Reklama

Jak moc ženám smrdí nohy

Terezko (Po, 10. 2. 2020 - 21:02)

Chtěla bys ode mne opečovávat své nohy?
Jsem z Hostinného ,to je kousek,je mi 19 let, Adam

Tereza (Pá, 14. 2. 2020 - 08:02)

Adame, já mám nožky drobnější, velikost 5 a půl a starám se o ně tak, aby byly hezké , třeba si je namažu Peoastridem ráno a jsou svěží celý den, ale když na to zapomenu,tak se mi taky někdy zpotí a trochu páchnou, ale jen málo. A ty bys za mnou přijel? Já už měla slíbeno od jinýho kluka a ten mně nechal čekat a nepřijel a tak mně to bylo líto.

Terka (Ne, 2. 2. 2020 - 20:02)

Mozkové. Jsou velmi super

Majka (Ne, 2. 2. 2020 - 06:02)

Manžel miluje moje nohy zpocené i čisté. Ale šíleně. A mně se to velmi líbí.

Terka (So, 1. 2. 2020 - 15:02)

Čekala jsem tam do půl třetí a nikdo nepřišel ani nepřijel. Tedy Milane tohle je pitomý někam vylákat holku a pak nepřijít. Víš jak mi je? Už se s tebou nechci potkat. Mohl si mi napsat,že nepřijedeš.

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 16:02)

Asi se zalekl, že jsi se zmínila,že jsi dělala judo. Možná bys ho přeprala,kdyby si k tobě dovolil něco,co bys nechtěla. Na takové kontakty pozor,pokud se neznáte. Psát si tady -vpořádku ale osobní kontakt opatrně. Jsem ráda,že se nic nestalo. A ten kamarád,co jsi s ním byla na plese, toho znáš a tak se s ním poznávej blíž třeba i přes nohy.

Lukas (So, 1. 2. 2020 - 15:02)

Tak nanej kasli bud rada ze neprisel byl to nakej uchyl no ale ja taky mam rad hladit holcici nozicky.

Terka (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Nekecá pro.

Milan (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Znám, budu tam. V Hronově mám tetu Vodražková . Těším se na tvé nožičky a na tebe celou. Musíš být moc krásná.

Terka (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Jsem mladší o 10 let jestli to nevadí. Víš kde se tady říká u divoké? Tam je altánek na křižovatce a tam bych počkala třeba ve dvě?

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Holka jedna pitomá! Tebe nenapadlo,že to může být past a přijede nějakej úchyl a ještě tě někam zatáhne a tam už nebude v nebezpečí jen nějaká tvá " nožka". Ráda bych se mýlila.Já být tvou mámou, tak ti naplácám na holou a budeš doma. Tady sí píšete hodinu a už se scházíte? Nic o něm nevíš. Může za ty čtyři hodiny za tebou přijed klidně z druhého konce republiky , v cizím autě a tak. Mám dceru a syna v podobném věku, vím o čem píšu. Opatrnost!!

Terka (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Tu paní znám od vidění, myslím že ten kluk nenechá. Nebojím se,chodila jsem do juda.

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Tak dej zprávu jak zo dopadlo. A vědí to rodiče? Asi ne,co?

Milan (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Nejsem, jsem z Václavic- kousek. Jéžiši já bych nejradši hned přijel!!!! Teda jestli nejsi někde a nemáš jiný program. Mně je 27, ty asi budeš mladší, co studuješ?l

Tereza (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Jsi od Hronova?

Tereza (So, 1. 2. 2020 - 07:02)

Já mám nohu 5 a půl a používám také PEOASTRID a ráno si nožky namažu tímto krémem a včera jsme třeba byli na plese a přišli jsme před půlnocí a nožky mi nepáchly skoro vůbec a ani přes den,když jsem byla ve škole. Byly zpocené ,měla jsem páskové boty a silonky a na ven kozačky ale pohoda.

Pedro (Ne, 2. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj Terezko, ty nosíš ve škole zdravotní nebo korkové přezkové pantofle? Děkuji za zprávu

Milan (So, 1. 2. 2020 - 07:02)

Terezko tvou nožičku bych chtěl vidět a pečovat o ní. Pošleš mi její fotku? Nebo se můžeme sejít?

Hana (Pá, 31. 1. 2020 - 22:01)

Prasnice

Sk (So, 1. 2. 2020 - 06:02)

Prečo píšeš prasnica?Tebe ešte nesmrdeli nohy?Nie každý za to môže.Hadam aj z vlastnej skúsenosti vieš,že niektoré ponožky a topánky aj keď máš na nohách celý deň,nesmrdia.A sú také,ktoré už po hodine smrdia skoro ako olomoucke syrečky(inak tie mi chutia).

Reklama

Přidat komentář