Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Návštěvník (St, 3. 2. 2021 - 21:02)

Tjeba surovo rošlápnót houno

Pro eliss (So, 30. 1. 2021 - 13:01)

Odkud jsi?také bych potřebovala pomocí se šneky ale i slimáky.na zahrádce.chces si vydělat???Ivana .sms776515606

Gehrs (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Kdyby někdo měl zájem, mám obrovskou knihovnu videí s tématikou zašlapávání potvůrek od žen. K výměně, nebo 50kč/video. Kdyžtak kontakt [email protected]

Eliss94 (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

No já jsem taky vždy třeba šneky obcházela, ale jednou jsem se nudila a šneka před domem zašlápla. A musím se přiznat byl to nádherný, vzrušující pocit. Když si představím, že přiložím nohu na bezbranného šneka ula mohu rozhodnout o jeho životě nebo smrti tak je to vzrušující. Ostatně ten šnek mi může ještě děkovat, že jsem ho rozšlápla právě já. Měl to rychlé.. docela }:‑) Rozhodně rychlejší než když na ně někdo sype sůl. Takže od jisté doby je vyhledávám, abych jim mohla pomoci. Oni zemřou pod moji nohou docela rychle a já se na tom pobavím. Pro obě strany je to přínosné. Už se těším na jaro, až jich bude zase všude spousta. To potom pomáhám babičce na zahrádce a ta jich tam má snad stovky, tam potom akorát není čas na hraní a musí to jít rychle, takže na jedno došlápnutí klidně 3-5 šneků. A zůstanou tam na cestičce, kdy po nich chodím celý den tam a zpět když pro něco jdu, takže se nemůže stát, že by nějaký přežil a trápil se. Pomáhám jim a jsou mi za to vděční, jsem o tom přesvědčená o:-)

Karel (Út, 26. 1. 2021 - 12:01)

Elis, řekni o sobě něco. Jak vypadas apod.
Díky

alphazel (Út, 26. 1. 2021 - 07:01)

Ahoj Eliss, mocna rozslapavacko snecku, napis mi prosim na [email protected]. Dekuji moc.

Ivo (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Dokáží mě vždy překvapit dulky v tvrdé plovoucí podlaze od jehlovych podpatku. Vzrusuje mě ten velký tlak nebo síla kterou působí na povrch. Představa toho co můžou rozdrtit je fascinující.

ZámečníčekOtrůček (Út, 12. 1. 2021 - 02:01)

Ahoj všem, miluju vše spojené s nožkami-podpatky šlapání drcení věcí...Bývalá po mně šlapala docela často v široké škále obuvi.Sloužil jsem jako podnožka,čistil jsem jí podrážky jazykem, miluju čichat silonky zpocené po celém dni či více, nej zážitek byl asi když mi rozdupala podpatkem mobil a já na to musel koukat přišpendlen k zemi,poté mě pošlapala a musel jsem očistit její botky jazykem.A poté zlíbat a olízat její nádherné nožky...Pro mne je ženská nožka posvátná a nemůže na věci či šneky jak píše ondra šlapat bosa,nožka musí zůstat v botičce a až po očištění podrážky otrokem si paní zuje lodičky a odloží je na něj....

Jiří (Ne, 27. 12. 2020 - 20:12)

Zdravím. Narazil jsem na tuto diskusi a velmi se mi líbi příběhy když ženy rozšlápnu různé předměty, například hračky. Máte někdo nové zážitky s rozšlápnutím něčeho?

Ondra S. (Čt, 17. 12. 2020 - 23:12)

Přemýšlel jsem mnohokrát tady nad těmi holkami, které tady už dříve psaly příběhy, jak bosky drtily křečky i ledacos dalšího a rády si občas něco s chutí rozšlapnou, optimálně bosýma šlapkama a chodí rády bosky, odkud jsou nad mapou ČR? Je to těžké nějak najít takové, žádná navigace na takové zadaní neumí vyhovět a kdo by mohl dysponovat takovou intuici, že by mi dokázal vychrlit jejich adresy a poradit kdy za nimi zajet. To je můj současný problém...
Mnohé holky mají obavy že by se s tím šlapáním bosky po ledasčem před klukem nevytasili a přitom nedomýšlejí, že to někoho může lákat. Každá nabídka potřebuje najít poptávku a pak bude spokojenost na obou stranách a pak už je vlastně jedno o co se jedná a jak moc je to neobvyklé. Mám blbý pocit, že toto se zrovna hledá opravdu špatně a nevím jak to vyřešit. Na meil se žádná neozvala, tak zkusím mobil: 723476389, ale moc tomu nedávám i když nikdy neříkej nikdy, zas tak moc mimo to není, některým holkám se prostě může líbit, když pod jejich šlapkami něco křupe, akorát se tím nechlubí a tak se to nikdy nedozvím a to je škoda.

Pepa (Pá, 20. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj chtel bych se nechat od vas slapat na casti tela muzete mi I prislapnout penis diky za odpoved odepisu

Znalá veci (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

"SKVĚLÝ" nápad. :-) Jestli se díváš na "tramping", ZAPOMEŇ na to, že stojíme PLNOU vahou na jehlových podpatcích!!! To by byl "TĚŽKÝ PRUSER", hlavně třeba na játrech, ledvinách nebo střevech. O koulích nebo curaku už NEMLUVĚ!¡!!

Josef (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

tak jasný že to už je hardcore

Tester (Út, 2. 2. 2021 - 23:02)

Tak to nevím, jehlovým podpadkem na péru nebo koulích plnou vahou asi těžko, obzvláště pokud má slečna nevím, cca 60 a víc kg... ale v converskách, teniskách nebo kozačkách úplně v pohodě :) často to pak končí výstřikem :D

Neznama (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

Máš pravdu, NEVI,co chce!!! Manžel má šlapání rád. :-) Chtěl šlápnout jehlovým podpatek na ruku. Do dlaně to vydržel tak 10 sekund, na hřbet ruky tak DVĚ!!! STRAŠNĚ začal řvát!!! To mám jen 73 kg.

Ondra S. (Po, 16. 11. 2020 - 18:11)

Jsou tady celkem zajimavé příběhy o holkách, které rajcuje šlapat bosky na třeba křečka, pavouka a kdoví co ještě. Bohužel jejich autenticitu těžko lze ověřit. Jsou sice pravděpodobné, ale problém je, že třeba nelze vložit do vlákna obrázek jako důkaz.

Sám sháním takovou holku, ale jde to velmi těžko. Dle mých zkušenosti je dost těžké běžnou holku k něčemu takovému přemluvit, přesto že pro nohy holek je to neškodné a jsou nato stavěné, takže ten blok je čistě psychicky.
1) buď je fajnovka a nechce si vyzouvat nohu a něco s ní rozmáznout, aby si ji neušpinila i když se jí nestane.
2) neni fajnovka, ale je jí líto toho, co má rozdrtit a dělá drahoty, což se musí ukecávat tak, že likviduje nohou třeba škůdce rostlin, který by se stejně musel likvidovat jinak a takto je to aspoň rychlé, jednoduché a ekologicky čisté bez chemie a znečištění.
Na fajnovky je antifajnovkový test: před holku se položí tak 2 tlusté a dlouhé žížaly a menší šneci a požádáš ji jestli by ti je rozšlapala bosky. Fajnovky začnou hysterčit, dostanou zkrat a zrdhnou. Holka co fajnovka není se může trochu podivit nad netradičním přáním, ale zvládne se po nich projít bosky a pak je klidně ještě rozmázne. Tak se pozna normálni nezchoulostivělá holka od rozmazlené fajnovky a tu je třeba ocenit, odměnit a předcházet si ji.

Neznama (Út, 17. 11. 2020 - 00:11)

Jsi normalni, rozslapovat treba slimaka BOSEJMA nohama? Ten hajzl zasvini podrazky lodicek, jeste se po nem "sklouznu"!! Kdyz ho "trefim' podpatkem, tak ne. Stejne ho "zasvini"!!!! Dala bych Ti to UMEJT!!

Ondra S. (Pá, 20. 11. 2020 - 01:11)

Co se vztekáš nad rozšlápnutím slimáka bosky? Jako ta trocha slizu se za chvíli otře, děláš fajnovku, zbytečně!!!
Noha holky je nato stavěná i menší šneky, zvládne noha bosky bez potíží, jen to zakřupe a prý to je i příjemné. Jedna kamarádka mi jich takto rozdrtila převážně patama už několik desítek. Zvládla i slimáka bosky, ale ten sliz se prej z nohy blbě umýva, ale nakonec nějak jde všechno. Ten slimák je akorát slizkej, ale jinak je měkký a pokud se neztáhne, tak proti bosé noze holky nemá šanci, trochu klouže ale jinak to moc ani cítit není a jak se roztrhne jeho kožněsvalovy vak a vylezou vnitřnosti, tak je hned mrtvej a holku to nijak nebolí, nepálí, prostě nic.
Kupodivu se ji nechtělo bosky na žížalu, ale když na ni pak šlápla, tak necítila vůbec nic a žížala byla na sračku. Nevadili ji bosky velci brouci, ani velká housenka, ta doslova vybuchla pod její šlapkou. Ta holka měla skoro 90kg, takže fakt velké a těžké holčičí tělo.
Chodit bosky je zdravé, zvláště v dětském věku, nohy jsou zdravější a když to občas nějaká ta potvora schytá, tak noha je nato stavěná, problémy jsou uměle vymyšleny a je to jen v hlavě.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 20:11)

Pokus by jsi chtěla a libi se Ti rozslapovani drobné havěti, klidně můžeme zkusit, zázemí mám ☺️ldkus jsi? Písni na p. [email protected]

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Pokus by jsi chtěla a libi se Ti rozslapovani drobné havěti, klidně můžeme zkusit, zázemí mám ☺️ldkus jsi? Písni na p. [email protected]

Reklama

Přidat komentář