Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

"Politici si už nebudou moci sdílet, co chtějí. Lži budou označeny"...Hele Demagogu, nepřizpívá do tvé pokladny také C I A ??? Koho chleba jídáš, toho píseň zpívej ! A nebo jinak : Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi víti !!!

aladin (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

"Ano, někteří dál nosí roušky. Dejte jim pokoj"...Ti co před 25,5. nenosili a ani teď je nenosí a posmívají se těm, co je stále nosí jsou psychopati - je to antisociální porucha osobnosti, jinak řešeno : Duševní porucha !!! Ješitní, závistiví, žárliví, sebestřední, egocentričtí, panovační, bezohlední a velmi zlí !!! "Druhy :
citová psychopatie – přehnané city nebo citová chladnost
morální psychopatie – nedostatek svědomí, bezcharakternost
sadistická psychopatie – citová chladnost, bezcitnost, nesvědomitost, sklon ke krutosti projevující se už v dětství (např. trápení zvířat)
sexuální psychopatie"...A proto na ně kašlete !!!

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 15:05)

Příroda dala lidstvu zhruba poměr 1 ku 1 mezi dospělými muži a ženami, ale ty nejatraktivnější ženy jsou odebírány z oběhu, aby se buď připojily k alfa mužským harémům, nebo se účastnily degenerovaných voleb životního stylu. Průměrnému muži prakticky nezbývá žádná šance se usadit s mentálně stabilní a roztomilou ženou v jejích nejlepších letech. To v islámských zemích neexistuje. Proto a ne kvůli uprchlíkům nemáme moc šancí na přežití...Lesby si to dají s nejhezčími našimi ženskými, bude přechodně dlouho hodně manažerek a pak chcíp, chcíp a přežene se přes nás ta sada džípl s mladými výkonými muži z mnohočetných východních hájemství...

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 14:05)

Káva s rumem v šest hodin rovnou do postele. Pak rozcvička do té doby než se vypije lahváč vychlazený a pak snídaně, polévka s rumem, dále svačina zapitá jedním, dvěma pivama. Oběd, k tomu červené víno sedmička na stůl, dále volné hry s obsluhou nahoře bez-šampaňské u toho. Kdo může i prostitutky, ale jen pokud bude dál konzumovat alkohol. Večer klasická hospoda s obsluhou, čím tvrdší pití, tím lepší tanec a víc hosteska odhalí. Nikdo neodejde před dvanáctou,v dvanáct každého odnesou nebo odejde a spát a v 6:00 budíček a na novo. Do roko hezky poslední štace a pohřeb opět se podává alkohol přeživším a nanovo. Nejsem fašoun, ale když chclastat tak ať to dělaj rychle a pořádně.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 14:05)

Nebo všechny chlastající na soc dávkách odvézt někam do tábora a tam jim servírovat chlastu co hrdlo ráčí. Do roka by se uchlastali a byl by klid a vyšlo by to levně.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Já bych vám dal chlastat, já bych vám zatrhl pérka, já bych vašemu chlastnání zatrhl tipec, já bych zřídil ministerstvo pro sociální záležitosti a dohled nad rozdělováním dávek a komanda zjišťující konzumaci alkoholu pobíračům dávek by byli neustále v akci. Kdo by byl přistižen že bere socilní dávky a konzumoval alkohol, tak příští měsíc se zvýšenou kontrolou a bez dávek.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Kdejaký blbec, který chlastá, je na tom s inteligencí lépe než ty.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Chlast by se měl zabránit lidem ho konzumovat v sociálních situacích s dávkami a přídavkami od státu, tak, že by to šlo rovnou na nájem a elektřinu a zbytek by dostávali pouze v podobě jídla, které by snědli na místě. Tudíž by neměli naprosto nic na to, aby mohli chlatat.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Přídavkami od státu? Docela bych rád věděl, v jaké rodině jsi se vyskytl, tupče.

DAtumkA (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

To by nejspíš muselo být nějaké výdejní místo,je to sci-fi.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

V případě, že by si dělali děti kvůli stejným důvodům, tak by to samé na dítě šlo pouze na jeho potřeby a o to méně by dostali na dalších příspěvkách. V USA žádnou parental leave nemají.

DAtumkA (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Normálně tak jak to dělají u soudu,dokládat za co peníze pro dítě byly utraceny.Po nějaké době,aby se jim zavařily v mozku závity.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Chce to přijít do takové hospody polici v doprovodu psovodů a zároveń paní z úřadu co rozhoduje o těch dávkácha rovnou by se fasovali občanky a strhávali na příští měsíc dávky tam přítomným.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Jahodo nebo jak se vlastně na diskusi jmenuješ, dle tvýh recentních příspěvků by jsi měl využít situace a ve svém momentálním stavu sepsat nějaký pamflet jako byl Hitlerův Mein Kampf, ale jmenovalo by se to místo "Můj boj" přiléhavě k tvé situaci "Můj Alkoholismus"(Mein Alkoholismus
)!

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

(Ţ)

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Vlivný, pěšák a falešný. ‚Jsem vlastenka, otevírám lidem oči,‘ tvrdí jedna z vypátraných trollů. Lovci trolů v ČR SE AKTIVIZOVALI, i ÍÍÍÍÍ, POZOR , kvik kvíkkk

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

To už můžou chtít zaplatit šlapky, protože žijí v dlouhodobých nájmech privátů a mají povinnosti platit pasákům a josu v mínusu.

DAtumkA (Út, 26. 5. 2020 - 10:05)

Ještě,že si to umíš objasnit.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

Kalousek zase žvanil? Jeho výmluva posledně byla, když byli povodně, že si dal večer po práci dva panáky a pak měl telefonát s českým rozhlasem radiožurnálem o povodních. V zahraničí by ho to stálo politickou kariéru.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

A vo tom to jí. Braník v petkáči za 15Kč i s pivní lahví a nebo s koronáčem 30 v hospodě, no nekupto. Vždyť se ty pulitry střídají, to se nedá přeci dezinfikovat, co to je za pitomost, že to někdo dovolil..

Reklama

Přidat komentář