Reklama

kakání partnerky

marek (Pá, 29. 5. 2020 - 16:05)

piča jedna

Pavkol (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Dobrý nápad /*/*/

Pavkol (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Dobrý nápad /*/*/

Informace (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

To jsem zase já co vytvořil diskuzi o kakání partnerky a musím říct že se to čim dál víc horší a proto chci aby se zde už nemluvilo vulgárně a neměli jména jako např : KUN*ÍKPRD který to ivo pravda nemá v hlavě v pořádku jak vidím tak už je to page 217 a od poage 215 je to hrozně vulgární takže se prosím vzpamatujte nebo tuto diskuzi zmažu a nebo ještě lépe vyhodím některé členy nebo je prostě zabanuju a vyhodím s této diskuze když se neumí chovat

iva (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

to už tu fakt nebude nikdy jako dřív bavily jsme se smáli jsme se ale teď je to hozné

Kundíkprd (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

Souhlasím!!!!!!@!!!!!!@!!@!!!!!@@@!!!!!

iva (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

To tvé jméno být tebou zmažu a vzpamatuju se protože to asi v hlavě nemáš v pořídku

varování (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

víte co můžete vy co píšete vy co píšete vzkazy za pavkola ivu a kikču? políbit těm všem třem prdel

Kikina (Pá, 29. 5. 2020 - 16:05)

Ty bych do toho zadečku tak maximálně nakopala :0) určitě to nemaž to byla škoda. Snad nějak lze ty individua zablokovat.

Těšínská kurva (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

A vykuř mi piču! piču! tady vem mi ju!

iva (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Pavkol (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

miluju ji víc než tebe no to je pravda tak už jsi starší a škaredší

iva (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

ty ji miluješ víc než mě je mi to jasné :(

Pavkol (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

Kikina je píča to vím

Kikina (Čt, 28. 5. 2020 - 21:05)

Ahoj dneska jsem měla první sex s mím klukem pavkolem nacákal mi do píči a asi jsem těhotná ty zmrde du tě nahlasit na policii že si mě znásilnil!!!

Pepa z prdele šedé (Čt, 28. 5. 2020 - 09:05)

13 stoleti bylo na píču neuměli ani vylizat pizdu zleva a zprava jenom nahoru a dolů uměli kurvy jedne marie terezie porodila 17 malých kurev skurvených a zavedla školu"!! píča jedna!!

Královná Vagín… (Čt, 28. 5. 2020 - 09:05)

Dobrý den mi poddaní zdrávím vás s mím vyprstěným análem jelikož jsem zavraždila mou sestru Královnu análskou pizdickou tak teĎ na trůn nastupuju já a také bde řada šukacích mrdacích jebacích změn : například : poodaní mohou lízat anál jen 7 hodin denně a menší chlapci si musí každy den vyhonit čuraka nad míma kozama nový vyznamný hrad vaginstein se bude brzy stavět klášter kurva de klitoris je už postaven ale má pizda chlupatá kundička šedého gotického typu začíná mít potuchu že ji již brzy vylíže bezradný princ kundislav hovado který to namdal do análu i koze kozovské z kozotína u nás na zámku pizda klitoris anál šuk šuk je známe že se zde pořádají vylizani pizd plné čilipapriček a pan to musi vylizat tu piču plnou čilipariček aniž by nagrcal do čůzy moje sestřenice jedna taková starší flundra ze zámku flundry lůzy pizdy kundy má tak najebanou kundu žr bych ji nakopala prdel te kurvě skurvené a to udělám vy kundy hnusné mě nikdo nezastaví vy kurvy skurvené spičené zajebané hnusné sviňské skurvené a lízejte až dostanete klitoriství na padrt vagínství vy panici skurvení jebat slovenske předky oni mrdali a prcali později tudiš je jich malo bo jsou nepldoni ti čuraci skurveni spičení vyjebaní skurveni zanmrdani dojebani vyjeebani zajebany

kurva skurvená… (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

čau vy dementi

Adéla ještě ne… (St, 27. 5. 2020 - 17:05)

Adéla jestě nevečeřela je film o lízání análů či pizd a kund film se nachází a točí ve městě kurvová na vylízanou pindou je to velmi pěkný film jak vylízat správně anál ale hraje v něm Pavkol ten zmrd skurveny pán Honza který zhebl ale iva ta zlobivá pizda co líže čuračky malym šukačům + BONUSEK vyliž pičusek je 2 fíl adély mrdalové kurvy skurvené spičené mrdské děvské

Pavkol (St, 27. 5. 2020 - 17:05)

nechápu ivu je tak hodná ale někdy tak zlá je to trošku pizda

Reklama

Přidat komentář