Reklama

Obřízka

Steve (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Odkud to všechno víte?

Steve (Út, 7. 7. 2020 - 07:07)

Vím. Od něho.

Nene (Po, 6. 7. 2020 - 20:07)

Mgr. Antonín Vlas zemřel na dýchací komplikace spojené s akutním zápalem plic , nález Covid potvrzen též. Čest jeho památce.

tak (Po, 6. 7. 2020 - 20:07)

on krátce předtím, než se odmlčel napsal, že by mu nevadilo, kdyby ho skolil koronavirus a byl by konec. Bohužel se mu to splnilo. Pak i psával, že dlouho žít nebude, i když původně myslel jiné nemoci.

Ty (Po, 6. 7. 2020 - 20:07)

jeho nemoci byly hlavně urologického původu, oslabená pravá ledvina a celková imunita a zbytnění jater i v důsledku alkoholu, navíc dlouhodobé neurocirkulační problémy, včetně osteoporózy a akcentované bederní páteře v esíčkách včetně tlaku na sedací nerv v levotočivých rotacích,kde hrozil vždy akutní ústřel. Vše medikačně řešeno,ale nebyl na sebe důsledný. Nyní to není podstatné. Nechť je jeho duše osvobozena od bolesti pozemské a přijata v Boží dobrosrdečnosti tak,jak si zasloužil,neboť jeho bytost, skolená mnohými křivdami a zkouškami si takovou přímluvu a lásku zaslouží vrchovatě.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 18:07)

Ještě je jedna možnost, odkud by nemohl psát. Že by byl v krimu. Ale proč by.

Luci (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Pro Tonyho kdykoliv a cokoliv. Pojedu do Jirkova taky a zjistím co se dá. Mám už důvěrné informace,ale pokud si je neověřím nepustím je sem.

tak (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

bylo by to zajímavé. Ale už něco známe, jedna varianta - suicidium, už nevím, kdo to tu psal, bylo to poté smazáno. Druhá varianta, podlehl nemoci, jestli zápal plic nebo co. Další, co psali na jiné diskuzi zde, z Německa se zpožděním rodině oznámili, že zemřel, detaily neuvedeny. Takže si člověk může vybrat. Když to vypátráš, tak pro ostatní to bude buď potvrzení jedné z variant, případně nějaká podobná verze. Ale stejně to bude jen další nepotvrzený zdroj. Uvedeno bez profilu, ale ani profil, zdejší registrace, to neznamená ani že znám tu osobu, ani důvěryhodnost zdroje. Další, pod tvým nickem tu klidně bude psát někdo další. Že není naživu je zdá zřejmé, nepíše, to je zcela jisté a on by nevydržel nepsat.

Anonymous (Ne, 5. 7. 2020 - 23:07)

V pátek kolem čtvrté U Kapitána.

Libor (Po, 6. 7. 2020 - 08:07)

S Tondou jsem se měl setkat právě U kapitána ale už k tomu nedošlo, bohužel v pátek nemohu,ale zkusím se tam také vydat jako vy o den později nebo ve středu,když něco zjistím dám také vědět sem.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 09:07)

Tak dej taky vědět.

Anonymous (Ne, 5. 7. 2020 - 23:07)

Tony chybí jako nikdo. Příliš smutné. Vydám se také do Jirkova. U Kapitána budou vědět víc. Už příští týden.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 23:07)

Ty ještě existuješ?! Paráda. Já se přidám, kdy to plánuješ? Toník si zaslouží poctu.

Jožinko (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

Neviem kto je Tony,
ale isto viem, že je tu veľa blbcov.
Največší blbec je spravca tohto webu,
že to nemaže.

Znalec (Čt, 2. 7. 2020 - 21:07)

Chybí, a mně taky a stále víc. Nelogické,ale je to tak.

Zajímavé (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Zajímavé, těm, kterým tu Tony nejvíc nadával a se kterými se nejvíce hádal tak ho tu oplakávají, nosí mu kytky na hrob (i když to není vůbec jisté, že zemřel) a přejí si aby se vrátil..... a naopak Steve, kterého tady Tony pořád dával za vzor a kterého měl rád, bezcitně a bez empatie napsal to co napsal...... Jedno je jisté..na lidi čich Tony neměl...

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 01:07)

ale ne, oplakávají ho spíš ti, co se tu najednou objevili, dřív tu nebyli nebo psali pod jinými nicky. Jeho psaní vážně nechybí. Druhá věc je, že nikdo mu nic zlého nepřál. Otázka je, jak skončil, jestli nehoda, nemoc a nebo varianta, že to skončil sám, jak tu kdosi psal. Možné je vše.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 21:07)

Že jen pan Piča pan Piča Tony uznal, ale je fakt, že ten odhad u něj celkově nebyl moc dobrý.

Tina (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

mně chybí taky, v Jirkově mám bývalou spolužačku, zjistí mi víc.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

Budu hnusnej, ale budu: Mě tu teda nechybí ... S tou jeho trapnou osvětou už byl pěkně trapnej a radil totální neodbornosti a hrál si přitom na velkého oborníka a znalce - a samotné odborníky označoval za blbce a hlupáky.

Reklama

Přidat komentář