Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Všimni si,že je tam minimum kamarádek, většinou jedna. I Mimoň je jako by jen přechodná základna. Chaloupka....duše Klárky. Alarm a strach o ní,nakonec nic podstatného, přesto opět volání S O S
. Strom ...další potřeba ukotvení. Zanzibar...Potřeba zmizet někam pryč zrestartovat svou bytost a všudypřítomné močení, nejčastěji intenzivně, rychle,hned.....osvobodit se od toho co tíží ,mít vedle sebe při tom někoho...sestru,Libora,kamarádku...opora,jistota,ale taky ukázat, že mi to jde se od toho oprostit. Libor....se mu to líbí a mění běžnou fyziologickou potřebu ve vášeň a lásku

Zdena (St, 27. 5. 2020 - 15:05)

Právě ten symbol vykonané malé potřeby s Liborem,který to mění ve vášeň a lásku, v tom vidím tu velkou potřebu nejen vypuštění, ale odpuštění a pochopení oporou,autoritou,která bezpodmínečnou lásku opětuje...

Znalec (Čt, 28. 5. 2020 - 10:05)

Já jsem šel ještě dál. Zajímavé je taky jak tady Klára popisuje počasí . Našel jsem si archiv počasí , radar a porovnal časy a kupodivu to sedí i do detailů a dokonce i u Mišky v Dačicích, u Kláry v Mimoni, v Mikulášovicích , na Ještědu .... Tyhle drobnosti podle mne nejsou klasické fabulace a tak osoba má k počasí a jeho dějům nějaký vztah, třeba i pracovní. Je pravda,že se zde zejména zpočátku hodně prolínala železnice a vlaky a i tam mohl být nějaký spojovník.

Hynek (St, 27. 5. 2020 - 16:05)

Nalistujte si Vilíka na začátku . Taky dost výstižné, zrada a pak přichází Libor. Drsné, ze života.

Zdena (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

To mně taky zaujalo, stejně jako Ješted
,který se tam opakuje velmi často...potřeba mít nadhled, rozhlédnout se,být viděna, oprostit se od útlaku, ponížení, vyčůrat se někde tam....odevzdat i zde zemi svou vnitřní tíhu a potrebu uvolnění přetlak v sobě , v neposlední řadě ukrýt moč všech z rodiny na chalupě v zemi....opět společná síla a vzájemná ochrana. Zakopat tíhu minulosti,zvýšit svou sebejistotu rituální technikou...

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Mnoho vykonání její malé potřeby se děje venku mimo záchod. Tady mně to iniciuje její touhu po svobodě, ulevit si mimo domov,kde je sice málo soukromí, přesto větší svoboda než na WC (!) . Jsou to všechno úniky od něčeho, co je v ní. Potřeba to ze sebe dostat. Je tam mnoho zajímavých indicií. Ta bytost nenašla pomoc,proto si může pomáhat takto. Kdyby sem napsal do diskuze někdo ,kdo ji zná, třeba by se tomu pomohlo,nebo taky ne. Je to hodně křehké.

Znalec (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Něco na tom bude

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 07:05)

Tak to je nás víc,co si to užíváme.

Erotik (Út, 26. 5. 2020 - 22:05)

Zajímavá diskuze. Ty výzkumy jsou na youtube, ale každý musí podle sebe co má rád . Holky moc o těch věcech nepíšou, diky za vzácné vyjímky. Tady mně to zaujalo už na podzim. A tiše si to užívám...

Šišmiš (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

Jo holky,hezký. Těším se zítra. Dobrou.

Martina (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Klárko,Nikolko hezký pelíškování, myslím na vás!

Klára (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Už se pelíškujeme, tedy skoro. Niki už je u sebe, já ve svém pokojíčku,ale za chvíli přijdu k ní se přitulit. Jestli bude chrnět, tak ji jen pohladím a třeba na mně počká a budeme si ještě povídat. Ona teď ale vymýšlí různý kraviny. Martino dobrou noc!

Mike (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Takovou holku jsem taky zažil. Bylo jí teprv 17 když jsme spolu chodili a když chcala tak to bylo velký jak musela a byla na pochcání a hned pod ní louže . Nechcala cčasto mnou,ale párkrát nutně musela a to neřešila a nechala mně u sebe a já ten proud viděl z první.

Pissík (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Šťastný to mladík..

Todd (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

je to naopak hojně rozšířený zvyk a já také čůrací holky taky zbožńuju. Čím více močí a větší louže ,tím větší zážitek . Nejlépe štíhlé dlouhovlasé blondýny nebo zrzky.

Šišmiš (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Když má hezkou píčku na vlasech nezáleží. Čím víc plný močák a větší čůrání, tím větší prožitek, to souhlasím,když se může píčka protrhnout a pochcat.

Merlin (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

kecy

Janka (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

OK, proti libůstkám s sexuálními anomáliemi nemám nic,pokud to oběma partnerům vyhovuje

Zdena (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Myslela jsem si to. To nemusí být prokazatelné.

Sedmnáctý (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Takový výzkumy se sice dělají,ale sem do diskuze jsou nerelevantní. To si může napsat kdokoliv cokoliv a klidně si to vymyslet- je pravdou,že relevantní výzkumy v USA a SRN vykazovaly podobně vysoké markanty piss uchazečů. Nicméně jsem trochu z oboru a tak mne podobné rádobyčeské analýzy nechávají v klidu.

Reklama

Přidat komentář