Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Standa (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

To vyrazíš ven rovnou v těch domácích?

Janča (Ne, 2. 8. 2020 - 19:08)

Když je máš na nohou, tak si to ani neuvědomíš. Takže razím rovnou v domácích už mám pouze jedny.

Standa (Pá, 7. 8. 2020 - 23:08)

A jak to děláš při návratu? To v nich pak napochoduješ rovnou do obýváku? A co ostatní členové domácnosti, ti chodí taky v jedněch botách doma i venku?

Palino (Út, 28. 7. 2020 - 08:07)

30 rokov nosím korkáče. Vystriedal som ich vela, a teraz už aj vela druhov. Volakedy boli len Protetiky. Dnes je toho viac. Mám ich doma 8 párov od 4 výrobcov. Jedny lepšie ako druhé. Bežne doma dva druhy. Protetiky pomaly dochádzajú, tak som si vybral Pegresy, nech sa trocha zabehnú. Stielka postupne hnedne a začína byť pekne lesklá a hladká. Mám doma aj Berkemany, Schollky, všetko ako dreváky, klogy. Výborné. Ale korkáče su korkáče. Zatial nič lepšie nevymysleli.

Helena (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Korkáče byly, stále jsou a budou populární většinou u žen, ale znám i muže, kteří je nosí. Za dobu co je mám neznám bolesti nohou a jsem přesvědčená, že nadevše splňují požadavek na zdravotní obuv.

Zdeněk (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

V tom máš pravdu a dobrá zdravotní obuv.

Ne! (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Ne takto!
Mužská noha, ok?!

Zdeněk (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Korkáče nosím od školy a nevidím na tom, také nic divného. Jedny mám normální a střídám
s masážními.

Michal (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Dřeváky nosím s přestávkami a chodí se mi v nich velmi dobře. Souhlasím s předchozím názorem, že jakákoliv ženská noha v dřevácích mužské oko potěší.

anebo, (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

jakákoliv pěkná noha?

naopak? (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

A co ženské oko mužská noha?

m.k. (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Máme na firmě účetní v korkáčích. Je to velice pěkné pozorovat, jak v nich chodí a je jedno jestli naboso nebo v punčochách, vždy moc pěkné.

Idioti (Čt, 16. 7. 2020 - 17:07)

Asi tomu tak bude keď tu píšeš

Idioti (Čt, 16. 7. 2020 - 17:07)

Za chvilu vam dojdou ženské jména vy paka. Mějte aspoň koule a piště real jménama :D Ale je fakt že to tady piše asi jeden pablb furt dokola, jde vidět že ty věty jsou na jedno brdo.

Áda (Čt, 16. 7. 2020 - 18:07)

O korkáčích můžeme psát to stejné, protože pocity budou zhruba u všech totožné a víc se psát asi nedá. Jsou to jen prostě suprové pantofle. A ty nemáš odvahu napsat své jméno a píšeš anonymně na diskuzi o korkáčích, které zřejmě nenosiš???

Věra (St, 15. 7. 2020 - 06:07)

U soukromého doktora nosím korkáče jako moji pracovní obuv. Měla jsem je už dost ochozené a pan doktor mi navrhl, že mi koupí nové korkáče a ať mu je taky seženu. Od doby kdy je nosíme oba se nemůžu vynadívat na jeho nohy v korkáčích, připadne mi v nich naprosto úžasný.

Pete (St, 15. 7. 2020 - 16:07)

To snad musi psat Radek.. Jako vazne?

Věra (St, 15. 7. 2020 - 18:07)

Ahoj Pete, není na tom nic zvláštního. Já nosím korkáče od mládí a prostě mi dělají hrozně dobře, líbí se mi, nosím je doma i v práci. Pan doktor nosil doposud zdravotní pantofle od Santé, ale věděla jsem, že se moje líbí, to jako ženská za ty roky prostě vycítíš. Moje byly už značně ochozené, tak říkám ,že si přes net objednám nové a on, že si je vezme taky. Není přece nezvyklé ve zdravotnictví nosit korkáče, teď máme oba zánovní bílé. S tím, že se mi to na něm líbí nic neudělám, prostě korkáče na chlapovi nejsou moc vidět, ale když je má jsou hrozně sexy. Radek nejsem a myslím to určitě vážně. Dívám se také na předchozí příspěvky a myslím, že korkáče si také hodně užíváš, tak nechápu čemu se divíš, že jsou oblíbené i u ostatních. Věra.

Eva (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Nosím, líbí se mi, znám je moc dobře, nohy si v nich hýčkám a dělají mi strašně dobře - moje asi desáté korkáče.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 17:07)

Korkáče nosím strašně ráda, manžel se před několika roky přidal taky, tak korkujeme doma společně. Katka.

Reklama

Přidat komentář