Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Miroslava (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Je mi 36let, měřím 161 cm, vážím 71 kg, jsem z Olomouce. S tou kočkou to byl jen exces, který jsem si dlouho vyčítala, bylo to ze vzteku a z lítostí nad těmi kuřátky. Když jsem si pak představila, jak hrozné to pro tu kočku muselo být, tak mi jí bylo nakonec líto stejně jak těch kuřátek. Uvědomila jsem si, jak tu moji váhu ta kočka asi musela cítit těch pár okamžiků, dokud ještě vnímala a než ji celá váha mého těla rozdrtila k smrti. Vážím asi dvacetkrát víc než ta kočka, tak jsem si jen představila, jak bych to asi já sama ucítila, kdyby se na mne postavilo něco, co váží dvacetkrát víc než já. Bylo by to 1380 kg, což by pro mne byla strašná váha a určitě by mne to také rozdrtilo.. Myš snadno rozšlápne samozřejmě každá žena, i já jsem určitě někdy myš také rozšlápla, ale už si nepamatuji, kdy a kde to bylo. Možná někde na poli nebo v lese. Není to ale příjemné, protože ta myš pod váhou ženy praskne a její vnitřnosti se rozprsknou a bota je pak od krve a od toho sajrajtu, co z myši pod mou botou zůstane.

DAVID (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Ty budeš asi mocná žena když ze vzteku ušlapeš kočku. Mi jednou přítelkyně prošlápla reproduktory v bednach. Cosi jsme se pohádali a říkala mi ať tu hudbu vypnu. Nevypnul jsem ji, ona šla k reprobedně položila na repro nohu, stlačila ho nohou až ho prošlápla. Než jsem se vzpamatoval přišla k druhé bedně tam do
toho reproduktorů nejprve dost kopla a vzápětí ho také prošlápla.

DAVID (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Po tom jejím útoku byly ty repráky úplně rozmačknute a zároveň hned po jejím prošlapnuti přestaly hrát

PePa (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Ty repráky mají membrány z papíru. Na jejich prošlápnutí stačí jen malá váha.

DAVID (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Však jo a nemusí být podpatky nebo obuv byla jen v ponožkach položila nohu na membránu přišlápla membrána praskla a přestalo to hrát a u druhého do ní kopla to začalo už jen chrčet tak jí prošlápla a už to bylo. A taky ona váží asi 95kg

Gustav (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Dokáže si někdo představit, jak asi taková kočka, malý pes či králík na sobě cítí váhu dospělého člověka, když na tom zvířeti člověk stojí a celou svou váhou to zvíře drtí? Dokáže si někdo představit, jak pro to malé zvíře musí být ten dospělý člověk těžký, když se na ně postaví úplně celou váhou svého těla.

Sadiistka (St, 7. 4. 2021 - 20:04)

Co vím, tak kočkám se to moc "nelíbí"!! :-) :-)

Návštěvník (So, 7. 11. 2020 - 10:11)

pošli email napíši soukromě domluvíme se,můj je [email protected]

Sadistka (St, 18. 11. 2020 - 00:11)

Je mi LITO, bude z toho NIC!! Skoro vsichni tady LZETE!! Jako kolegyne, ktera tvrdi, ze PROSLAPLA manzelovi podpatkem ruku!! NEJDE TO, MAM TO VYZKOUSENE,slapu po priteli, I NA RUCE!! RVE bolesti, to je VSE!! MUSELA bych .mit misto podpatku HREBIK!! Pak by to slo. Kdyz u Tebe proslapnu hlavu kocce, natocis si to a UDAS mne!! UDELALA bych to,! Jen vam uz NEVERIM!!Mozna jsi agent nejakych ZKURVENYCH "SLUNICKARU" a podobnych "Havloidu"!!!!

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 13:11)

Ahoj Sadistko, ja rozhodně nejsem Sluníčkar, jestli chceš napiš na p. [email protected] a můžeme diskrétně popovídat, fajn den přeji

Crusher (Po, 5. 10. 2020 - 22:10)

Ahoj napiš mi na [email protected] ,domluvíme se!

Sadistka (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

KOLIK za to? Ma ji muj podpatek "projizdet" hlavou pomalu nebo rychle? Jsem zvykla: RYCHLE!! Podpatek do oka a je to!! Stejne sebou mrchy "mlati", i kdyz jim "jehla" DRTI mozek!!!

Kecko. (St, 7. 10. 2020 - 06:10)

Jen kecáš.nezaslapnes ani myš.! Nemáš na to odvahu.dej svůj mail.!

Sadistka (Čt, 8. 10. 2020 - 22:10)

Mas pravdu: mys NECHYTIM, tedy ji NEMOHU zaslapnout!!!!! Z "pod jehly" mi take utece!!! Kocku chytim. Kdyz "jde" hlemyzd nebo na chodniku sedi zaba, ty NEUTECOU!!! JAK zaslapnu hlemejzde, je mi jedno. Navic se podpatkem TEZKO "trefuje", je rozdrcen stejne. U zaby je to JINE!! Kdyz na ni slapnes chodidlem, NEROZDRTIS ji!!! Podpatkem ji hezky "napichnes". :-) A kdyz je na MEKKEM povrchu, treba v travniku, "jehla" ji propichne, navic se zabori do zeme!! Zaba je "jak na rozni"! :-) A pokud ji podpatek neprojede pateri nebo hlavou, DLOUHO sebou "mrska"!! Ale treba kralikum, morcatum, stenatum atd. bych to NIKDY neudelala!!!!

Hm. (Pá, 9. 10. 2020 - 06:10)

To tedy nevím,kde běžné žáby sedí na chodníku ..ve městě asi těžko.a kočku chytit ...??dej mail a ukaž nějaké fotky.

Sadistka (Pá, 9. 10. 2020 - 19:10)

Malym zabickam se SNAZIM vyhnout, jsou ROZTOMILE!! Jenze to NEJDE,kdyz "tahnou", NEDAJI se obejit. A litat NEUMIM!! Je pravda, ze je zaslapuji NERADA, lec to praskani, kdyz je rozslapnu, mne VZRUSUJE!! Trosku "vlhnu". Kdyz je z nich VELKA, SEREDNA a TLUSTA zaba, tu "napichnu jehlou" RADA!! :-) :-) :-)

??? (So, 10. 10. 2020 - 12:10)

Napiš mi! [email protected]

Super (So, 10. 10. 2020 - 07:10)

A odkud jsi?věk?váha?vel.tapky?

Sadistka (Ne, 11. 10. 2020 - 00:10)

Je to tam samy kopec, na "jehlach" se tam spatne chodi. Jenze, PRY, mam krasne nohy, tak nosim kratke sukne a 'jehly". OPRAVDOVE "jehly"!! Mam je i jako zbran!!! Kdyby nejaky "neprizpusobivy" dostal "sexualni" nebo "zlodejske" choutky, dupnu mu na nohu, "trosku" polamu kosticky. :-) Pak "dostane slzak" do ksichtu!! :-)

Docela malá ve… (Ne, 11. 10. 2020 - 07:10)

Hele a chceš si diskrétně přivydělat???nechceš mi napsat na mail??ivana

Reklama

Přidat komentář