Reklama

Svazování partnera(ky)

Láďa (St, 28. 10. 2020 - 05:10)

Je pravda, že je vše o zvyku a je to většinou návykové, nevím zda je to úchylka nebo jak piše Bára styl života. Když jsem si dohodl před lety moje prvni rande s mojí manželkou a ona na něj přišla odlečená v pěkných červených šatech, červenych punčochach, ale na krku mněla vysoký červený obojek, trochu jsem se lekl, avsak nakonec to bylo pěkné odpoledne. Na dalších schůzkách se mi postutně svěřila se svými zálibami a "úchylkami". Nějak mi nevadilo, že moje holka nosí plínky, obojky, řemínky,..... . Po několika schůzkách mi navrhla zda si také nechci vyzkoušet obojek, plinku, body nebo jednodílné plavky,........ . .... jsme již několik let svoji a nelituji toho, že jsem se tenkrát nezalekl manželčiny obojku.

Bára (So, 24. 10. 2020 - 05:10)

Je to styl života a každý na to není. Nejtěžší je se někomu svěřit, já mněla také začátky okolo 15ti. V pubertě obojky, řemínky na ruce i nohy, korzety, plinky...., poté rolaky i v létě s kraťasama. Když jsem vyšla na ulici s vysokých obojkem a řeminky na rukou lidi se po mně dívaly. Nakonec se z toho stal takový styl mého života. Našla jsem si kluka, kteremu se to také zalíbilo a je to asi i dědičné, dcera když se nedávno vdavala, dostala jako svatebni dar kladu, klec a specialni postel na svazovani (s oky a úchyty). Manžela si také občas obleknu do dámského oblečení líbí se mi v něm (body, potprsenku, šaty....).

Anonym (So, 24. 10. 2020 - 21:10)

Já vám děkuji Báro za odpověď. Alespoň někdo odepsal. Taky se mi ještě líbí cvičky a to Jarmilky.

Anonym (Ne, 18. 10. 2020 - 18:10)

Ps: rád si o tom povídám klidně nědo napište

Sandra (St, 14. 10. 2020 - 12:10)

Ahoj všem přátelům svazování. Dlouho jsem tu nebyla, máme teď v této době bohužel, co dělat s nemocí v rodině. :-( Koukám, že diskuse upadla a že dřívější členové už nepřispívají aktivně...To je škoda. Co Jana, Janina, Jola, Bára, Milan a další? Mějte se hezky a když budete mít chvilku, tak napište alespoň, co je nového nebo vůbec jak zvládáte tuto nelehkou dobu. Sandra

Mart (Út, 13. 10. 2020 - 13:10)

Já bych strašně chtěl se nechat svázat a aby mi narvaly do pusy špinavý ponožky. A pak pořádný výprask a lechtání

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 09:10)

JM

Monika (Čt, 8. 10. 2020 - 09:10)

nechám se spoutat k posteli nebo do svěrací kazajky , velice mě to vzrušuje .Detajli v emaile

Petr (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)
Jirka (St, 7. 10. 2020 - 22:10)

Kterou ženu zde láká svázat muže a pohrát si sním, mužeš mít i kamarádku. Jestli jo tak Já štíhlý 38lkraj Ústecký . [email protected]

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

Zdravím, nedávno jsme si a přítelem řekli, že bychom zkusili sex v autě i se svázáním. Máte nějaký zkušenosti nebo nevíte o nějakém klidném místě poblíž prahy kde by se to dalo uskutečnit? :)

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Dobrý den.
Mám tajný sen,
Chtěla bych aby ně někdo unesl, odvezl neznámo kam a tam mě nasadil svěrací kazajku a nechal 24hodin v cele nebo nějaké kobce , a taky bych ráda vyzkoušela být 24hodin připoutána na lůžko segufixem a s plenou a v body.už jen při představě jsem hotová víc než když souložím s přítelem(ten na to není)

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Sežeň si takového který na to je ! Žít jen představami je pro žití málo .

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 01:09)

pokud chcete, přidám ještě jeden užasný zážitek co by se jí mohl líbit.

Tábor (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

Samozřejmě budeme jen rádi, zejména když to bude něco, co se (hlavně jí) bude líbit.

milan (Po, 7. 9. 2020 - 06:09)

Sodma a Gomra byl super mejdan.... ! Díky za připomenutí - takhle pojmenuju svou příští párty!

Alena (Po, 7. 9. 2020 - 06:09)

Jeee, vy jste ale cunata. Budete se smazit v ohni pekelnem, protoze bohabojny clovek se miluje jen za ucelem splozeni deti, a to jeste v poloze misionarske. Vzpomente na Sodomu a Gomru - jak s nimi spasitel nalozil!!

Tábor (Ne, 6. 9. 2020 - 15:09)

Moje partnerka má moc ráda, když je co nejpevněji svázaná do X a má roztažené nohy do největší šířky, ale roubík ne za žádnou cenu, to raději zavázané oči. Napadlo nás, aby svázaná měla v sobě vibrační vajíčko, co se ovládá dálkově. Máte někdo nějaké zkušenosti?

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

Vajíčko sice ne ,ale když mi tam dá vibrátor v kombinaci se zavázanýma očima je prožitek úžasný,soustředím se jen na prožitek a po orgasmu nemám šanci ukončit "sex" a za chvíli mám prožitek znovu , i pozice nahá s naprostou odevzdaností (protože nemám připoutaná jinou možnost) je zážitek úžasný ,doporučuji.

Tábor (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Tak jsme to vyzkoušeli za bílého dne, ani jsme nečekali na večer. Partnerka úplně nahá, co nejpevněji svázaná, maximálně znehybněná a tím naprosto odevzdaná, zavázané oči, v sobě vibrátor = moc úžasný zážitek. Co nejdříve to zopakujeme, doopravdy to stojí za to. Nádhera!

Reklama

Přidat komentář