Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Komunisté nebyli tak špatný, s nepracujícím neřádem a nepřizpůsobivou svoločí , s kriminálníky, flákači, prokrastinujícími vyžírky, s uchyly , se všemi se dokázali přes různé obtíže s nutností sledovat za tímto účelem občany, vypořádat.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Prý komunisté jsou přesvědčeni , že existují třídy a jedna bojuje s druhou o přežití a chtějí je proto zrušit a s tím i zrušit soukromé vlastnictví. Proto by ústavní soudce Cepl, který byl v té komisi, zrušil komunistickou stranu a zakázal i slovo komunismus v názvu další straně, protože je prý v rozporu s ústavou.
Komunismus jaksi nevymyslel třídní rozdíly a vykořisťování třídy chudé tou bohatou. Nezrušil by soukromé vlastnictví, pouze soukromé podnikání. Třídní boj není jen díky ČSSD a stranám co ho mírní, jinak snaha podřídit si zcela násilím chudou vrstvu a zotročit ji tu je, právě tou vládnoucí vrstvou, jako to vidíme v USA a pravicových režimech třeba latinské ameriky, všemocná policie.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

V rozporu s ústavou dle Vojtěcha Cepla, který byl také v komisy, je už samotné slovo Komunismus...

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

V komisy? Tam bys byl dobrý ty, velikáne.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 21:05)

Proti gramatickým chybám kvér, když tě tak ohrožují a střílej na ně do monitoru.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

Takže zakážeme i zpívat husitské chorály, protože zavání komunismem. Pro jistotu zakážemě i mluvit o minulposti, také zavání komunismem, zejména před vnoučaty. Na dotaz vnuka o dětství dědy, převést na jiné téma, a mluvit o velké potopě a bárce, která opadla až v r. 89!

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

500 dílů! Kolik stála ČT "příprava" jednoho dílu?

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

2 x Umělé oplodnění, 2x gayové a lesby a 3 x homosexuálné páry

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

Ty umíš počítat do tří?

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 16:05)

Cynik je zednář a sionista.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 16:05)

TOP 09 nemůže mít v televizi stejný prostor jako ANO. Je to nefér vůči divákům, říká Nacher

Česká televize se v uplynulých týdnech dostala do centra zájmu nejen kvůli volbě nových členů televizní rady. Veřejnoprávní médium čelilo třeba také kritice, že během koronavirové krize dávalo příliš prostoru vládním politikům na úkor opozice. Podle poslance a pražského zastupitele Patrika Nachera (ANO) na tom ale není nic divného. „Platí základní pravidlo, že když někdo nese odpovědnost, má i nějaký mediální prostor. Kdo odpovědnost nenese, má ten prostor menší. Logicky to nemůže být jedna ku jedné,“ říká v rozhovoru s Michalem Půrem. Proč by podle něj TOP 09 neměla ve veřejnoprávním vysílání dostávat stejný prostor jako hnutí ANO? Jak hodnotí volbu trojice nových členů Rady ČT? A co si myslí o situaci na pražském magistrátu? Podívejte se na celý rozhovor v úvodu článku.
Skutečnost, že koaliční politici dostali během koronakrize značný mediální prostor ve veřejnoprávní televizi, považuje Nacher za logický. „Asi těžko by poslanci TOP 09 měli mít v televizi stejný prostor jako zástupci hnutí ANO, kterých je ve sněmovně dvanáctkrát víc. To je přeci nefér vůči divákům,“ říká poslanec za hnutí ANO.

Nacher poukazuje na to, že k úplně stejné situaci došlo v Praze, kde byl během koronakrize rovněž mediální prostor dáván převážně primátorovi a koaličním radním. „Jako předsedu opozičního klubu by mě nenapadlo si na to stěžovat, protože logicky jsou to oni, kdo nese odpovědnost. V krizových situacích jsou lidé z exekutivy vidět víc,“ uvádí Nacher s tím, že v debatách, které viděl, byl vždy někdo za opozici.

Novotného jsem vyprovokoval úmyslně. Stylem a sólohrou se podobá Klausovi, říká Zahradil Novotného jsem vyprovokoval úmyslně. Stylem a sólohrou se podobá Klausovi, říká Zahradil
V souvislosti s volbou tří nových členů Rady ČT Nacher hovoří o dvojím metru. „Buď nám zvolíte toho, o kom si myslíme, že je správný, nebo je to nedemokratická volba. Takhle se vede debata a já s tím nesouhlasím,“ říká Nacher.

„Když je někdo někam zvolen, mělo by se mu dát sto dnů hájení. Tady to nebylo ani sto hodin a spíše bych řekl, že po sto vteřinách bylo jasné, že je ohrožena demokracie a pluralita slova,“ dodává poslanec. Podle Nachera se podobná kritika snášela i na předchozí volbu členů Rady ČT, reálně prý ale nikdo na jejích zasedáních demokracii neohrožuje.

Dvojí metr vidí Nacher i v hodnocení incidentu pražského primátora Zdeňka Hřiba s opoziční zastupitelkou Alexandrou Udženijou. Pirátský šéf Prahy se na jednání zastupitelstva ohradil proti tomu, že tam Udženija kouří elektronickou cigaretu a prohlásil, že se chová jako na Balkáně, čímž narážel na její česko-srbský původ. Udženija zase Hřiba označila za „vidláka ze Slavičína“.

Vlasovci Prahu neosvobodili. Je to historie přikrytá balastem lží a nesmyslů, říká Stehlík Vlasovci Prahu neosvobodili. Je to historie přikrytá balastem lží a nesmyslů, říká Stehlík
„Z médií to vypadá, že si to vyřídili fifty-fifty. Ať si zkusí každý představit, zda by to od někoho z ANO vůči někomu z Pirátů nebo TOP 09 bylo také popsáno takto, nebo by to bylo líčeno jako zcela nepřípustná věc,“ říká Nacher.

Na pražském zastupitelstvu se Nacher zabýval i výší dotace udělené festivalu Prague Pride, za což byl některými svými oponenty kritizován. „Kritizoval jsem kontext, ne samotnou dotaci. Ten kontext je totiž děsivý,“ říká s tím, že ač bude letošní ročník festivalu objektivně nejmenší kvůli koronavirovým omezením, přidělená dotace je historicky nejvyšší.

„Jako řádný hospodář, což byla mantra této koalice, jsem se ptal, proč to nedělají opačně. Dát jim milion a čekat, jak to vyúčtují, mi přijde nefér vůči všem dalším akcím, které se budou škrtat. To, že se to schvalovalo v půl čtvrté ráno, je třešnička na dortu. Navíc je tu zkratka, že kdo si dovolí kritizovat tu výši dotace, tak je homofob. A to je přesně způsob, jakým se dnes vede debata,“ upozorňuje Nacher.

E15.czBlesk.czAuto.cziSport.czReflex.czMobilMania.czŽivě.czRecepty.czAVmania.czDIGIarena.czvíce
ČESKO SVĚT PŮR! KAPITOLA PODCAST TOPOL SHOW NÁZORY STRATEGIE DALŠÍ
PRÁVO
EU
BYZNYS
ŠTRUNC!
CZECH NEWS
VOLBY - ARCHIV
Info.czPůr!TOP 09 nemůže mít v televizi stejný prostor jako ANO. Je to nefér vůči divákům, říká Nacher

POSLEDNÍ ČLÁNKY
07:00
Byla chyba, že Zelení běželi na míle před ostatními. Nebylo nám rozumět, říká Davis
06:00
Barták: Babiš může udělat osudovou chybu. Česku by pak v Evropě už nikdo nerozuměl
17:15
Pečinka: Já nic, já Petříček aneb Jak vznikal ministrův výbušný článek o Izraeli
16:39
Zdechovský: Státních zakázek se do firem premiéra přihrává stále víc
16:20
Kovář: „Americký kovboj“ na Rudém náměstí
Všechny články

ČLÁNKY ODJINUD

Ztráty? Odhadem tak milion za měsíc, a propuštění devíti lidí, bilancuje Kašpárek uzavření Fieldu
E15.CZ: Ztráty? Odhadem tak milion za měsíc, a propuštění…

RECENZE: Cermaque, rozhněvaný muž v Kristových letech
E15.CZ: RECENZE: Cermaque, rozhněvaný muž v Kristových…

Na Česko se ženou lijáky, sledujte radar Blesku. Kde všude platí výstraha?
BLESK.CZ: Na Česko se ženou lijáky, sledujte radar Blesku.…

Muskova raketa s posádkou chystá druhý pokus: Je to 50 na 50, bojí se počasí NASA
BLESK.CZ: Muskova raketa s posádkou chystá druhý pokus: Je…

Karel Steigerwald: Česko nezničí pandemie, ale přesun do jiné civilizační oblasti. Bohužel horší kvality
REFLEX.CZ: Karel Steigerwald: Česko nezničí pandemie, ale…

V pomoci OSVČ děláme, co se dá. V roce 2008 nedal nám podnikatelům stát nic, tvrdí ministr Havlíček
REFLEX.CZ: V pomoci OSVČ děláme, co se dá. V roce 2008 nedal…

Jako z digitálního hororu. Nevinný cyklista jezdil s mobilem kolem místa činu, našla si ho policie
MOBILMANIA.CZ: Jako z digitálního hororu. Nevinný cyklista jezdil…

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft
ŽIVĚ.CZ: ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které…

Patrik Nacher|Hnutí ANO|Česká televize|Praha|magistrát

PŘEJÍT NA HOMEPAGEVÍCE Z KATEGORIE
VYBÍRÁME PRO VÁS
Byla chyba, že Zelení běželi na míle před ostatními. Nebylo nám rozumět, říká Davis
Byla chyba, že Zelení běželi na míle před ostatními. Nebylo nám rozumět, říká Davis
Pečinka: Já nic, já Petříček aneb Jak vznikal ministrův výbušný článek o Izraeli
Pečinka: Já nic, já Petříček aneb Jak vznikal ministrův výbušný článek o Izraeli
Barták: Babiš může udělat osudovou chybu. Česku by pak v Evropě už nikdo nerozuměl
Barták: Babiš může udělat osudovou chybu. Česku by pak v Evropě už nikdo nerozuměl
Dostál: Jen zděšení nestačí. Babišovi nahrává neschopnost jeho protivníků
Dostál: Jen zděšení nestačí. Babišovi nahrává neschopnost jeho protivníků
ZPRÁVY
Novotného jsem vyprovokoval úmyslně. Stylem a sólohrou se podobá Klausovi, říká Zahradil
Novotného jsem vyprovokoval úmyslně. Stylem a sólohrou se podobá Klausovi, říká Zahradil
Vlasovci Prahu neosvobodili. Je to historie přikrytá balastem lží a nesmyslů, říká Stehlík
Vlasovci Prahu neosvobodili. Je to historie přikrytá balastem lží a nesmyslů, říká Stehlík
Samoživitelky si občas musí vystačit s desetikorunami, tvrdí zakladatelky Fandi mámám
Samoživitelky si občas musí vystačit s desetikorunami, tvrdí zakladatelky Fandi mámám
Česko před virem zachránil tajemný muž. Nestojí o slávu, říká o něm Hamáček
Česko před virem zachránil tajemný muž. Nestojí o slávu, říká o něm Hamáček
ČLÁNKY ODJINUD
ONLINE + VIDEO: Baník vede díky Jánošovi, Liberec - Slovácko 0:1 ISPORT.CZ
ONLINE + VIDEO: Baník vede díky Jánošovi, Liberec - Slovácko 0:1

VIDEO: Olomouc – Příbram 1:2. První výhra pro Horvátha, rozhodl Polidar ISPORT.CZ
VIDEO: Olomouc – Příbram 1:2. První výhra pro Horvátha, rozhodl Polidar

Jeep láká na omlazený Compass. A prozrazuje datum premiéry AUTO.CZ
Jeep láká na omlazený Compass. A prozrazuje datum premiéry

Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři MAMINKA.CZ
Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři

Za půl roku přes 60 kilo dole! Nechtěla jsem být obézní nevěsta, říká Alex BLESK PRO ŽENY
Za půl roku přes 60 kilo dole! Nechtěla jsem být obézní nevěsta, říká Alex

Nejlepší trika s potiskem: S Mirandou Priestly, Jane Birkin i od českých návrhářek ŽENY.CZ
Nejlepší trika s potiskem: S Mirandou Priestly, Jane Birkin i od českých…

Prodávají 14 let utajovaný obraz Karla Gotta (†80)! Proč tak levně a kdo na něm vydělá? BLESK.CZ
Prodávají 14 let utajovaný obraz Karla Gotta (†80)! Proč tak levně a kdo na něm…

Topmodelka Pavlína Pořízková (55) odhalila »nahou« tvář: Tohle jsem já po ránu! BLESK.CZ
Topmodelka Pavlína Pořízková (55) odhalila »nahou« tvář: Tohle jsem já po ránu!

Klasická verze Mobilní verze
Inzerce

Redakce

RSS
© 2001 - 2020 Copyright Info.cz Online Media a dodavatelé obsahu

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 17:05)

Nacher má pravdu, je to moudrý člověk a byl i pro pomník panenky Marie, takže kvituji s povděkem, jako volič ČSSD mu tleskám párs exceláns. A neposlouchejte Cynika, to je hlava skopová. Jeho kojná ho dávala na mléko prasnici cucat s podsvinčaty, takže od nich chytil i tu sprostou mluvu, nemytou a nečesanou, jak se na součuníka Okamaďourových podsvinčat hnusí a nepatří.

30.5. (So, 30. 5. 2020 - 18:05)

...součuník a rozhořčený žid...

Cynik - realista (So, 30. 5. 2020 - 14:05)

Dal jsem si klystýr s pepřem a není to moc příjemný.

Shabbatot-Jahoda (So, 30. 5. 2020 - 14:05)

Ty nejsi Cynik - realista,ty jsi sdfg,si jako myslíš, že jsi neprůhledný ? Říkáš, že jsi si dal klystýr s pepřem....hmmm...a takhle si pomazat Žaluda a koule pálivou paprikou ?? Zkus to, zážitky zaručené

Cynik - realista (So, 30. 5. 2020 - 15:05)

To není nic sexuálního, dělám to kvůli zdraví. Ty si strč péro do mraveniště.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 14:05)

Máš zkušenost?

30.5. (So, 30. 5. 2020 - 13:05)

Zeptej se,co nařizují klientům s AIDS,možná budeš překvapen.

To (So, 30. 5. 2020 - 13:05)

píšeš komu?

30.5. (So, 30. 5. 2020 - 13:05)

Ale jak to kontrolují netuším,možná jim k tomu svítí.

Reklama

Přidat komentář