Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 28. 5. 2020 - 00:05)

New York není reprezentativní vzorek ameriky. Má ovšem nadměrný vliv na politiku , vlastně Hillary i Trump jsou z East Coast. Smetánka se nakonec schází a žije v NY.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 23:05)

Jestli jich v USA může být celkem 100x30 skutených transexuálů, tak jak je tomu v ČR, tak je to akorát. 100 je právě ten počet, který každý rok je skutečně doporučeno v ČR na změnu pohlaví lékařským zákrokem. Jestli jsou USA tolik v médiích tak jedině uměle,. Zřejmě z LGBT demokratické lesbicko feministické radikální loby a pak z takového nechvalného anglosaského způsobu vystavovat obludária a zrůdičky v panoptikách. Jestli jsou lidé v USA natěšení po kuriozitách, tak pak je s protestantskou etikou logické, že si na tyto transvestity akorát spousta patrně "Queer" lidí hraje zcela vážně a bere to jako džob, ale jsou to lesbičky nebo gayové. Podobně jako v evropě to berou jen jako kabaretní uměleckou profesi hrát si na ženské či lesbičky na chlapi, což není zas tak zajímavé pro publikum.

Návštěvník (Čt, 28. 5. 2020 - 10:05)

Jsem zjistil, že kategorie v USA jsou jak v hudbě. Transexuálové, homosexuálové, bisexuálové, pansexuálové a další podkategirie. Mám dojem, že tohle kategorizování buzen je trochu zbyteční.
Jsou homo a hetero a maximálně každý z 100 000 je lékařsky uznaný travestit na změnu pohlaví.
Jestli dělají sport, kulturu,nebo jinou práci, je přeci úplně jedno. Není specielní kultura pro homo, jen kvůli tomu, že jsou homo.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 23:05)

To je něco jiného v médiích, který travestit poleze do médií, lesba ano, alestále je butch lesba, to není travestit, ten si na muže nehraje, není v tom nic vtipného, je to těžký proces a moc se muži nepodobá.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Vyhraje-li Hillary, řeknem kde jsou naše Dolary, vyhraje li Obama, řeknem, fuč s našima prachama...Trump tomu zamezil, takže v ruka v rukávě a o to jde. V USA pořád těžký chlebíček nejen pro migranty.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Samozřejmě Hillary byla špatná, moc špatná, to byla nemerokratická osoba, která by se tam dostala jak Obama skrz nějaké vnitřní struktury Demokratů, které Bůh ví nebudou moc demokratické. Navíc ona nezchudla, dělá drahé přednášky, to samé Bill i jejich dcera, takže bídu netlučou, podle mne je to tak lepší pro svět i pro Clinonity i Clintonovic famiglii. Někdy je lepší být v opozici, už by nebylo dobré, aby ameriku dál posunuli, někdam k Evropě.Přeci jenom je fajn mít dobrou armádu a nerozdat to na léčení obezity černochů např. pomocí Obama Care. V USA platí, že když si níčíš zdraví, vyhulíš si zuby skankem a crackem, tak opravu zdraví za svoje...!Nejde přeci aby kdejakej gauner měl hrazeno ze zdravotního jeho neduhy co si přivodil zcela zbytečně nějakým gangsta životem. Amerika je o něčem jiném než Evropa.Nemiluji Trumpa, ale Hillary mně desí ještě více, a čím dál více co si pouštím její třena 3. finální předvolební debaty a wikileak samozřejmě.

27.5. (St, 27. 5. 2020 - 19:05)

Já špatně překládám latinské verše,to budeš muset sám.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 19:05)

To je na koho?

28.5. (Čt, 28. 5. 2020 - 06:05)

Trestný čin je svým způsobem také divadelní představení,šou.Proto je to pro Jezuity tak zajímavé.

Sona (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Je to tu dneska samej pervert. Jen jsem nakoukla a zase vykoukla.

aladin (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Jsi moc upjatá !!

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Duka za zády dýku na tebe třímá, protože jsi Puppet demokrat.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Mám za zády svatou stolici, tak bacha na mně. S Dukou si tykám...

27.5. (St, 27. 5. 2020 - 19:05)

Tak to je nejlepší.

A co je tohle? (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Hraniční kopec Velký Bavor 4 knm vzdušnou čarou od Železné rudy a hranic zdaleka převyšující okolní hory má na 1500m vysokém vrcholu německé vojenské zařízení protivzdušné obrany s dvěma radarovými kopulemi. Zařízení vzniklo během studené války navzdory silným protestům ochránců přírody v samotné blízkosti československé hranice, aby bylo možné sledovat vzdušný prostor nad Východním blokem. Zařízení bylo zprovozněno v roce 1983, původně se dvěma radarovými anténami. V roce 1996 bylo nově vybaveno třídimenzionálním vyhledávacím radarem RRP-117. Druhá uvolněná věž od té doby obsahuje komunikační antény. Zařízení protivzdušné obrany je provozováno v rámci integrovaného systému protivzdušné obrany NATO.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Za dobré viditelnosti je z něj jistě vidět i Zemanovi do pracovny na Pražském hradě...

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Radar v Brdech by byla poslední kapka sionistů v nadvládě a špiclování ČR a Ruska.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Jedná je jisté, pokud máte problém s navázáním vztahů s druhým pohlavím a orientací jste hetero, tak vám ani lesby ani gayové nepomůžou...

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 10:05)

Tady končim, samej buzerant tady. Ještě mně nakazej a taky se rozejdu s přítelkyní a skončim jak v dlouhodobém homosexuálním svazku, nedej bože manželství či registraci...

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

To byl naopak férovej gay, protože sposta táhne voboje, bydlí s manželkou a s dětmi v družstevním, ale žije v gay komunitě, takového nakopat...

Reklama

Přidat komentář