Reklama

Obřízka

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Tož po našom, kočko. Aj ty si obřezaná?

Tony (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

To je největší zásah do zdravého těla! Inu příznačné pro chudáci lidi v podobných zemích.

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 21:05)

Sorry jako, ale Tony, ten co tu má registraci, na kterou se naposledy přihlásil někdy začátkem března, jestli 6.3. nebo tak, tak ten psal jiným stylem. To je nepovedený fake na jeho nick. Podepisovat se jako Tony může každý, ale tohle je slabý odvar.

Martin (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Mě už kvůli vám zavřeli do vazby.....jako dobrý, fakt! A Zkoumale ty jsi mě zklamal úplně ze všech nejvíc!

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 23:04)

Musím se přiznat, že i na mne medicína Zkoumala začíná platit - a to jsem tomu zprvu nevěřil. Úchylnosti mne přestávají zajímat.

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

Vzpomínám si na jednoho AV ze Sálu království na přednášce o obřízce : pamatuješ si také na to ? Když jsi komentoval tato slova :„Jehova, tvůj Bůh, bude muset obřezat tvé srdce a srdce tvého potomstva, abys kvůli svému životu miloval Jehovu, svého Boha, celým svým srdcem a celou svou duší.“ a ty ses tomu posmíval?

Dotaz (Út, 28. 4. 2020 - 19:04)

A Jehovisté jsou obřezaní???

No (Út, 28. 4. 2020 - 23:04)

zeptej se Tonyho, ten ví o obřízce úplně všechno, nikdo na světě neví víc.

Martin (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

Vážený návštěvníku, celá tvoje teorie s gay komunitou je naprosto mimo. Mimochodem, je s podivem, že se zrovna této komunity tolik zastáváš. Že by jsi do této komunity také patřil? Slovem "buzerant" se myslí člověk který druhého buzeruje. Tzn. nadává mu, peskuje ho atd... Od toho i buzerplac a buzerace. Pokud tedy ten anonym, který se vydává za Tinu druhým nadává, zesměšňuje je a říká, že jsou kožouni, je to bohužel buzerant. Díky svému vlastnímu přičinění. V tomto případě je pak označení "kožoun" pro někoho, kdo má problémy s předkožkou mnohem závažnější, než označení buzerant pro toho, kdo takto postižené a s předkožkou nemocné uráží a znevažuje je.

Zkoumal (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

A co když si kožoun dělá s tím kožounem legraci?
Martine, neber to nějak osobně, ale místy v této diskuzí nestíháš, je to troškou mimo tvoji ligu.

jinak (Po, 27. 4. 2020 - 18:04)

stále přemýšlím, co je s Toníkem. Na jednu stranu by se zdálo, že není živ nebo něco podobně vážného, že se neozývá. Na druhou stranu jeho odchodem zde nadávek, osočování atd. neubylo, možná až přibylo. Tak si říkám, jestli nehraje nějakou hru. On je mazaný jak nějaký jezuita. Některé nepříjemné příspěvky nesly jeho stopu, nemusel to psát on, ale docela mu to odpovídalo. Nebudu přesněji uvádět, co to bylo, aby se někdo tomu nepřizpůsobil. Takže pokud někdo píše i o něm, pozor, může se znovu objevit.

No (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

Je potřeba prověřit na jiných vláknech stopy “mazaného jezuity” , neboť to, co se zde odehrává je přesně to, po čem gin VŽDY toužil, zničit diskuzi, tapetovat, nadávat, urážet, vyhrožovat a podávat trestní oznámení. A vše toto se děje. Admin to zde promazával prakticky jen na ginovo udání. To se také stalo i teď . Vše nasvědčuje tomu, že už nevěděl jak dál, tak použil tuto zákeřnou manipulativní techniku psaní falešných zpráv pod jmény, která se zde vyskytovala, přestal úplně psát pod nickem evangelikála , což byl vlastně také on sám, aby diskuzi úplně zničil, a to se mu definitvně a evidentně podařilo a on se z toho tahá akorát vesele za předkožku . Prosím pište Jen a pouze k tématu obřízky a zkušenosti s ní. Úplně se oprostěte o jakýchkoliv blábolů a zapomeňte, že tu nějaký Tony vůbec kdy byl.Je to minulost.

Martina (Po, 27. 4. 2020 - 23:04)

Každý si může dělat co chce. A i když jsem z toho jeho podezřívání byla x krát na hlavu, bavil mě jako člověk svou upřímností. Jak vše napsal. Budu psát co já uznám za vhodné. K tématu předkožky jsem se už několikrát vyjádřila.

Libor (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

Teď o vikendu u nás na chalupě co jezdí sousedi z Jirkova povrdili,že žádná neo ani ofi informace,že by Tony nežil v Jirkově neběží, ale už ho zde dlouho nikdo neviděl.

Martina (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

Libore, díky za informaci. Doufám, že i když Tony třeba onemocněl v Německu, a z nějakého důvodu nemůže psát, uzdraví se a vše bude jako dřív. Moc v to doufám.

tak (Po, 27. 4. 2020 - 18:04)

opět musím zopakovat, že nadávat někomu do buz... je něco jiného než jiné nadávky, např. kožoune. To první je totiž urážení kvůli sexuální orientaci a to se opravdu posuzuje jinak než nadávka ty vole, blbče ap. Urážky kvůli sexuální orientaci nebo rase/národnosti/etnickému původu, to řeší soudy a velmi přísně. Nějaké hospodké urážení, např. bezdomovec pravil jinému před policistou "ty zkurvysynu", tak to by se řešilo max. pokutou.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 23:04)

Ani tou pokutou. Nadávky typu zkurvysynu, idiote, blbče nebo zde použité kožoune trestné nejsou. Ale hanění sexuální orientace nebo rasy ano.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 23:04)

To ale Tony určitě ví. Jemu jde jenom o tom, abychom si tu vzájemně nadávali, napadali, a vzájemně se na sebe podávali trestní oznámení nebo s ním vyhrožovali. A zcela přestali psát o obřízce. Přesně o to mu jde. Ty jeho dlouhý elaboráty mu stejně nikdo nečetl a nereagoval na ně, protože to byly sračky. Tak se teď takhle mstí.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 19:04)

Upozorňuji, že českým soudům je nadávka buzerant naprosto jedno. Ale třeba nadávka zloděj, tam už může být problém.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 19:04)

tady někdo kecá, až se práší. Četl jsem o nějakém rozsudku, kde se soudu nelíbilo označení "homokláda". Nemyslím, že slovo "buzerant" by vyhodnotili jako nezávadné, pokud by bylo použito jako urážlivé označení vůči gay komunitě. Zloděj, to není primárně nadávka, to je označení někoho, kdo krade. Zde by trestné bylo tak někoho nazývat, komu nebylo prokázána krádež, nebo byl trestný čin již zahlazen. Pokud bych tak v soudní síni označil obžalované, co evidentně kradli, tak by mě max. napomenuli za nevhodný slovník. Jen si tady pište co chcete, vaše IP se registrují, o to se Toník postaral dříve. A za vše, co se tu napíše, jde pak požadovat odpovědnost. Samozřejmě, pokud tu někdo píše lži a mystifikuje, to asi trestné není. Urážení vůči menšinám ale trestné je (sex. orientace, etnicita atd.).

Reklama

Přidat komentář