Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

rozumím jak to myslíte. Ale ona má možnost vypadat lépe -kdyby chtěla. I má možnost žít jiný život. Je sama , jezdit na výlety se psem, přespat v penzionku.. Dopřát si wellness. Lidé v koncentráku měli jen ty tužby. ale možnost žádnou. Ona jich má fůru,a je líná jak veš,jen opíjí lidi lží a z toho těží .Masáž ega..

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

Presne tak. Květa má mnoho možnosti o kterých se jiným ani nezdá. Je zdravá, teda až na tu hlavu :) má peníze, ikdyz si je vydělává bizarnim způsobem, má kde bydlet. Vlastní byt. Ikdyz ne vlastním přičiněním. Na vsechno, co potřebuje k pohodlnému životu. A přesto není šťastná. A má potřebu dělat to, co dela. Je to sv.ine, která potřebuje manipulovat s lidmi. Neustále si potřebuje dokazovat, jaká je skvela. Naplňovat iluze sama osobě. Zcela zcestné. Proste je rozmazlené ukřivděný fracek. Líná jako veš. Být žádoucí v 50ti je potreba mít disciplínu a nadhled. To nikdy mít nebude. Ani žádná jiná ji podobná kartarka. Tyto zeny žijí v iluzi .

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

Tomuhle nerozumím. Ego se nažere rádoby obdivem a lichotkami, ale co ta realita? Pak jdu před zrcadlo a vidím tam hrůzu. K čemu to je dobrý? Když uklidím byt, je to vidět, když o sebe pečuju je to vidět, když někoho potěším je to vidět....ale co vidí ona a jak ji to může uspokojovat? děkuji za v ysvětlení.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

Protože potřebuje tu porci lásky tzn.energie, bez ní nepřežije. Jako moje matka , každý den čeká na projevy lásky a pak mi o nich hodinu vypravi, co jí kdo dal a dobrýho udělal ........bez toho jsou úplně v prdeli . Klidně bude krást a lhát, jen aby získala lásku a péči....

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

A co tu lásku dávat světu pokud ji chci i dostávat?

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

To právě nejde, lidí jsou rozděleny na lidi , co sajou a na lidi , co rozdávají. A nikdo to neumí otočit.......začít získávat energii jinak. Podle mě to je vrozený

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

někdo tady zmiňoval zlou matku . Taky jsem měla mámu co byla sobec. Od svých 16 let myslím ,na to ,jak nesmím být jako ona.Možná jsem dílem po otci, ale všichni si uvědomujeme tu podobu s rodiči , i své negativní vlastnosti.. Tak proč ona né ?

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

tak ted jste na to kápla ona je prostě jen vysávač a narcis

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Jenže takhle bude nešťastná v tom svém kutlochu po zbytek života, pokud nepochopí určité zákonitosti. A to si říká vědma?! Život nefunguje na principu "sem tu a vy mi budete sloužit a klečet mi u nohou." Nevím kde se člověk musí zaseknou v životě, že je z něj takovýhle zlý člověk, který si myslí, že je víc či něco extra než ostatní. Bez špetky sebereflexe.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

a pořád píše o sobě,dokolečka.je krásná ,hubne, má zlomené srdce ,bojuje... pořád jenom ona a nikdo jiný.divím se ,že ji z té samoty nehoukne

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Přesně tak. Já, já, já a zase já. Nikde nepíše o ostatních, nebo jen střípky. Nepíše, že udělala např. oslavu pro přátelé, nebo dala květinu kamarádce jen tak. Jen píše co od koho dostala, co si koupila, jak je unavená, vyčerpaná a ty její bludy. S tímhle jít na kafe, tak po 5 minutách odcházím. Kdo je zvědavej na její sebestředný výpady....

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

a když se k někomu vsere na zahradu,nikde ani zmínka "děkuji vám za hezký den"ale "užila jsem si krásný den" zas jen ona.Žádné-byla jsem popřát kamarádce k narozeninám... sešli jsme se se spolužáky...Myslím,že lidé co ji doopravdy znali ,od ní utekli.A ted má chvilkové kamarády nebo spíš neznámé známé,

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 22:05)

Protože je depresivní, všichni depresaci co znám jsou nastavení na přijímání a dávat neumí, protože na to nemají energii. Potrebujou velký porce lásky. Jak vidíte, je přesvědčena , že málo myslí na sebe, musí se mít víc ráda prej . Prý se dycky moc zamilovala a přitom když chlap přijde, musí obstarat jídlo, jinak bude o hladu a ještě ji musí obsakovat . Je to sobecká mrcha.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 07:05)

ano je to jen o sobectví. znám lidi s maniodepresí,jsou zlatí,vychovávají děti..Tahle není nemocná,je to svině z podstaty povahy

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

tahle "láska" ale je taky pozlátko.Vynucená na základě lží

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

Tak teď už to poznám , když jste mě na to upozornili , navíc občas někde probleskne její skutečna podoba a to je sakra rozdíl.....

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

proč má ženské zapotřebí vyhrnout si triko a fotit si prsa ? která upraví a dá na socialní sítě ?

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

Tak buď to dělají prostitutky co potřebují nalákat klientelu na své služby, nebo mladé pubertální holky co exhibují, nebo zoufalec, který už neví čím zaujmout. Nic jiného mě nenapadá. U ní mi to přijde jako něco v tom smyslu "koukejte to sem vám to natřela, jak sem krásná", což je nejen úsměvné, ale především trapné, neboť já ji viděla třeba na kartách. Je narcis a patrně si myslí, že i tak vypadá ve skutečnosti a nedá se jí to vymluvit. Zkrátka šťastná, zadaná a vyrovnaná žena tohle nemá zapotřebí. Neřeknu, když si partneři posílají mezi sebou lechtivé fotky. ale veřejně exhibovat spíše muže odrazuje než láká. Muž je lovec a ona od vaginy přes prsa vše nabízí na netu bez vyzvání. Takže pro takové ty slintaly to patrně stačí. Je to starý ztroskotanec, který neví co se sebou.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

taky mne napadlo ,že tomu sama věří ,že její Fb podoba je realita.A láká tak akorát Zachy a Wolfy, kteří jsou na tom obdobně, Dědek 60 let si dá na profil fotku závodníka cross.. :-)

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

https://www.facebook.com/ArianaArgonni/photos/a.120162016095745/249345369844075/?type=3&theater

Reklama

Přidat komentář