Reklama

Pánské punčocháče

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Černé hladké. Taky mám radši silonky , ale před sousedkou si netroufnu jít v silónkách a kalhotkách. I když bych moc rád. Já silonky miluji.

Fan (Ne, 14. 6. 2020 - 13:06)

Taky nosím jen dámský. Dříve jsem upřednostňoval pánské a v obchodech jsem se ponich sháněl.ted už je moc nevyrábí nebo je doprodavaji.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 14:06)

Dnes jsem si koupil legíny , pod ně černé kalhotky. Super. Zkus to taky. I sousedka chválí

Fan (Ne, 14. 6. 2020 - 15:06)

Dík za radu, ale já mám radši punčocháče než legíny.

Petr (Ne, 14. 6. 2020 - 10:06)

Jako punčochový fetišista pozoruji v tomto směru okolní svět již od dětství. Všímám si matek, které svým dcerkám oblékají punčocháče všemožných barev, takto oblečené vídám studentky středních či vysokých škol nebo návštěvnice různých festivalů. Znám mnoho dospělých žen, které začínají nosit punčocháče ihned co skončí zima a spousty z nich se specializují na některé barvy nebo i vzory. Pečlivě registruji i hostky různých televizních pořadů, jak si během nich hladí své nohy v silonkách nebo legínách. Není pochyb o tom, že všem takovýmto dívkám a ženám se punčocháče a leginy líbí a jejich nošení je jim příjemné. Je už pak jen psychologicko-sexuální otázkou, zda se nejedná o fetišismus...
Leginy, punčochy a punčochové kalhoty se, jak známo, oblékají na nohy, které mají jak muži, tak ženy. Není to tedy žádné specifické prádlo, jako třeba podprsenky. Proč by tedy i pro nás, muže, nemohly být prádlem funkčním, plnícím i estetické (fetišistické?) potřeby, a proč bychom v takovém případě měli být nějak divní nebo dokonce i úchylní? Pakliže se v dnešní době neustále dokola omílají slova o svobodě, demokracií či genderové rovnosti, měla by být platná ve všech oblastech a ne jenom tam, kde se to komu hodí!

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 11:06)

Plný souhlas !!

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 21:06)

Nosíš silonky na ostro ?

Fan (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

Na ostro nenosim,ale body.slipy, kalhotky a taky tanga. V sukni bych se taky neodvážil, ale doma nebo v autě jsem si ji oblíkl taky

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 11:06)

Ta to jsme na tom stejně. Já kalhotky

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 20:06)

To ti fandím. Nemám odvahu na veřejnosti. Občas se projedu autem v sukni a silonkách. Máš můj obdiv. Ale na silonky nedám dopustit !!!

Fan (So, 13. 6. 2020 - 16:06)

Taky si kolikrát říkám proč ženy nenosí víc silonky, když můžou. Zajímalo by mě kolik mužů se opravdu odvážilo vyrazit v silonkách ven. Já letos poměrně často

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 17:06)

Ahoj, a jak oblečen.

Fan (So, 13. 6. 2020 - 20:06)

Od jara do podzimu kraťasy a tělové silonky. V zimě pod dlouhé kalhoty, ale někdy když je pěkné počasí k 3/4kum silnější silonky tmavě hnědé nebo tělové.

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 17:06)

Já taky , ale pod kalhotama. Bohužel

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 08:06)

Hodně žen nenosí sukně ani silonky. Přitom je to nádhera. Co bych za to dal chodit v tom normálně venku.

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 08:06)

Hodně žen nenosí sukně ani silonky. Přitom je to nádhera. Co bych za to dal chodit v tom normálně venku.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 21:06)

Silonky jsou příjemné na nošení.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 13:06)

Já nosím dámské a neřeším to

Fan (Čt, 21. 5. 2020 - 20:05)

K silonkam nosím kraťasy délkou po kolena, jak jsem se dočetl že Petr nosí k punčochačum i trenky,tak jsem se odhodlal si vzít k silonkam riflové kraťasy co končí se zesíleným lemem. Reakce lidí je jako by to neviděli,

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

Ano, taky mám takovouto zkušenost. Reakce kolemjdoucích lze zařadit do několika skupin. Jedni, zejména když se jim člověk dívá do očí, dělají jako by je to nezajímalo. Z nich se pak ale někteří otočí, nebo dokonce zastaví a zírají. Pak jsou ale i tací, které to zaujme natolik, že z takto oblečených nohou odmítají spustit oči. Jednou jsem šel v ulici, kde nebyly chodníky, po silnici, tuším v modrých punčocháčích a trenkách a když jsem se ohlédl, vyděl jsem uprostřed silnice dvě prodavačky, které, aby si mě dostatečně prohlédly, vyběhly z krámu. Obě občas potkávám, ale nikdy se o tom nezmínily.

Reklama

Přidat komentář