Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 15:06)

Já si myslím, že Miluna to stěžování nemyslí až tak vážně. Jí jde o to, aby diskuze fungovala. A dobře ví, že debatu rozvíří především kontroverzními příspěvky, protože pak lidi začnou reagovat. Když napíše co vařila , tak to moc odezvu nemá. Třeba bianka jí teď napsala, že to její věčný stěžování nikoho nezajímá, ale vždycky když se Miluna odmlčí, tak mezi prvními ji vyvolává jak tady chybí. Prostě zaměření téhle diskuze je poučovat Milunu, jenomže ona je taky jenom člověk a když už to přesáhne určitou mez, tak se stáhne a někteří tady najednou nemají komu dávat rady. Tady fakt píšou experti na všechno. Například jak zmiňovaná bianka varovala Milunu, že když bude provozovat anál, tak ji čeká vývod. Vždyť to je úplně absurdní. Já v tom spíš vidím lítost, že jí to tam nikdo nenarval a tak to nepřeje ani Miluně :-) Já sem nakouknu denně, ale bohužel už nemám motivaci psát. Na druhou stranu, aby se vedla na netu diskuze o jediným člověku tolik let je velmi neobvyklé a teď to vypadá, že už diskuze přežívá sama sebe. Jinak, když už jsem se rozepsal, tak já teď prožívám těžké chvíle, protože moje feťačka je ve vazbě a tím pádem už nemám s kým trávit romantické noci v autě na odlehlých místech. Každý den se modlím ať ji pustí, ale vidím to bledě.

Luboš (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

To ty mě tady chlape chybíš. Rád tebe i Milunu čtu.A jakto že už nemáš motivaci psát? Umíš to vždy tak dobře podat.A za co ti jí zabásli? To byla poslední kterou máš? A u Miluny je dost blbý že jí tu někdo napsal že už nikoho její stěžování nezajímá.Já si myslim že Miluna nikoho na to stěžování nemá a potřebuje to dostat ze sebe ven proto si často stěžuje.Úplně si jí představuju jak do toho třeba vzteky ťuká do mobilu a svírá pěsti a pak něco napíše odhodí mobil a sedí tam vzteklá a nervní:) A proč Kače nevěříš?

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Zavřeli jí za elpaso. Jenomže ona, jak je blbá se do toho nechala zatáhnout a ti, kteří v tom mají prsty, to hodili na ní. Taky jsem ji pěkně seřval, proč dělá takový pičoviny, když ví že je u policajtů profláklá. Prej že byla zfetovaná a nevěděla co dělá. Tak co na to říct.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Tyhle její stavy vždycky nejlépe popsal Vilda.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Ale kdepak. To co pro tebe znamená rozviřování diskuze je pro Milunu standard. Takhle ona vůbec není schopna uvažovat

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Tahle diskuze je taková hra - nestandardní Miluna s neschopností ovládat své emoce versus běžní občané se sklonem k peskování. Takže tady každej hraje svoji roli. Sice jí tady lidi vyčítají všchno možný, ale ve skutečnosti ji mají rádi. Jenomže Miluna by si taky ráda psala s lidmi jako rovný s rovným. Takoví ale už píšou jenom sporadicky, proto už diskuze ztrácí dech.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Jenže ty taky nejsi jako ona. Jen píšeš tak aby se jí to líbilo. Miluna je něco jako bílá cikánka.

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

To fakt nejsem jako ona, řekl bych že jsem pravej opak. Já jsem dost lhostejnej.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Jo nějak tak to je. Miluna tady nemá už nikoho na stejné vlně. Možná jedině nejvíc tebe Aleši. A co tu psal kdy nějakej Vilda to jsem to tu asi ještě neznal.

Kača (Po, 8. 6. 2020 - 19:06)

Já si nemyslím, že stejná vlna znamená, že musím mít ráda Ukrajince. Zkrátka si jen píšeme co život, jídlo, děti,...a zcela upřímně si dokážu představit, kdybych byla někde od Písku, si s Milu zajít sem tam na víno. A pořádně popovídat. Probrat vše, včetně sexu. Moc mi připomíná mou sestru...Navíc já nesoudím, je mi jedno co dělala Milu v minulosti.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Vildu Miluně dohodili rodiče když byla těhotná s cikáme. Oba se k němu nastěhovali, Miluna s nima spala ale cikán byl jako bratranec. Pak Miluna s cikánem na Vildu hodili že je budoucím otcem. Okradli ho, peníze i věci a on je pak konečně vyhodil. tak nějak to bylo.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Tak to se Miluna nezdá:) Já myslel že je jen trochu divná. Tak jestli ona tady nedělá hodnější než je:) Nebo se nechala strhnout cikánem

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Haha, to si fakt myslíš? Miluna byla třeba v lochu za loupežné přepadení, pěkně dotyčného zmasakrovala:)))))

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Já myslel že je hodná, jen trochu jiná ale teď jsem trochu zmatenej když čtu tohle a že má za sebou basu.Ty kráso.

pozorující (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

No jo ale ten dotyčný jí obral o sto tisíc je třeba podotknout ať neděláte z Miluny tu nejhorší.

Jo, (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

obral, těžko říct, peníze mu dala a on se na ni vykašlal. Ale nutno dodat, že Miluna tehdy těch sto tisíc ukradla svým rodičům, teda zfalšovala dokumenty a na jejich občanky si vzala úvěr.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 18:06)

Tak to je šílená minulost.Basa s hivem.Brrr, to se nedivim že jí občas straší ve věži. To je docela nebe a dudy,Miluna vs Andrea a Kača. Nějak k sobě nepasujou.Co pak kdo tady od ní čeká s takovou hnusnou minulostí.

pozorující (Po, 8. 6. 2020 - 18:06)

Já si pamatuju že jí oblboval a lhal jí že to bude na jejich bydlení a že jí to vrátí.A ne jen že nebylo žádný bydlení ale ani jí to nevrátil a vykašlal se na ní,koupil si za ty prachy auto a Miluna se dostala akorát do problémů.

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

To já všechno vím, ale nechtěl jsem zabíhat do detailů :-)

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Vilda byl chvilkový partner Miluny, ale tehdy jí to táhlo k cigánům. On tady nějakou dobu o Miluně psal a informace o ní uváděl na pravou míru.

Reklama

Přidat komentář