Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Roman (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

Tak dojdi ty kopačko, mi ti dáme na krk místo hlavy kop balón a bude do něj kopat tam a sem. Kdo zvítězí?
SVINĚ jsi Ty!!! Absolutně netolerantní, zaujatý, ubohý, domýšlivý sebestředný předsudky zatížený jedinec v ČR , který by se snad nejlépe hodil do krematoria, jako topič. A za poslední lopatou šup s tebou tam též. Můj názor. Roman
A klidně ti napíšu svoje jméno a adresu, pokud mi ji napíšeš ty, tož já za tebou dojedu a to uvidíš Ty SVINĚ!

Roman (St, 13. 5. 2020 - 10:05)

Podívej se na sebe do zrcadla!!!

Account suspended (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

Začínáš se opakovat.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 16:05)

Tak jsem vypral TNF Summit L3, tu nádherně černou lesklou a teď vypadá jak přežvýkaná od krávy, jak je zmačkaný povrch. A tolik se neleskne. Snad se to nějak srovná a nebo budu mít jinou, jakou nikdo nemá.

Ambria (Ne, 3. 5. 2020 - 16:05)

Úchylåci nabalovací. Nakopat vás všechny do řiťi !!!!

Ivo (Po, 5. 10. 2020 - 18:10)

Jsi moc hloupá.

roman (St, 13. 5. 2020 - 10:05)

A co ty, honíš si koule v teplácích, když jdeš krmit slepice?

Account suspended (Po, 4. 5. 2020 - 19:05)

Jsi hloupej a zlej. Víc nemá smysl k tomu tvýmu blitku se vyjadřovat.

hjhjh (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

a to jeste urcite zapomela napsat jak si vzala k tomu jeste kombinezu :D

Lenkanabal... (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Jasně,dneska ráno bylo u nás na 0, tak jsem si na ranní procházku vzala kombinézu,pod ní jenom moiru a na hlavu kukličku,přes ní na pusu a nos ještě šátek, bylo mi moc hezky,po příchodu domů jsem si v ní ještě na půl hodinky sedla do křesla a dala si kyslíkovou terapii,minulý týden jsem si koupila kyslíkový koncentrátor,tak že hadičky do nosu a pěkně dýchat.

Jirka (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Moc bych toužil po procházce s holkou, co také ráda nosí kombinézy, s tebou Lenko by musela být super prochazka

Jirka (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Juu, kéž bych tě v ty kombinéze mohl vidět, nebo i potkat, to by bylo super. Miluju kombinézy, oteplovačky, zimní bundy, super jsou 80 a 90 léta. Také jsem si nedávno užíval v kombinéze

BP. (Čt, 7. 5. 2020 - 23:05)

Po víkendu si péřovky ještě užijeme.

Ambria (St, 6. 5. 2020 - 12:05)

Úchyláci nabalovací !!!!

BP. (So, 25. 4. 2020 - 16:04)

Tak dneska to na ní bylo, ten nepříjemný vítr byl dost studený. Příští týden, ještě určitě v péřovce.

Lenkanabal... (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Včera bylo docela hezky,dnes má být také,tak že jsem si vzala tričko,pletený vysoký rolák a slabší vestu. Rolák mám zatím po celou dobu na puse,přes něj,aby nemohl slézt ještě uvázaný tenký šátek.Snad ten virus nechytnu.Po celou dobu dýchám přes vlnu,což se mi líbí.

Petr P. (Út, 28. 4. 2020 - 19:04)

To musí být dosti náročné,udýcháš to? Nemáš zapařený obličej,jak dlouho jsi takhle zapakovaná? Já bych se asi po chvilce udusil...

Pavel TNF (So, 18. 4. 2020 - 17:04)

Já si koupil od TNF bundu Summit series L3. Nosil jsem ji celou zimu a paráda. Tak jsem si řekl, že ji zkusím i teď a opravdu, pokud nedělám moc namáhavou práci, tak se nepotím. Mám pod ní jen tričko a vzal jsem si ji na sebe i v práci. Sice bude asi vypadat a uvidím jestli to ještě rozchodí, ale budu v ní doufám několik dní, abych to testnul. Ty pohledy, co blbnu v péřovce... A do prvního zašpinění ten psychický blok a pochyby, jestli dělám dobře, ale potom už jsem na ni ohledy nebral.

Lenkanabal... (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Dneska ráno jsem se byla taky projít v péřovce,dosti foukal vítr,takže jsem si vzala na hlavu kulíška a přes pusu uvázala puntíkovaný šátek. Pod bundou jsem měla jeno slabé tričko,když jsem dorazila domů,bundu sundala a navlékla silnější vysoký rolák až na pusu a koukla na televizi.Nosíte roušky nebo místo nich šátky nebo šálu?

MMSK (Pá, 17. 4. 2020 - 20:04)

pamätáte si na ten biely paperov kabat, tak skusil som si ho dat teraz ked bolo na SK plus 4 stupne rano, a vobec sa v tom nepotite ako v beznej s vyplnou z polyesteru, poobede bolo plua 8 a stale bez spotenia v tom to je zaujimave, cakal by som ze to bude opacne kedze nylon nieje velmi priedusny material ze?

Reklama

Přidat komentář