Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Leny (So, 20. 6. 2020 - 11:06)

Oto a co chceš dělat?Přeci tě nemohou živit rodiče-důchdci.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 16:06)

Kdyby chtěl, práci by našel. I s ubytovnou. Fabriky ještě berou. Závazky nemá, tak může za prací dojíždět. Na Milunu už může zapomenout, tak na co čeká. Až práce nebude žádná?

to je ono (So, 20. 6. 2020 - 16:06)

kdyby chtěl. Ale on nechce, nechce pracovat asi čeká na práci snů - blb. Neplatí sociální ani zdravotní, přisál se na rodiče jako to klíště. Že ho hanba nefackuje.

Anonym (Pá, 19. 6. 2020 - 20:06)

Oto,ty ještě nepracujes? Není ti to blbý se nechat živit od rodičů, mě by jako chlapovi byla hanba já spíš rodičům pomáhám, vychovali mě tak jim to vracím

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Tady je neotravuj.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Konečně nějaké oživení myšáčkové. :-)

:D (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Chudák Otík si myslí že je ještě květen..

Ota (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Miluško kdy už se uvidíme? Tohle je nejdebilnější duben a květen za poslední roky.Denně chčije.Já pořád čekám se stanem abych už zase někam vypad ale nebudu se válet někde v bahně! Prochčije to všechny měsíce a začne čuráckej podzim.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Oto, musíš jít do práce a najít si bydlení. Co ten Aleš, ten by tě domù nevzal. Když ho přeblafneš, třeba se domluvíte.

Přemek č. budějky (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Alešku, prdelko naše, ses nám nějak odmlčel. Že ženský nesnášíš berem, ale nám se stýská, plyšáčku.Tak piš.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 12:06)

Nejste někdo vytopený?

Miluna (Čt, 18. 6. 2020 - 16:06)

Čtenáři Peterkové nevěřim.Přijdou mi jak zblblý konspiračníma teoriema.A jinak díky Sany.Odesílala sem na školy zápisový lístky a četla emaily od nových škol kolik toho budu muset vytisknout,vyplnit,aktivovat,no a tak sem zjistila že ani nezávidim kancelářskym,taky to neni sranda pracovat hlavou.No a já sem za pár dní opět bez práce a Sergej pořád je doma taky.V srpnu se ukáže jestli se dá spolehnout na firmu co mu slibuje místo.Jestli to pořád budou natahovat tak už jim přestanu věřit a nevim co jinak bude dělat.A co vy jak je? Miu už sem dlouho neviděla.

a (Čt, 18. 6. 2020 - 17:06)

co ty si představuješ jako kancelářský? Co dělá a jaké má vzdělání?

Miluna (Čt, 18. 6. 2020 - 18:06)

Nerozumim otázce,kdo co dělá a jaké má vzdělání- na koho se ptáš? Kancelářský myslim že nebude lehký cokoliv tam nějaká administrativa nebo cokoliv kde se pořád musí přemýšlet.Mě stačí když musim přemýšlet víc nad těma papírama ze škol a abych vše správně vyplnila a mam pocit pak že sem psychicky vyfluslá,jako když se zavařuje mozek.A to sem si myslela že je to jednoduší pracovat hlavou.NENI - je to vyčerpávající jinak.

Sany11 (Čt, 18. 6. 2020 - 07:06)

Krasny den Fernando a vsichni, i kdyz u nas zrovna prsi.

Priznam se, ze si momentalne nevzpominam, oc bezelo, ( kriticke nazory na vychovu deti) ale potesilo me presto, zes chtel vyjadrit velky souhlas. :)To bose behani je opravdu uzasne, ten travnik je navic na dost mistech prorostly mechem, z cehoz samozrejme radost nemam, ale na chozeni bosky je to krasne. A kdyz to prostridam s prohratou dlazbou, je to take pekne.

Fernando (Čt, 18. 6. 2020 - 02:06)

Kačo neblbni, přece bys úplně neodešla; máš tady stálé místo. Díky za to, že mám tvoje sympatie :). Sany, nedávno jsem ti chtěl napsat velký souhlas, když se tady probíraly kritické názory na výchovu dětí, ale diskuse tady běžela velmi rychle a dnes se to už jaksi nehodí (chvála a úspěchy u přijímaček), tak snad jindy. Potěšilo mě, jak jsi objevila "nádherný pocit" bosého běhání. Já jsem tomu propadl už od dětství a v těchto teplotách chodím bos pořád a všude. Přeju všem dobrou noc a krásné příští dny.

Sany11 (St, 17. 6. 2020 - 14:06)

Milco, gratuluji k detem, jsou sikovne, zvlast Zdenka a jeste moc hezka. :)
Ja dnes posekala travnik, jeste mi kousek zbyva, ale musela jsem si oddychnout, prece jen je to ho dost. Lallo, porad to jeste delam sama.:D Ale radeji jsem venku, nez doma. :D
Behala jsem celou dobu po te trave bosa, je to nadherny pocit, Milco. ;) Ale tebe by asi kleplo, vid?

Lalla (St, 17. 6. 2020 - 16:06)

A to jsem ti ještě neřekla, že po autu nám během dvou dnů odešla televize u velkého pokoje a sekačka ((a le tráva je takhle taky nádherná, plná jetele...a voní....

Sany11 (St, 17. 6. 2020 - 17:06)

Lallo, kdyz se to s.re, tak se to s.re, jak se rika. Aneb do tretice vseho dobreho a zleho. ;)
Ja si ted sedim na terase a uz nic nedelam, tak jsem mela v trave ostruvky jetele, bileho i cerveneho, tak jsem to vzdycky objela (ten jetel, aby nevznikla mylka :D), bylo mi lito to posekat.

Lalla (St, 17. 6. 2020 - 15:06)

A to jsem ti ještě neřekla, že po autu nám během dvou dnů odešla televize u velkého pokoje a sekačka ((a le tráva je takhle taky nádherná, plná jetele...a voní....

Reklama

Přidat komentář