Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 08:05)

Praví Němci nebyli ve válce poraženi, takže běží nacistický příběh pro dospělé děti. Zradili je židovští pacifisté. Marx byl Žid! Ve svitu německé revoluce Židé povzbuzovali německou republiku v podstatě marxisty. Pod inflací „kterou pochopili pouze Židé“ vykrváceli ze skutečných Němců běsnící spekulací. Něco takového měli co do činění s horou dluhu spojenou s Německem. Všechna tato „fakta“ jsou v dnešním Německu nesmírně důležitá. Jsou v kořeni národního oživení. Tím, že obviňují všechno ze svých židovských spoluobčanů, ostatní Němci unikají ze svého mentálního vězení podřadnosti. Hlasitěji a hlasitěji ministr Propagandy zaťal se zaťatými a bušícími pěstmi nabádání, které burácel z poloviny platforem a přes všechna rádia v Německu: „Nikdy na to nezapomínej, kamarádi a stokrát to opakuj, takže to řekneš ve svém sny - „ŽIDÉ JSOU HRAJÍ!“

Franta (St, 27. 5. 2020 - 09:05)

Pan Jan Fiala byl evidentně negativně vystaven působení neexistence vlastního otce (nebo velmi slabého a submisivního) v jeho výchově, takže věc ani nemůže hodnotit … a toto břímě si nese jako kámen ve svém životě. Je mi ho líto.Ostatně Jan Fiala se také vehementně zastává norského Barnevernetu. Pro něj je krev jen voda, pro mne nikoliv. Chudák jak se o něj dlouho soudil, tak mu to v dospělosti spíše uškodilo.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 08:05)

Aha. tak jsem se překoukl a nečetl pozorně, pardon...

Cynik - realista (St, 27. 5. 2020 - 05:05)

„Vláda se snaží prosadit programy na podporu zaměstnanosti. Ne vždy jsou však spavedlivé, upozornil v pořadu Interview na ČT24 Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR. Nelibě se vyjádřil například k příspěvkům v nezaměstnanosti, které zbytečně odradí lidi, co přišlo o práci, od sezónní práce. V tomto názoru se příliš neshodl s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou, jež mu připomněla, že existuje svobodná volba výběru práce, navíc, když lidé nemohou za to, že o práci přišli kvůli opatřením ze strany státu. Co se týká firem, pro jejich záchranu je podle Dlouhého klíčová garance úvěrů. S podpůrnými opatřeními by měla prý vláda už brzdit. ---

„Jsou oblasti, kde by práce byla, ale otázka je, zda ji nezaměstnaní vezmou,“ zmínil další strukturální problémy, na které je třeba myslet, když se tlačí na vládu, aby byla přijata ta či ona opatření. „To je důvod, proč nesouhlasím s tím, že by se měly zvýšit příspěvky v nezaměstnanosti pro ty nově nezaměstnané,“ řekl s tím, že už dnes je systém dost robustní na to, aby stimuloval lidi k hledání práce tam, kde bude. ---

Moderátorka namítla, že volba práce snad také patří ke svobodnému výběru a k chuti,, co by lidé rádi dělali. „Když je ta vaše volba a chuť zaplacená penězi daňových poplatníků, tak už to není jen vaše volba,“ oponoval jí promptně Dlouhý.
Po tiché pauze moderátorka poznamenala, že ale zároveň nebylo volbou těchto lidí ani to, že o práci přišli právě třeba kvůli rozhodnutí státu. „Zde ale v takovém případě naběhl systém podle zákona o kurzarbeitu,“ argumentoval stručně Dlouhý.
(https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ty-prispevky-v-nezamestnanosti-jen-odradi-lidi-od-prace-Tvaruzkova-jen-koukala-jak-se-rozjel-Vladimir-Dlouhy-625218) ----------

„… volba práce snad také patří ke svobodnému výběru a k chuti,, co by lidé rádi dělali“? Není vůbec překvapivé, že podobný blábol zazněl právě ve veřejnoprávní televizi… znamená to snad, že obyvatelstvo by se mohlo povalovat doma za podporu v nezaměstnanosti a další štědré erární dávky a příspěvky, a vyčkávat, až se objeví nabídka práce, dle svobodného výběru a chuti? Nu, nepřizpůsovivé obyvatelstvo tak vlastně činí již dlouhá léta, jen ty nabídky, patřící ke „svobodnému výběru a k chuti, "co by lidé rádi dělali“, patrně stále nepřicházejí… --- A co třeba tohle:

„Obnovení přeshraničního pohybu je jednou z hlavních výzev uvolnění protipandemických opatření. Jedná se především o experty a zahraniční pracovníky – ti jsou potřební například v automobilkách či zemědělství. Uvedl to na pondělní tiskové konferenci po jednání tripartity prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák. „Bez nich jahody nikdo nesklidí,“ řekl doslova.

„Teď trvá problém přeshraničního styku s experty i zahraničními pracovníky. Bez nich, a můžeme k nim mít jakékoliv výhrady, jahody nikdo nesklidí. To není důstojná práce pro českého člověka,“ uvedl Hanák ve vysílání České televize.“ ---
„Každá práce je důstojná, jsou-li důstojné pracovní podmínky a mzda. Sama jsem si na střední sběrem jahod vydělávala a pocitem ztráty důstojnosti jsem netrpěla. Ale pokud jsou dnes ti lidi placeni formou dohody bez sociálního zabezpečení a přesčasů, které jim platí bokem na ruku, tak pak má pan Hanák pravdu – to je nedůstojné,“ uvedla pro zpravodajský server iRozhlas.cz ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Své stanovisko poté zopakovala na vládní večerní tiskové konferenci.“

(https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/644740/sber-jahod-neni-dustojna-prace-pro-cecha-sefa-prumyslniku-hanaka-podporila-i-malacova.html) ---------- „To není důstojná práce pro českého člověka“? Neskutečný žvást… pokud by snad měli nezaměstnaní, a to zejména dlouhodobě nezaměstnaní, čekat na „důstojnou práci“, nechť tedy čekají bez jakýchkoliv podpor a dávek – a zjevně si poněkud poopraví měřítka zmiňované důstojnosti… Lze očekávat, že nezaměstnanost významně naroste… a za těchto podmínek šířit bláboly o „nedůstojné práci pro českého člověka“? --- Nu, a pokud se ministryně Maláčová tvrdí, že „lidi placeni formou dohody bez sociálního zabezpečení a přesčasů, které jim platí bokem na ruku, tak pak má pan Hanák pravdu – to je nedůstojné,“ pak se ptám, kde jsou kontroly takto víceméně načerno placené práce, a kde jsou tvrdé postihy pro hříšníky, především zaměstnavatele? Není snad tohle v náplní socanského MPSV? --- Anosocanský cirkus nejdříve dlouhodobě buzeroval podnikatele a živnostníky, jelikož slovy vrchního anošéfa „všeci kradnú“, a prosadil EET, bez které to nejprve naprosto nešlo… a teď to, alespoň na čas půjde náramně… Má snad anosocanský cirkus vyčkávat příchodu zahraničních pracovníků, vyplácet podpory v nezaměstnanosti… a (nejen) jahody na polích mezitím shnijí?

aladin (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

Je mi 52 let a mam urcity velice intimni problem. Ziju s rodicema a ti maji velice aktivni sexualni zivot. Asi tak 5x tydne jich v noci slysim. Nejde o to, ze by mi to nejak vadilo, tohle neni ten problem. S mamou se o sexualnich vecech vubec nemuzu bavit, ta tyhle temata naprosto odmita, s otcem mam mnohem otevrenejsi vztah. Mamca pred casem odesla na pracovni pobyt do zahranici na pul roku. Mozna i na delsi dobu. Tim padem pro otce nastala doba nucene sexualni abstinence. No a muj problem tkvi v tom, ze jsem jednou v noci slysel z jeho loznice zvuky, jake jsem slysel, kdyz byla doma mamca, tedy zenske vzdechani a natrasani postele. Nejdrive jsem myslel, ze tam tata ma zenskou, ale pak jsem pochopil, ze je to ta nafukovaci hracka. Jak jsem pozdeji zjistil, otec si nekde sehnal mimoradne dokonalou napodobeninu, s takovou tou prirozenou pokozkou, velka prsa, vibrujici vagina a navic tam je takove zarizeni, nebo jak to nazvat, ktere vydava zvuky zenskeho vzdechani. Takova panna je podle internetu dostani pouze v zahranici, je to myslim japonske vyroby a je neskutecne draha. Stoji tak mozna 30 tisic korun. Ma ji ve skrini. Otec k ni behem nocnich hratek taky promlouva, rika ji Izabela. Behem sexu s ni ji rika: Izabelo, lasko moje, miluji te, ty mne tak vzrusujes, a tak podobne. Liba ji, macka ji prsa, jako kdyby byla ziva. Smiroval jsem za dvermi, pripoustim, ze se to nema delat, ale otec je tomu castecne tez na vine, protoze dvere do sve loznice nechava pootevrene. A tohle me naprosto vyvadi z rovnovahy. Ja si plne uvedomuji lidskou sexualitu, chapu, ze otec si chce uzit, ale tohle mi pripada ubohe a nenormalni. Nafukovaci panny byly pro mne vzdycky jen neco jako eroticke darecky, takova ta pitomost, ktera se ukazuje na vselijakych party. Nedovedu si predstavit, ze by nekdo mohl doopravdy s necim takovym opravdu soulozit. A kdyz uz, tak prosim, ale davat ji jmeno? Mluvit na ni? Libat umelou hmotu? A navic je tady otazka penez. Ja vim, ze to jsou tatovy penize, ale prece jen by mohl najit jiny zpusob, jak utratit tolik penez. Zadarmo ji asi nedostal. A co se tyce autoerotiky, co tak masturbace? Kazdy masturbuje, urcite i muj tata, ja z toho nemam trauma. Proc tedy nafukovaci nesmysl? Ja vim, ze je to porad lepsi nez milenka a tak, ale stejne mi to pripada hloupe. Jelikoz mam s otcem dobry vztah, tak jsem mu to rekl. Nebyl, samozrejme, nadsen, rekneme, ze si i stydel, bylo mu trapne. Ja ale nechtel otce ztrapnit, jen si popovidat. Rekl mi proste, ze tohle ho bavi, ze je to takova ta nahrada za mamu. Ale prosil me, at ji o tom nerikam. Pak mi slibil, ze toho necha a tim debata zkoncila. Tri tydny byl klid, pak otec opet za hluboke noci otevrel skrini a zadovadel si, ale tentokrat to bylo bez zvuku. A ted si hraje tak zhruba jednou az dvakrat tydne, zvuk tam je slyset, ale je ztlumen (asi se v te panence da regulovat hlasitost nebo neco takoveho). Dal jsem s nim o tom uz nemluvil. Neberte to tak, ze otve kritizuji nebo odsudzuji, to urcite ne, jen to, co dela, mi prijde velice hloupe. Chtel bych slyset nejaky ten vas nazor na vec. Ma nekdo z vas nafukovaci hracku? Opravdu je to takovy ohromujici zazitek?

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

Feministky dohnali svojí ideologii do extrémů. Např. krvavý sport by se mohl jmenovat UFC ženská soutěž, kdy v poseldní řežbě ukopala a umlátila jedna druhou prakticky ke krvácení do mozku. Rozhodčí vůbec nekonal, nikdo se o nic nesnažil hodit ručník do ringu, a ty bojovnice skončili každá v nemocnici a mají stop asi 3 měsíce od lékařů. Jedna oteklý obličej ihnde po skončení zápasu, v podstatě ji měli odvézt a okamžitě ledovat a ošetřit. Má naprosto podlitý a zničený obličej , který již nikdy nebude mít stejnou podobu. Vyfásal blbých asi 150 000 dolarů, ta vítězná blbých 250 000 dolarů,ale patrně pod smlouvou, že se takhle budou vybíjet k téměř zabití další kariéru.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Je to ale novinka, že se lidi mezi sebou fackují o peníze kdo víc unese, pak mlátí ženy do hlavy a to kopy, údery. Za chvíli bude soutěž kdo vydrží víc voltů, nebo kdo ustojí víc bolesti, je to ohavné. A ženy do toho zatáhnout, které to dělají určitě jen z čisté lásky k sportu-se nechat zmrzačit na kráse během pár minut mít hlavu na maděru, tvář rozkopanou, čelo rozmlácené. Hlavně že se lidi baví...

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

Ve vyspělých zemích jsou zcela promořené instituce feministkami, jsou to vlády, státní instituce, školstvíl, soudní dvory.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 09:05)

Ano, proto existuje, liga správných muzů a K23 které je podle Fialy, kterému byl soudní feministickou mafií odebráno při rozvodu dítě a marně se soudí s manželkou o střídavou péči a nyní když je dítě dospělý člověk, tak bojuje aby se to nestávalo jiným.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

Pat Buchanan: Ugly truth:
Oprávněné zájmy mužů v západní společnosti jsou systematicky napadány radikálními feministkami a tato kniha vede dlouhou cestu k poskytnutí důkazů.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

O: netopýry
Pozn. je známo, že netopýři nocují v obrovských koloních, takže jsetli je někdo naveliko chytal a dělal z nich nějaký netopýří vývar, který pak prodával výrobcům nudlových polévek, tak bych to pochopil.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

Nicméně by mě také zajímalo, jak by vysvětlili onu oficiálné verzi o přenosu z netopíra na člověka. Netopýri tedy jedli, když snědí v asii všechno, to je možná nejpravděpodobnější verze, a ten kuchař, co s tém dělal se nakazil...! Viděl jsem i že mají tak prasácké způsoby, že linka na kuřata spočívá v tom, že ty asiati sedí na hrnci a trhají a čistí ty droby zubama, tak jestli tohle dělali s netopírama, tak se nedivím.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 23:05)

Clintonová by byla nejhorší prezidentka v dějinách, protože by byla naprosto nekompetentní, jak ukázala coby ministryně zahraničí. Tam se dostala pouze protože byla manželkou schopného prezidenta i když ryzího demokrata, ovšem, který specielně nám coby východní Evropě ohromně pomohl.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 23:05)

Ovšem s Clintonity by to bylo ještě horší. Putin přechytračil Clintonovou v Sýrii, všude.Psala konverzaci se svými poradci coby ministrině zahraničí přes obyčejný nechráněný mail, ani toto nechápala, že tyto informace musí být přes speciální bezpečnostní kanály.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Právě , že vice prezident oficiálně takovou moc nemá. Nepodceňoval bych na Trumpa vliv jeho rodiny židovského synovce, který si vzal jeho dceru. Tudíž Izrael to má patrně pozichrováno skr prachy, skrz případný problémy v rodině a majetku.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Zetě tedy, již jeho řeč v Izraeli budila dojem, že je důležitou osobou snad součást jakoby administrativy USA, přitom žádnou volenou funkci neměl, podivné propojení rodiných a klanových struktur, ale Hillary to samé, již jako pouhá manželka Bila se angažovala veřejně.Obamová to samé, přitom nevolené první dámy, které dříve byli decentně v ústraní. Holt ty debilně přehnané ženské práva v USA, doufejme, že téhle přehnané extrémní podobě v USA, kdy nepolodná, nehorázná, tlustá, příšerná, povahově labilní zrůdička, se domáhá vrcholného postavení ve společnosti skr fat acceptance, ženská práva, positivní diskriminaci, program pro více žen ve funkcích a kdo víc co ještě by vytáhli lesbama prošpikovaní demokrati za Hillary.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 23:05)

Z malého ďáblova šotka, nikoli mocí, ale inklinací, se může za nepříznivých pro svět okolností, a tím koronavirová krize je, klidně stát velký ďábel. Penc naštěstí snad není takový blázen ten má prakticky největší moc v rukou sám, asi jako víceprezident za Obamy Biden.

27.5. (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Je to tak.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Nicméně dle předvolebních diskusí celkem obstál s Hillary, protože ona je hodně slabá a hodně špatná, přesně jak se ukázala jak ministryně zahraničí, ne že by byl Trump lepší ministr zahraničí, ale historie Hillary evidentně pracovala víc pro Trumpa, než se podařilo vypátrat Hillary o Trumpovi, tzn. že se narodil se zlatou lžičkou u úst a že prá zenužíval práci ilegálu při výstavbě kasína Tádž Mahál. No jak se říká co je psáno to je dáno, a Hilaryny emaily byli z wikileak přetištěny v republikánském tisku.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 23:05)

Trump je takový malý ďáblův šotek. Jeho idea, že vše zaplatí Čína je vadná.Aby jsme se zase z krize nemuseli dostávat válkou, jako to bylo v II. světové v Německu.

Reklama

Přidat komentář