Reklama

Podvodníci - šarlatáni

jarka (So, 6. 11. 2010 - 10:11)

čtu tady o dalším...To by mne zajímalo, jestli se najde aspoň jeden a poradil, co s takovou paní udělat, když naše zákony jsou špatné. Obohacuje se na úkor těžce nemocných lidí, kterým visí život doslova na vlásku a nestydí je okrádat o poslední peníze. Takový lidi udělají pro svou záchranu vše, a nevidí jak jsou v rukou šarlatána. A ještě vlastně okrádá stát na daních a nic se neděje, žije si jak královna. Já to považuji za největší lidkskou sviňárnu. Poradí někdo jak to zastavit a potrestat??

Jindra (Čt, 4. 11. 2010 - 12:11)

čtu tady o dalším tzv.léčiteli,nechápu jak takovým lidem může procházet jejich tzv.podnikání,nehledě na to,že to naše zákony neumožňují,tudíž ta paní Staňková podniká jaksi načerno.Nelze léčit lidi a nabízet jim nějaké léčivé byliny za účel léčení.To by mi teda zajímalo,jak asi vykazuje příjmy. Asi je dost chytrá a umí v tom chodit,takhle se vydělávají peníze milé dámy,je to dobrý nápad na podnikání bez placení daní-ovšem kdo z nás na to má žaludek,že?

Míla (Út, 26. 10. 2010 - 15:10)

tu A.Staňkovou z Libčevsi znám z vyprávění jedné mé známé.Taky u ní byla,ani se nenamáhala jí vyslechnout co bere za léky a jakou má nemoc,jenom autoritativně řekla,teď budu mluvit já a pak koukla lupou do očí a dala nějaké bylinky.Moje námá z toho byla rozpačitá,protože celá ta akce netrvala ani hodinu,paní má hrozný přístup a spíš jak o vědomostech je to o penězích. Taky platila přes tisíc korun a bylinky nakonec vyhodila,protože vůbec nevěděla co jsou zač,prý si nemá všímat těch značek co je na pytlících.Že to jsou její značky.Tak Bůh ví,co to bylo za byliny.Nedoporučuji tuto dámu navštívit.A zvláště pak,pokud se jedná o vážnější chorobu - vyhozené peníze a předražené

ff (So, 23. 10. 2010 - 08:10)

Je to nechutný co sem...Opravdu je to nechutné. Lidi jsou prostě humus, a nic neberou na vážno, pokud se to netýká zrovna osobně jich.Přeju vám at vás nic špatného nepotká, hlavně v tom zdraví.

nn (Pá, 22. 10. 2010 - 23:10)

Nabízím služby erotického...Je to nechutný co sem píšete,osobní spory si řešte dámy jinde.Pokud vůbec dámy jste,což není patrné z Vašeho slovního výrazu.

Yossarian (Pá, 22. 10. 2010 - 17:10)

Nabízím služby erotického charakteru,věk nerozhoduje.Vykouřím a ještě zaplatím.Prosím dlouze zvonit.
Markéta Sommerová
Borovanského 2220
Praha - Stodůlky

mm (Pá, 22. 10. 2010 - 17:10)

Já jsem napsala špatně...všechno z Číny je za pakatel a zrovna čaje z bylin a hub musí být za 1 200Kč? Já si spíše myslím, že jde o obchodní taktiku distributorů, kdy ceny nasadili tak jako lékárny na potravinové doplňky ze Švýcar. Na nemocných a na strachu z nemocí se perfektně a hlavně bezpracně dobře vydělává. Kdyby ta baba vydělávala korunku po korunce, nemohla by se takhle chovat. Je to arogantní člověk a jako k takové bych na léčení nešla, protože hrozí, že si ještě nějakou negativitu spíše odnesete na sobě domů.

Marie (Pá, 22. 10. 2010 - 15:10)

Ta údajná léčitelka se...Já jsem napsala špatně jméno, ano je to A.Staňková,ani se mi nedivte,protože toho mám plnou hlavu a nějak to stále nemohu pochopit,jak mohou být lidé zlí.
Jsem ale moc potěšena co je mezi námi hodných lidí. Na diskuzy o bylinkách kam jsme se i obrátily na pomoc co dál,nám poradily kam se obrátit o pomoc s léčením takto těžce nemocné. Současně řekly,že cena bylin je předražená,sáčky mají být označeny o jaké byliny se jedná,ta cena 1200- to prý by musely být jedině činské byliny,ale ty jsou popsány v přesném složení na sáčcích.Já bych ještě brala to,že prodá byliny na kašel,ale když ví,že se jedná o rakovinu jater,tak to je příliš.
Prostě nám to hlava nebere.Snad to bude k něčemu dobré ,že se o tom tady můžeme zmínit a ostatní si dají velký pozor navštívit paní Staňkovou A. Dškujeme Vám za podporu

Miris (Pá, 22. 10. 2010 - 12:10)

Ta údajná léčitelka se...Taky se přidávám k diskuzi, a věřím že tihle lidé, brzy spláčou nad výdělkem. Sama jsem té paní volala, stím že jsem těžce nemocná, můj stav se zhoršil a jsem dost zoufalá, jestli mi pomůže. Ona velmi komisním hlasem pravila volno je až 23.11.Když jsem se ptala na finance,450kč hodina a bylinky na 3měsíce. 1200kč, říkám to se mi zdá moc, jsem ivalidní důchodce už od 40let, Tak mi velmi komisně poradila, at si najdu někoho jiného a zavěsila. Byla jsem z toho rozhovoru dost přejetá. Myslela jsem, že léčitel chce pomáhat a né ničit. Telefon na tu paní:::777308892. Zkuste zavolat jak dopadnete VY??? pozor zvedá až po 18h,M

Marcela (Pá, 22. 10. 2010 - 10:10)

Děkuji Vám za podporu,s...Ta údajná léčitelka se jmenuje Alexandra Staňková a působí v honosném baráku v Libčevsi - u LOUN.
Myslím, že takové obohacování na lidské tragedii, když je člověk těžce nemocný a dal by za záchranu života poslední korunu -je hyenismus. O to horší, pokud je to mladý člověk a má ještě něco před sebou. Takové lidi by měli být mezi námi, pokud se takový najdou, tak by neměli ujít trestu.

Ondřej Setter (Ne, 19. 7. 2020 - 22:07)

Tak hledejte pomoc ve státních zdravotnický zařízeních a vynechte léčitele.
Vše to bude asi o přístupu k danému způsobu léčby protože mne ta samá paní tedy A.Staňková velmi pomohla.O to v jakém bydlí domě ani o její majetkové poměry jsem se nezajímal protože to není má věc zajímal jsem s jen o to co mi řekla a poctivě jsem dodržoval všechny instrukce které mi dala a hle...fungovalo to.
Pokud někomu přijde 1200 Kč hodně tak ať si zaplatí víc jak 2000 kč měsíčně za zdravotní pojištění a řeší své problémy u odborného lékaře..
Ten kdo si myslí že dá léčiteli pár korun a on ho ze všeho stoprocentně vyseká ten je zcela mimo a nemá význam aby podobné služby vyhledával..

třebas krátký, (Čt, 21. 10. 2010 - 22:10)

Děkuji Vám za podporu,s...ale pár lidiček budeme varovat, a i to stačí za námahu

Marie (Čt, 21. 10. 2010 - 21:10)

Děkuji Vám za podporu,s mojí kamarádkou s kterou se snažíme držet psychicky naší nemocnou kamarádku,tyto řádky určitě potěší.Že mezi námi jsou lidé,kteří mají empatii a není jim lhostejný osud těžce nemocných. Sháněly jsme další informace a vše o této paní zde jsou výsledky našeho pátrání - paní prodává bylinky v neoznačených pytlíkách za 1200,-prý je to kůra na tři měsíce.Něco je prý na plíce,v něčem se má koupat,něco má pít.Nic jí předem nevysvětlila,neposlouchala ani,že je po chemo,že má metastáze na játrech ,prostě nezájem.Za konzultaci si říká 450,-,umí prý číst z očí,ale u ní to nešlo,protože má jedno skleněné,tak prý se do jater nemohla dostat.Ještě jako bonus dostala radu,at si dává anýz do nosu.Což mi jedna bylinkářka vyvrátila,že je to holý nesmysl.Po čajích jí bylo zle,že musela ulehnout.Perlička na tom vše je,že pacientům říká,jak je vytížená,že učí doktory diagnostice a že jsou jenom dva v republice. Paní se jmenuje Alexandra Vaňková,Třebívlice,okr.,Louny.Ani naší kamarádce neřekla kolik sezení stojí a nechala jí jet zpě domů pro zbytek peněz.Bohužel po této návštěvě,že stav zhoršil,hlavně psychika,která dělá hodně.Ted se snažíme jí zase povzbudit,že né všichni jsou takový hajzlíci,ale že jsou i mezi námi lidé,kteří pomáhají.Fakt nevíme kam se obrátit,protože ta paní nejenže podvádí lidi,ale můlže ublížit na zdraví,její tzv.léčení nemá s léčením nic společného. No a to stačí,že si udělá ŽL volní živnost -osobní hygiena a poradenství a korunky se hrnou. Doklad ,který si naše kamarádka vyžáala,ani neměl razítko,prostš kus cáru,žádný daňový doklad. Nevm,co k tomu víc napsat,myslím,že paní bude mít i dost ostré lokty a asi na ní budeme krátký.

mm (Čt, 21. 10. 2010 - 13:10)

tak až příští týden,...mám jiná varovaní od lidí z mého okolí. PhDr. Kamila Smiteková a Anna Kostolanská,Nové Mesto nad Váhom, působiště Kobylí na JM. U doktorky konzultace v podobě jemných technik nebyly celkem drahé 300Kč, ale + čaje za 1200Kč /Rooibos/ Ani ne za hod. 1500Kč. Nechci vás urazit pánové, ale kdo z vás to má.

mm (Čt, 21. 10. 2010 - 08:10)

můžu to zjistit, při...tak až příští týden, holčina jela na dovolenou k rodičům. Ale pak to sem určitě napíšu.

mm (Čt, 21. 10. 2010 - 08:10)

nevíte jak se ten léčitel...můžu to zjistit, při rozhovoru jméno nepadlo, ale já ji zavolám

Jana (St, 20. 10. 2010 - 19:10)

malý příspěveček stesku...nevíte jak se ten léčitel z brněnska jmenoval? Podle těch částek by to na jednoho docela sedělo.

mm (St, 20. 10. 2010 - 18:10)

Marie, je potřeba na ně...malý příspěveček stesku tady opravdu upadne v zapomnění. Možná založit nové téma a dva dny ho propírat, jak se to udělalo na Alence. Toho si už čtenáři všimnou. Zrovna dnes v práci mi vykládala jedna zdrav. sestřička jak ml. maminka /dítě 2 roky/s nádorem na mozku, chtěla pomoci i od léčitele na Brněnsku. Bral 2000Kč za jedno sezení a byla u něj 7x, nádor se zvětšil dvojnásobně. Lékaře tedy nevynechala, jen chtěla podpůrnou léčbu. Taky další hajzl, na smrt nemocnou, nevydělávající obral za měsíc o 14 000Kč a ani nepomohl.Samozřejmě ani nemohl, musel to vědět. Přiju domů a čtu Tebe, mám ráda lidi, ale někdy mám chuť zabíjet.

mm (St, 20. 10. 2010 - 18:10)

já si myslím,že to,že si...Marie, je potřeba na ně poukázat celým jménem a místem. Názory i na dobré poctivé léčitele se různí, mohou i být negativní, ale na takové hajzly se nesmíme bát ukázat prstem.

Marie (St, 20. 10. 2010 - 17:10)

Bohužel máte pravdu, toto...já si myslím,že to,že si to přečte pár lidí nepomůže.Napsala jsem to,protože si připadám bezmocná,spíš přemýšlím nad tím,jestli vůbec existuje nějaký zákon,nebo jiná možnost,jak zabránit takovým lidem jejich tzv.podnikání.Myslím,že by to mělo být v kompetenci buď živnostenského úřadu,nebo ČOI,protože nemůžete přece prodávat bylinky bez označení,bez uvedené ceny.Když pominu radu,dejte si do nosu anýz,tak těch pár pytlíčků bylin stálo bratru 1200,-.No a to už přece je přinejmenším podvod.Pochybuji i že paní podnikatelka se zdravím odvádí z takových příjmů daně. Takže nejde jenom o to psát a upozorňovat na takové hyeny,ale měli by se o ně přinejmenším zajímat patřičné orgány,které daly souhlas k jejímu podnikání.Jsem ještě toho plná,nějak to nemohu vydýchat,jde to mimo mé chápání.Ublížit těžce nemocné ,to prostě nejde hned strávit.

Reklama

Přidat komentář