Reklama

CFNM

Rita (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Neměj strach , tito devianti ponížení ke svému uspokojení potřebují , ale sdílní v této záležitosti rozhodně nejsou . Naopak svoje zážitky si chrání .

Karin (Ne, 21. 2. 2021 - 13:02)

Já myslím, že to nikde vykládat nebude. Ráno mi volal ten můj studentík, jestli může přijet. Prý potřebuje na pár dní vypadnout z domu. Čekám ho každou chvíli. Už se těším na jeho nahou přítomnost.

Pavel1 (So, 20. 2. 2021 - 22:02)

To teda nemusím,myslím,že se o tvé potěšení dokažu postarat tak,jak to má být a ne,abys mě k něčemu musela tlačit,kort,kdyby ses takhle přede mě krásně ukázala

Karin (So, 20. 2. 2021 - 13:02)

Aspoň něco. Užívej si to. Co by za to spousta ženských dala mít k dispozici kolouška :-)

hostinskej (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Dano, to jsem i já moc rád! Dobrou noc a hezké (erotické) sny. :)

dana (Čt, 18. 2. 2021 - 06:02)

Děkuji ti , taky Karin, dnes zase přijde , těším se jak mladá holka...

Karin (Čt, 18. 2. 2021 - 14:02)

Jsem moc ráda, že to tak dopadlo. Užij si to dnes.

hostinskej (St, 17. 2. 2021 - 00:02)

Dano, jestliže tě tedy rád poslouchá, tak by ho takový příkaz mohl o to víc vzrušit. Klidným, nezvýšeným hlasem, ale pevně a jednoznačně. (Můj názor.) A dej sem pozítří vědět.

dana (St, 17. 2. 2021 - 14:02)

Poslechla jsem tě , a bylo to fakt moc fajn, styk sice nebyl , ale moc se mi to líbilo, myslím, že i jemu.

Karin (St, 17. 2. 2021 - 14:02)

Gratuluji. A myslím, že jak něco začalo, na stud jsi rychle zapomněla. Nebo se pletu?

dana (St, 17. 2. 2021 - 14:02)

Nezapomněla , ale poprvé jsem byla nahatá před mužem, se kterým jsem nemněla styk. Dost mne to vzrušilo. Docela se mi líbilo ho dráždit , nevím, jestli nejsem na stará kolena úchyl...

Karin (St, 17. 2. 2021 - 16:02)

Nic úchylného na tom není. užívejte si to oba :-)

Pavel1 (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Dano a Karin,kolik vám prosím je?

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 20:02)

47

dana (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

46, proč?

Pavel1 (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Chtěl jsem vedět,zda nejsi starší než já,ale nejsi

Běta (Po, 15. 2. 2021 - 23:02)

Jsem už ženská v letech. Vdova a bezdětná, ale děti mám ráda. Hlídala jsem kluka a holku kamarádce. Když jsem je koupala, klukovi se vždycky postavil a chtěl přetahovat předkožku, jako mu to dělá maminka. Byl malej, ale já stejně tekla a snad proto to dělala dost poctivě. Hoku to také vzrušovalo a sahala si do pipiny. Pak se odstěhovali, ale kluk nezapomněl. Úplně se do mne zbláznil a psal mi erotické milostné dopisy, na které jsem neodpovídala. Nedávno, když mu bylo osmnáct, tak se najednou objevil. Vyrostl v moc hezkého mladíka. Co jsem měla dělat? Pozvala jsem ho na kafe a on se mi hned v předsíni svlékl úplně do naha. Jeho penis byl krásný a velký. Chtěl abych ho honila jako tenkrát. Odmítla jsem s tím, aby si našel mladší. On, že chce jenom mne a jestli ho neuspokojím, že si to musí udělat sám. Párkrát po něm přejel a už to lítalo. pokropil mne spoustou semene. Byla jsem úplně v šoku. Omlouval se a pak, on stále nahý si se mnou vypil kávu a povídali jsme si. Styk jsem mu rozmluvila s tím, ze mám kundičku malou, do které by se nevešel a moc by mne to bolelo. Nakonec mne ukecal a já mu to udělala, ale jen rukou. Zase moc stříkal. I tak byl šťastný a slíbil, že se zase zastaví. Ženský. Poraďte co s tím?

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 14:02)

Jestli se Vám to líbí oběma, tak v tom pokračujte :-)

Karel (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Vzrusuje me byt nahy pred cizi zenou ci divkou,kdyz je ona oblecena.Libi se mi kdyz se na me diva.Rad se pred tebou slecu,pokut mas chut a libi se ti nahy muzi.Muzem si zahrad karty,nebo jen tak.Napis jesti mas zajem,jsem z Prahy e-mail [email protected] tel:728690204

Karin (Ne, 14. 2. 2021 - 17:02)

Pronajímám jeden pokoj ve svém bytě studentovi, synovi mé známé. Když poprvé vyšel ze svého pokoje nahý, zrovna když jsem byla v předsíni, omluvil se, že si myslel, že už nejsem doma. Když se to stalo asi potřetí, došlo mi, že to je úmysl a řekla jsem mu, že pokud ho to láká, ať klidně chodí po bytě nahý. On je spokojený, že se může přede mnou ukazovat nahý a já se ráda podívám. Dost často se mu postaví, to mu vždy řeknu, ať si erekci nechá pro mladší a někdy ho z legrace přes něj plácnu. Ale musím přiznat, že mi lichotí, když má mladý kluk v mé přítomnosti erekci.

Reklama

Přidat komentář