Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jo, (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

obral, těžko říct, peníze mu dala a on se na ni vykašlal. Ale nutno dodat, že Miluna tehdy těch sto tisíc ukradla svým rodičům, teda zfalšovala dokumenty a na jejich občanky si vzala úvěr.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 18:06)

Tak to je šílená minulost.Basa s hivem.Brrr, to se nedivim že jí občas straší ve věži. To je docela nebe a dudy,Miluna vs Andrea a Kača. Nějak k sobě nepasujou.Co pak kdo tady od ní čeká s takovou hnusnou minulostí.

pozorující (Po, 8. 6. 2020 - 18:06)

Já si pamatuju že jí oblboval a lhal jí že to bude na jejich bydlení a že jí to vrátí.A ne jen že nebylo žádný bydlení ale ani jí to nevrátil a vykašlal se na ní,koupil si za ty prachy auto a Miluna se dostala akorát do problémů.

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

To já všechno vím, ale nechtěl jsem zabíhat do detailů :-)

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 17:06)

Vilda byl chvilkový partner Miluny, ale tehdy jí to táhlo k cigánům. On tady nějakou dobu o Miluně psal a informace o ní uváděl na pravou míru.

bianka (Po, 8. 6. 2020 - 15:06)

Teď jsi mě pobavil Alešku. :-D Vím proč nemáš motivaci, protože tady nepíše Milu, ale ta se ozve sama, nemusím jí přivolávat. Ona totiž podle mě kromě tehle diskuse nemá nikoho, komu by si postěžovala. A vypsala své pocity. A litovat mě nemusíš, ohledně toho narvání, určitě jsem o nic nepřišla. :-)

Ale (Po, 8. 6. 2020 - 15:06)

Psala tu i Káča co jí vzniklo z análu. Nebyla to jen Bianka co to Miluně psala. Neházej vše na jednoho člověka.

-Aleš- (Po, 8. 6. 2020 - 15:06)

Promiň, ale já Kače věřím jenom to, že se jí líbí nějakej trouba, co vaří v televizi :-)

Kača (Po, 8. 6. 2020 - 19:06)

Jj, toho žeru. Usměvavé kluky miluju :). Jinak je pravda, že to tvé "jsem v pohodě" ti zase nevěřím já. Vím, že ti dělá dobře, jak tě tady holky obdivují, ale nikde, ani v minulosti natož nyní, jsem nezjistila proč. Asi se znáte osobně...tak to potom beru. A je dobře, že nikomu nevěříš. Jen už prosím zapomeň na to, že bych někdy psala pod nickem Katca, Katcha,...ne nepsala. A už vůbec jsem nikdy nepsala na diskusi o HIVu.

bianka (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Tak si myslím, že si sem příjdeš akorát ulevit. Máš také problémy hochu? Feťačky v lochu, to je fakt neštěstí. Taky tě asi jinak nic nebaví, viď.

bianka (Ne, 7. 6. 2020 - 21:06)

Věnovat rodině, se v dnešní době můžu i internetem, mobilem. :-) A mívám tady i vnoučata. Dobrou noc.

bianka (Ne, 7. 6. 2020 - 20:06)

Je rozdíl mezi stěžováním a svěřováním. A že je poslední dobou toho stěžování hodně, co na to Milu odpovídat? Nevím, jestli by se tady čtenářko nějak recepty udržely. Tady se uchytila spíše četba, politika... A o rodině se každý rád nesvěřuje, rodina je to, co je doma. Takže, ještě napíšu, že já teda nerada vařím a jdu se věnovat rodině. :-)

čtenářka (Ne, 7. 6. 2020 - 20:06)

Stačily by typy jídel aby se udělala chuť a hned bych to druhej den šoupla do jídelníčku.Už jsem použila Milči a Andrejky jídlo.Myslím že když si Milča stěžuje tak chce aby si druhý taky na něco stěžovali.Nějaký lidi takový jsou a potřebují to.Píšeš že se jdeš věnovat rodině a vidíš já si myslela že žiješ sama.

jo (Po, 8. 6. 2020 - 08:06)

tohle stěžování si dělají některé ženy staršího věku ( nenapadám důchodce, aby se toho někdo nechytil ), sejdou se skupinky a už jedou. Miluna je ještě mladá, tak to spíš odrazuje. Ona nemá v životě žádnou náplň ( kromě sexu ), a tak se chytá negativity. V tom jí nikdo nepomůže, buď si na to přijde, jak si den udělat zajímavější nebo ne. Ale pořád na něco nadávat není nic radostného.

bianka (Ne, 7. 6. 2020 - 19:06)

Ale s Milu si už skoro nikdo nepíše. To stěžování každého odradí. Píše si tu už většinou sama. A jak sama píše, potřebuje někoho, kdo je jí podobný myšlením.

čtenářka (Ne, 7. 6. 2020 - 20:06)

Milča tomu říká svěřování a vy v tom vidíte stěžování,tak to je pak těžký.Ale máš pravdu,někoho podobného jako je ona už tu nemá.Mně hodně baví když se rozepíše o rodině.A když to s Andreou okořenily co právě vařily.Kdyby se v tom přidali i ostatní bylo by to zajímavý protože třeba já ráda vařím.

Návštěvník (Ne, 7. 6. 2020 - 17:06)

A co kdybys čtenářko více psala než četla co tě baví. Rozepiš se. Miluna bude jen ráda. Třeba jestli tě chtějí ukáčka hladit po zadku a líbilo by se ti to. Tím Milunu neodradíš.

čtenářka (Ne, 7. 6. 2020 - 19:06)

Já možná nejsem ukrajinců typ.Nikdy po mě žádnej nešel, nebo o tom nevím.Myslím že pro Milču mým životem zajímavá nejsem.Ale nelíbí se mi že jí někdo tady odrazuje od psaní.Vždyť bez ní už tady fakt není vůbec nic.

čtenářka (Ne, 7. 6. 2020 - 17:06)

To je tak všude. Na jiných stránkách zase se ženy svěří o konfliktech doma a odpoví jí že dva blbci mají dítě atp..Nechápu co takový lidi co odpovídají tyhle blbosti co vůbec na těch stránkách hledají. Asi aby si mohli na někom ulevit. Pak ale se nemá cenu svěřovat nikde. A tady je to stejné.Koho to nebaví tak buď ať píše něco sám nebo ať to nečte. Ale někomu psát že už to lidi číst omrzelo tím jen člověka odradíte od psaní. Jak psala Milča,vás co to nebaví tak pište něco sami nebo pište o cikánech, ale o nich je to pořád taky dokola. Asi už jsme životem všichni unavení a jak psala Kača to počasí opravdu je letos hrozný a není jak dobít baterky.

Miluna (Ne, 7. 6. 2020 - 16:06)

Jo s takovou bych si rozuměla.Ale už tu neni nikdo mě naladěnej.Právě jen Ota ale to už taky neni ono,když to Sergej s nim zařízl.A ukrajinskej harem neni jak,plno dobrejch chlapů co sem znala je kvuli hnusnýmu viru pryč a na druhou stranu nechci aby mi Sergej za to zbil kdybych hledala novy a cizi ale stejne už jich tu neni jako driv.Prostě je to vše už na hovno.

Reklama

Přidat komentář