Reklama

Podvodníci - šarlatáni

Návštěvník (St, 28. 11. 2007 - 21:11)

Anna Noniewiczová: prosím vás, osobo, která sem píšete své ošklivosti, které ze sebe zřejmě vysypat potřebujete, aby se vám ulevilo, nechcete si ty své duševní exkrementy vylít třeba do toalety - nejlépe se k nim ještě přidat?

opravdu???? (St, 28. 11. 2007 - 14:11)

6. 8. 2007 20:53:25, Jana Navrátilová
Dobrý den. Jsem léčitelka, mám dobré výsledky, ráda bych byla užitečná. S lupénkou bych si myslím uměla poradit. Pro více informací o mé práci se prosím ozvěte na e-mail: navratilova.leceni"seznam.cz.
/Přeji Vám zdraví.
odpovědět >>
12. 8. 2007 22:01:07, Vašek a Eva
a my Vám k tomu pěknš zazpíváme na našem novém CD albumu, pod názvem , Když osla lapali, pěkně mu zpívali.

opravdu? (St, 28. 11. 2007 - 13:11)

23. 10. 2007 16:34:37, Jana M. Navrátilová
Dobrý den. Ráda bych do vaší diskuze vstoupila s dovolení z trochu jiného soudku. Jsem léčitelka a chtěla bych být užitečná v problémech, o kterých zde píšete. Jsem na e-mailu: navratilova.leceni"seznam.cz V individuální komunikaci ráda nabídnu informace o mé práci. Lehčí formu této nemoci bych uměla v případě aktivní spolupráce a zájmu nejspíš vyléčit, u pokročilejšího stáda bych ráda nabídla podpůrnou léčbu. (kombinovatelnou s lékařskou péči, samozřejmě). Děkuji za pozornost, všechny Vás zdravím. Jana M.N.
odpovědět >>
23. 10. 2007 17:56:04, PRO J.M.N.
vsichni lecitele-sarlatani, dealeri a bylinkari, VYHODI VAS VEN DVARMI A OKNEM LEZETE ZPET CO?
lehci formu umíš nejspíš vyléčit jo? už ty slova, vis co je to Crohnova choroba? skoda pozornosti!

Jana M. Navrati (Út, 27. 11. 2007 - 15:11)

Dobrý den. Já jsem se podívala na tuto diskuzi a musím říct, že ty výlevy anonymů jsou občas opravdu silná káva. No nic. Jen si dovolím doplnit, že je to pro toho anonyma asi zvláštní, ale i dobrý léčitel, který má dobré výsledky, může dál nabízet své služby. Jelikož neřeším jeden případ dva roky, ale třeba jen dva měsíce a potom mě dotyčný už nepotřebuje, tak nabízím léčení dalším lidem. Také nepracuji za ceny, které by mi umožnili zahálet, tak i proto nabízím své služby. Tak jako mnozí jiní, kteří se živí normální prací, a ne třeba biznisem. Děkuji velice Andulce Noniewiczové, že se mě zastala :-)
PS: není pravda, že by mi něco řekla "celá řada lidí", milý anonyme. Já například čtu takto duchaplný "názor" opravdu prvně, od Vás. (Zato reakce na vás myslím nebývají moc vstřícné...) Ostatní lidé mé příspěvky bud přecházejí (pokud je nezaujaly), nebo se mi ozvou na e-mail a komunikují se mnou o léčení a podepisují se. Naprostá většina z nich je s komunikací, případně s léčením, velmi spokojena. Budete se asi zase divit, ale já jsem se nikdy neživila tak pracně a poctivě, jako nyní. :-) Není to má první práce, je mi 35. Ale je to první práce, kde jsem opravdu užitečná. V bance nebo kancelářích jsem si tak užitečná nepřipadala...:-)
Můj příměr s paní Vopršálkovou jste moc nepochopila, ale to nevadí.
Závěrem podotknu, že vyměnování si zkušeností o nemocech je jistě užitečné a patří do toho i nabídky, jak se těch nemocí zbavit, nebo nemyslíte? Tak se mějte hezky, anonyme a neodepisujte mi, já se na tuhle diskuzi už vracet nebudu, budu se raději věnovat lidem, kterým můžu být prakticky užitečná. Snad jste také někomu užitečná (užitečný?) papa

Návštěvník (St, 21. 11. 2007 - 22:11)

Nejsem zavistiva krava, ale pani Navratilova na diskusich s docela vaznymi nemocemi, kde si lide fakt vymenuji zkusenosti, otravuje tim,ze je "asi umi lecit". Necht se nauci vydelavat necim poradnym a neotravuje. Jiz ji to rekla cela rada lidi...otravuje porad...co to je Eurona?

nebo další psyc (St, 21. 11. 2007 - 21:11)

Jděte se bodnout, dámo, a neotravujte tu lidi po celém netu se svými maniodepresivněschizofrenickými zvratky. nikdo na vás není zvědavý. P.Navrátilová zde uvedla svůj názor, přípsěvek, a jako stovky jiných zde přispívajících si udělala reklamu. Nebuďte závistivá kráva, dojeďte za ní a zaregistrujte jí do Eurony.
Andulka Noniewiczová

pro p. Navratil (St, 21. 11. 2007 - 08:11)

Na Vas je absolutne uzasne, jak do vsech diskusi vsude cpete ty svoje uspechy.Vy dle Vas umite vsechno, lupenku, Crohna cokoliv. Kdybyste byla dobra, tak lide vyhledavaji Vas, asi dobra nejste, protoze porad nekde ty svoje sluzby vnucujete.
Nevim, proc by lide meli vedet, ze Vonasek neco umi a podobne.Lide vedi, ze treba rakovinu dovedou dobre lecit na Zlutem kopci a orotopedie je skvela v Motole. Jestli vedi o Voprsalkove, silne pochybuji. Kdyby tomu tak bylo, tak by lide jako Vy ci Jirka, nemuseli stale shanet klienty, ze...jinak co se tyce podvodniku, tak jine profese maji nejake prostredky, jak je odseparovat...treba mosty bezne padaji ? ASi ne,ze....

Jana M. Navrati (Út, 20. 11. 2007 - 23:11)

Dobrý den. Já si dovolím panu pro Jirku (já s Vaším jménem problém nemám :-) napsat, že jsem asi ufon, ale já se nedomnívám, že "já jsem ta pravá a všichni ostatní léčitelé jsou "šarlatáni"" (mimochodem, víte kdo je to šarlatán? :-)
Třeba Vás to uklidní, ale já se domnívám že: V oblasti alternativní zdravotní péče jsou uplně stejně jako ve všech ostatních oblastech lidské činnosti ti dobří, ale také ti druzí. (pro Vás šarlatáni :-)

Pokud se věnujete nějaké práci či povolání či zaměstnání, tak vězte, že i mezi Vámi jsou ti dobří a ti velmi dobří a ti méně dobří a i podvodníci, nebo ti neúspěšní, zkrátka celá škála.
Táák, to jsem se rozepsala :-)

Zdravím Vás pane pro Jirku za léčitele, kteří svou práci dělají "srdcem" a kteří mají dobré výsledky a spokojené klienty.
(Nevím, jak jste přišel na to, že se nedají porovnávat výsledky naší práce.. výsledky mé práce se porovnávají poměrně často.. Každý přece ví, že léčitel Vonásek mu se zánětem střev nepomohl a léčitel Vopršálková ano. Takové porovnávání nestačí? Většině lidem stači :-)
Přeji Vám, abyste v případě zdravotního problému (který Vám nepřeji, snad se těšíte pevnému zdraví) našel dobrého lékaře, nebo léčitele (nebo ještě lépe oba, například mé působení se s lékařskou péči velmi dobře kombinuje a samozřejmě se tím zvyšuje pravděpodobnost návratu ke zdraví)
Zdraví Vás léčitelka Jana M. Navrátilová

PS- pokud byste chtěl někdo komunikovat o svém zdravotním problému, prosím kontakt na e-mail: Navratilova.leceni"seznam.cz
Odpovím ráda obratem.

pro Jirku (Po, 29. 10. 2007 - 13:10)

Vzhledem k tomu, ze neexisujte ZADNA moznost nejak porovnat vysledky lecitelu, je asi tezke vyvarovat se sarlatanu.Ja pouze pravim, ze VSICHNI lecitele se domnivaji, ze oni jsou ti pravi...Vy to rikate o sobe, ..ostatni take o sobe....

Jirka (Po, 29. 10. 2007 - 12:10)

Poslední odpověď pro anonyma: Jste opět na velikém omylu. Ntvrdím, a nikdy jsem netvrdil, že VŠICHNI ostatní léčitelé jsou šarlatáni. Naopak , jsou léčitelé, o kterých vím, že skutečně léčí a že něco dovedou. Ostatně sám jsem léčbu u několika rnomovaných léčitelů podstoupil a vždy jsem byl spokojený. Na rozdíl od výše jmenovaných podvodníků existují tedy léčitelé (z nichž někteří jsou již bohužel po smrti), kteří jsou dobří a kterých si vážím. Jeden renomovaný léčitel mě ostatně k léčitelství přivedl. I proto bych chtěl doporučit ostatním, aby vyhledádávali léčitele, kteří skutečně léčí a mají výsledky a vyhýbali se šarlatánům.
Nicméně je dosti pod úroveň diskutovat s anonymem, proto je tato moje odpověď již poslední a na žádné anonymní příspěvky již nebudu dále reagovat.

pro Jirku (St, 10. 10. 2007 - 19:10)

Berte to tak, ze se predstavuji "pro Jirku", ale hlavne to neni dulezite.. ja si myslim, ze by melo byt v zajmu lecitelu!!, nejak ze sveho stredu nepoctivce vyloucit, ale vsechny pokusy zatim selhaly. A take Vas nehodlam kontaktovat, pouze pravim, ze VSICHNI lecitele vzdy tvrdi, ze OSTATNI jsou sarlatani atd. Takze pokud nejsou lecitele nejak schopni urcit ( ale nevim jak) kdo neco umi a kdo ne, bude to stale stejne...tou zmenou mysleni asi mysli rekneme snahu zmenit styl zivota, vyzivu ci co,. byt optimisticky..jiste je veci kazdeho kam pujde, ale pak by take i sarlatan ci lecitel mel nest odpovednost, jako nese lekar...

pro Jirku (St, 10. 10. 2007 - 18:10)

Berte to tak, ze se predstavuji "pro Jirku", ale hlavne to neni dulezite.. ja si myslim, ze by melo byt v zajmu lecitelu!!, nejak ze sveho stredu nepoctivce vyloucit, ale vsechny pokusy zatim selhaly. A take Vas nehodlam kontaktovat, pouze pravim, ze VSICHNI lecitele vzdy tvrdi, ze OSTATNI jsou sarlatani atd. Takze pokud nejsou lecitele nejak schopni urcit ( ale nevim jak) kdo neco umi a kdo ne, bude to stale stejne...tou zmenou mysleni asi mysli rekneme snahu zmenit styl zivota, vyzivu ci co,. byt optimisticky..jiste je veci kazdeho kam pujde, ale pak by take i sarlatan ci lecitel mel nest odpovednost, jako nese lekar...

Jirka (St, 10. 10. 2007 - 14:10)

Netvrdím,že právě já jsem ten pravý, ale pokud mě někdo požádá o pomoc, snažím se mu pomoci podle svých sil a nejlepšího svědomí. A jak se dá léčit poškozený mozek? Někdy jednoduše VŮBEC, pokud je poškozený příliš anebo pokud je již na léčbu pozdě. V opačném případě se dá léčit (samozřejmě případ od případu) např. kombinací energie a potravinových doplňků.
Výše uvedenému anonymovi bych tedy odpověděl v tom smyslu, že za léčitele musí mluvit JEN A POUZE VÝSLEDKY. A já ze svého okolí znám právě mnoho případů, kdy se někteří lidé stali právě obětí výše zmíněných "léčitelů", od nich jsou již dokonale zblblí, přičemž jejich zdravotní problém nebyl nikdy vyřešen. (K této odpovědi bych doplnil ještě třetí bod, na nějž jsem v předchozím článku zapomněl, a sice že tito "léčitelé" lidem také radí, aby změnili myšlení, přičemž mi nikdy nikdo nedokázal vysvětlit, jak se takové myšlení vlastně mění.)
Uvedenému anonymovi bych tedy jednak doporučil, že je jednak slušnost se při této diskusi představit, a jednak záleží čistě na něm, pro jakou léčbu se rozhodne v případě svých zdravotních potíží. Je pouze JEHO věcí, půjde-li k lékaři, k léčiteli či k nějakému šarlatánovi. Já ho naprosto k ničemu nenutím, a už vůbec ne k tomu, aby mě kontaktoval.

pro Jirku (Po, 8. 10. 2007 - 13:10)

Bohuzel presne to same co Vy rikaji vsichni ostatni...ze oni jsou ti pravi a ostatni blazni...zrovna snaha o alternativni lecbu poskozeneho mozku? Jak?

Jirka (Po, 8. 10. 2007 - 12:10)

K této diskusi bych se taky rád připojil z pohledu léčitele, neboť alternativní medicínou se zabývám již sedmý rok. Nechci se nějak chlubit, ale výsledky mám. Nicméně se mi stále nedaří sehnat dost zákazníků, jelikož (možná speciálně v Ústí nad Labem, kde bydlím, se neustále setkávám s působením různých pochybných existencí, kteří si říkají buďto léčitelé anebo duchovní osoby či nějak jinak, ale ve skutečnosti neléčí, ale pouze lidem donekonečna vymývají mozky a tahají z nich peníze. Tito lidé nejčastěji poradí zákazníkům některou z následujících věcí:
1. že si musí sami uvědomit, proč danou nemoc mají, a ona je pak sama přejde;
2. že si musí pomocí jakýchsi pochybných duchovních cvičení čistit karmu, vztahy k jiným lidem aopd. a pak je přejdou problémy.
Už se mi mnohokrát stalo, že jsem někomu nabídl pomoc a s hrůzou jsem zjistil, že už mají vymytý mozek od nějakého šarlatána. (Jednou jsem např. léčil chlapce s poškozeným mozkem, který se jednou topil a byl dlouho pod vodou. Jeho matka mi však po čase znemožnila pokračovat v léčbě a začala syna "léčit pomocí jakýchsi meditací: Zřejmě jí to poradil jakýsi šarlatán.) S takovými lidmi už pak nemá cenu se nějak bavit, neboť se po takovémto ovlivnění chovají jako členové nějaké sekty a bezmezně věří tomu co jim poradil jejich "guru".
Chtěl bych tedy před takovými "léčiteli" důrazně varovat a rád bych čtenářům této rubriky poradil, aby, pokud jim nějaký "léčitel" začne radit některé z výše uvedených metod, vzali nohy na ramena a co nejrychleji utíkali. Takoý člověk jim totiž brzy vymyje mozek i peněženku.
Já sám se tuto práci snažím dělat solidně, i když zázraky samozřejmě neumím, a musel jsem se smířit i s tím, že jsou nemoci, se kterými ani při nejlepší vůli nic něnadělám (navíc některé záležitosti musí léčit výhradně lékaři). Možná můj příspěvek zapadne jako jeden z mnoha, ale pokud by někdo měl zájem o moje služby (kromě léčení předpovídám i budoucnost), ať mi zavolá na číslo 608 676 899 nebo napíše mail na adresu Gutknecht.J"seznam.cz.

Eva (St, 29. 8. 2007 - 10:08)

Já se o toto téma dost zajímám. Dřív bych všechny nazvala šarlatány. Ale po regresní terapii už t nikdy neudělám. Je to skvělá věc a poznáte samasebe. A co se týká léčitelů, myslím že ti opravdoví ví co dělají a nějaká ten dar mají. Bohužel je těžké na takového člověka narazit, protože je více podvodníků. Asi takhle. Léčitel Vám pomůže i zadarmo. Podvodník na tom chce za každou cenu vydělat.

??? (Pá, 24. 8. 2007 - 13:08)

No a proč k takové osobě chodíte?

host (Pá, 24. 8. 2007 - 13:08)

Nejhorsi je tahle http://zena.atlas.cz/clanek.aspx?rubrika=272&clanek=9182
http://www.volny.cz/silarukou/
Ta dělá nejprve očistný rituál a ten stoji 3 tisíce a pak Vás začne strašit kde čím a vy sypete peníze ani nevíte jak.

střelec (Pá, 24. 8. 2007 - 11:08)

také souhlasím, zajímalo by mě, jakou špatnou zkušenost měla paní s Mistrem Ta, mně totiž hodně pomohl, zbavil mě astmatu a alergie a naučil správně žít. je to běh na delší trať, ale pomáhá to skvěle.

marta (Čt, 17. 5. 2007 - 10:05)

Iva nema pravdu,kazdy doktor leci jinak,moji doktorku zajimala pricina

Reklama

Přidat komentář