce trochu více péče než sudnat plenku, otřít a nasadit plenku. A od domova jsem byla dobrou půlhodinku. Plínka to sice udrží, ale smradík už ne. Takže to byl pro mě zase nový milník, co jsem překonala, ale tentokrát jsem si ho teda vůbec neužila. Příšerný zážitek, červená, až jsem si myslela, že mi hlava vybuchne, brečela jsem jak želva, nejdelších 30 minut mého života :D Dlouho jsem z toho byla hrozně mimo. Hrozně jsem se styděla, skoro dva týdny jsem nevytáhla paty z domu. No tak se dostáváme k těm špatným zprávám :( po tomhle zážitku jsem to všechno přehodnotila, a rozhodla se, že se plenek chci zbavit. Rozhodně ne navždy, určitě se k nim někdy vrátím, ať už budu potřebovat jenom na chvilku vypnout, nebo se k nim někdy vrátím naplno. Spíš se k nim zase někdy vrátím, třeba někdy na podzim. Ale teď hlavně na léto chci zase žít jako normální holka. Jak jsem už psala, miluju šaty a sukně a plenky by mi dost omezily šatník. Navíc někde u vody by to taky bylo hrozný. Válela bych se na pláži, plenku do plavek určitě neschovám a kdybych se počůrala... No prostě to postupně omezuju. Uvidím jak mi to půjde, zatím jsem se přestala pokakávat, teď si hodně hlídám denní režim. Zase jsem to udělala jako předtím, že mám nastavený budík na mobilu na každou půlhodinu a kontroluju se, jestli se mi nechce čůrat. V noci to zatím nechávám být, ještě nejsem úplně rozhodnutá, jestli chci skončit i s tím. Jako vím, že bych měla, ale není to tak lehký. Pořád se mi to líbí a zatím nemám důvod proč bych měla přestat. Akorát se bojím, že kdybych si našla nějakýho kluka, tak ho dlouho budu muset držet na uzdě, než se do toho vrhnu naplno. No už tady mám dobrej sloh, tak to tady zapíchnu, odpoledne kdyžtak ještě něco napíšu, ale teď už musím letět. Tak se zatím měj :)

Kikina (Čt, 11. 6. 2020 - 10:06)

Ahojky to jsem ráda že ses ozvala. No já jsem si říkala aby se ti to nevymklo a po tom co jsi tak říkajíc postoupila na vyšší level mi bylo jasný že se začneš i pokakávat. Nicméně ztratit nad tím kontrolu by bylo blbý a pak bych si třeba vyčítala že jsem tě do toho navezla protože když si váhala jestli do plínky i kakat tak já tě tu k tomu mohutně povzbuzovala a určitě jsem ti nepsala nic ve stylu ne nedělej to :0) to já měla ještě šílenější chalenge. Vloni na nový rok jsem si dala předsevzetí že kakání budu dělat jenom do oblečení a věř tomu nebo ne ale půl roku se mi to dařilo dodržovat ale pravda je že jsem to tak nějak vždycky měla pod kontrolou a nikdy se mi nestalo že bych se pokakala v nevhodnou chvili na nevhodném místě. pravda je že tyto záliby moc nejdou dohromady s nějakými vztahy a tak co mám kluka tak jsem to začala omezovat ale přestat s tím nedokážu. Pokakala jsem se právě před chvílí tento týden už podruhé to jenom tak mimochodem :0) každopádně taková ztráta kontroly je blbá a zcela chápu že teď chceš pokud možno zkusit zase na nějaký čas pokud možno návrat k normálu a budu ti držet palce aby to vyšlo. Jinak teda já jsem se klidně i pokakávala i venku na veřejnosti a užívala jsem si právě to vzrušení z toho že někdo z kolemjdoucích může identifikovat co mám v kalhotkách :0) ale na to je třeba nátura a ty se za to zjevně stydíš takže chápu tvoje pocity. Na druhou stranu venku to tolik cítit není a když máš vhodné oblečení aby to nebylo na první pohled vidět tak riziko odhalení je malé. No co se mě týče tak momentálně plínky vůbec nemám a nijak mě teď ani neláká si je objednávat. Je fakt že ty plínky trochu strhávají k té ztrátě kontroly to jsem poznala sama. Teda ne že bych se začala samovolně počůravat jako ty ale je fakt že ta plínka ti na jednu stranu dává pocit sucha a bezpečí na druhou stranu je nebezpečná v tom že může zafungovat i tak že když se ti chce čůrat tak si řekneš mám plínku tak o co jde a pustíš to no a organizmus si na to může časem navyknout no a já si zakládám právě na tom že tu kontrolu nad tím nechci nikdy ztratit. Takže teď jsem s čůráním do plenek sekla tak jednou někdy i dvakrát do týdne se pokakám do kalhotek abych splnila normu :0) když je přítel dopoledne v práci tak k tomu mám dost prostoru a víc nic. I když jsi mě teď trochu nalomila s těmi pamperskami :0) ale já bych se do nich asi nedostala. Poslední půl rok konstantně tloustnu teda do baculky mám ještě daleko ale přibírám hlavně v oblasti stehen a zadečku a ta dětská plínka by mi byla asi už malá. Už v těch dry nites jsem naposledy byla docela dost natěsno a říkala jsem si ještě pár kil navíc a už je na sebe nenatáhnu takže tak no a klasická plínka pro dospělé mi podobně jako tobě nic neříká. No nic taky už budu končit tak kdyby ses náhodou zase na nějaký čas odmlčela tak přeji pěkný prázdniny a fandím ti aby se pokud možno povedl ten přerod z počůrandy a pokakandy na sebevědomou mladou dívku která se nebojí na pláži vystavit své křivky v sexy plavečkách :0) to všechno ti přeje Kiki.

Kuba (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

Ahoj Anežko, jsem kluk a taky rád nosím plínky ale před tebou musím smeknout klobouk a vůbec by mi nevadilo kdyby moje přítelkyně měla taky plínku.

zan (St, 10. 6. 2020 - 09:06)

Ahoj anezko sem sice kluk ale souhlasim s tebou a rad nosim plenky. A kdybych byl tvuj pritel vubec by me to nevadilo a jen tak dal si super ze to takhle delas.

Eva (Čt, 4. 6. 2020 - 11:06)

koukam taky nikdo... (o klukach v plence mě to nebere)

zan (Čt, 4. 6. 2020 - 12:06)

Ahoj sem sice kluk ale rad bych pokecal. Jak se mas a co ty a tema?

Kikina (Čt, 4. 6. 2020 - 09:06)

Sorry já sem jenom občas nakouknu jestli se neobjeví Anežka nebo CD95. S ostatními si tu tak nějak nemám co říct. Nic ve zlém.

CD95 (Čt, 4. 6. 2020 - 21:06)

Ahoj Kiky, děkuju za tvojí další povídku, byla fakt super. Jak se máš ty? Nevíš co je s Anežkou? Asi má teď zkouškový, jako já. Nemám teď moc na tohle čas, tam kde jsem je zkouškový fakt celkem peklo.

Kikina (Pá, 5. 6. 2020 - 11:06)

Super! To jsem ráda že funguješ. No chápu že toho teď vy studující po té pauze máte asi nad hlavu. Jedna holka z naší komunity teď právě maturuje takže zcela rozumím. Já jsem si právě říkala že ses tu dlouho neobjevil tak jsem pověřila Lubu aby ti poslal můj čerstvý výtvor. Anežka sem snad někdy zavítá a doufám že to bude dřív než zase za rok. Přeji mnoho úspěchů při studiu! Kiki.

Kikina (St, 3. 6. 2020 - 19:06)

Nikdo kdo by tu momentálně stál za pokec...

Jirka KV (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

Ahoj, také nosím plenky, jako zálibu. Napíš ☺️
[email protected]

Kuba (Čt, 4. 6. 2020 - 05:06)

Každý den od tří jsem tu

Eva (St, 3. 6. 2020 - 19:06)

nikdo?

Efka (Čt, 28. 5. 2020 - 14:05)

koukám jen kluci

Radek (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

Ne, jen uchylaci.

Reklama

Přidat komentář