Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kikina (Pá, 5. 6. 2020 - 11:06)

Super! To jsem ráda že funguješ. No chápu že toho teď vy studující po té pauze máte asi nad hlavu. Jedna holka z naší komunity teď právě maturuje takže zcela rozumím. Já jsem si právě říkala že ses tu dlouho neobjevil tak jsem pověřila Lubu aby ti poslal můj čerstvý výtvor. Anežka sem snad někdy zavítá a doufám že to bude dřív než zase za rok. Přeji mnoho úspěchů při studiu! Kiki.

Kikina (St, 3. 6. 2020 - 19:06)

Nikdo kdo by tu momentálně stál za pokec...

Jirka KV (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

Ahoj, také nosím plenky, jako zálibu. Napíš ☺️
[email protected]

Kuba (Čt, 4. 6. 2020 - 05:06)

Každý den od tří jsem tu

Eva (St, 3. 6. 2020 - 19:06)

nikdo?

Efka (Čt, 28. 5. 2020 - 14:05)

koukám jen kluci

Radek (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

Ne, jen uchylaci.

Kuba (Pá, 29. 5. 2020 - 15:05)

Za to ty jsi hrozně normální, když jsem lezeš za těma, jak ty říkáš úchylama

Kikina (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

:0)

Pozorovatel (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Tak jasně, určitě mu každej závidí prochcaný plíny. Tvl, vy jste tady fakt dobrá sestava exotů, to se musí nechat :D

Kuba (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

Když se ti nelíbí tak proč sem lezeš

Kikina (So, 16. 5. 2020 - 23:05)

Nuda. Chybí mi tu Anežka.

Kuba (Ne, 10. 5. 2020 - 16:05)

Ahoj, ještě mě napadlo zkus rovnou dvě pleny, pak máš menší riziko že se budeš muset přebalovat někde venku

stalevplence (Po, 11. 5. 2020 - 00:05)

dvě pleny bude moc okate víš jak to bude poznat třeba v marketu

Kuba (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

Musíš nosit volnější kalhoty nebo tepláky dělám to úplně stejně. Navíc mám méně přebalování takže úplně top. Akorát blbý je když jdu s přáteli na pivo to těžko mění dvě plenky ale je to lepší než tam chodit každou chvíli.

stalevplence (Út, 5. 5. 2020 - 22:05)

Čtu vaše komentáře a kroutím hlavou ja pleny nosit musím ze zdravotních důvodů celej život pomočuji se a zažívám celej život jen ohledně plen ponižování a posměch od lidí které to zjistí nebo se to nějak provalí. O škole, učňák/ intr radši nemluvím vždy jsem byl posměchem a jen na mě pořvávaly aj dnes plínko, pochcánku, počůránku, miminko atd... Nyní jsem ve stavu že pomočování a únik postupem věku se jen zhoršuje docházím pravidelně na urologii a je mě pravidelně prováděno Cystoskopické a urodynamické vyšetření vloni jsem docházel i na rehabilitaci na jednotlivé i skupinové cvičení výřivku a rehabilitaci na vojtovu metodu kde jsem kolikrát byl požádán o vysvlečení do spodního prádla které ja nemám ani nikdy v životě nenosil takže kolikrát do pleny či gum. kalhotek jednou jsem byl na rehabilitaci na cvičení jen v body bylo mě trapně. Asi bylo by to pro Vás některý potěšení ale pro mě je to spíše celej život ponížení a trapasy s kterými musím bojovat.

Kuba (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

Ahoj, chápu že to není lehké ale zkus nad tím takhle nepřemýšlet a když ti někdo bude ohledně plen něco říkat tak ho vyslechni a vůbec se nad tím nepozastavuj jinak ti to budou dělat pořád a zbytečně si uděláš psychickej blok já bych za to dal snad všechno co mám a máš pravdu užíval bych si to každou minutu bych byl šťastnej. S pozdravem Kuba

stalevplence (Út, 19. 5. 2020 - 10:05)

někdy to nejde na tom nepřemíšlet když jsi odkázán na celej život a zažíváš i trapasy stím spojené tak tě to spíš někdy s...e a jde ti to na obtíž spíš

stalevplence (So, 9. 5. 2020 - 00:05)

Možná máš pravdu ale stalo se mě kolikrát že jsem jel v látě na kole měl jsem plenu a kraťasy a nebo body a kraťasy mě malinko sjely bylo to vidět a hned banda puberťáků a větších dětí převážně cigáňat pořvávaly na mě ty jo on má bodíčko on je miminko haha máš i plenku ukaž nám jí jak máš plínu nebo jsem se musel venku přebalit zajel do ústraní a stejná situace vyrušen podobnými výrostky je ukaž nam plenu atd. to nevíš co dělat utéct nebo co a když máš kalhoty nebo kraťasy stažené už ke kotníkům tak už se špatně utíká

Kuba (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj, zkus nereagovat nebo pleny s větší absorpcí. Ale přijde mi že to je jen závist

Reklama

Přidat komentář