Reklama

Škrábla mě kočka

Michaela (Ne, 24. 5. 2020 - 09:05)

Kolik stojí konzerva, která je hodně masová?

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 09:05)

Je problém vyrazit do obchodu a zjistit si to? Když tam stejně musíte nakupovat? Reklamy sem dávat nemusíte, to je ubohý...

Patricie (So, 23. 5. 2020 - 11:05)

Doporučuji vybírat kvalitní konzervy. Já jsem narazila konzervy, které obsahují celé kousky rybího masa. Moje kočka je zbožňuje.

Steve (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

Konzervy a speciální suché žrádlo pro kočky - prodává se to v každém marketu + speciální zvířecí obchody samozřejmě.

Michaela (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Chtěla bych se zeptat, chystám se si pořídit kočku. Potřebovala bych nějaké rady ohledně starání se o kočku. Co například taková kočka nejčastěji jí? musím ji každý den vařit?

Kdo nemá rád ko (Pá, 24. 9. 2010 - 12:09)

To na mě mrcha...ten je mi krajně podezřelý. A kdo je rád má, toho maximálně tak škrábne malé kotě při hře, a to nechtěně.

no (Pá, 24. 9. 2010 - 12:09)

No to je možný, ale naše...právě, nikdy nevíš

Klára (Pá, 24. 9. 2010 - 12:09)

Jasně,taky to nebylo první...No to je možný, ale naše taky žijí venku a chytají myši

pipky (So, 18. 9. 2010 - 10:09)

kočka škrábně jenom v obraně, nebo když chce mít klid. když se s ní muckujete,mačkáte a ňufkujete, tak se nedivte, že jí to přestane bavit.nejsou to hračky, ale zvířata.třeba jste jí zmáčkli,nebo se chtěla jít vysrat.jak napsala přispěvatelka nade mnou,když jim trošku porozumíte,neškrábne-a není to těžké,kočkám rozumí i naše malé děti.kočky nás nikdy nepoškrábaly,ale když ji násilím někam rvete a muchlujete,tak se nedivte,že se jí to nelíbilo.

Alča (So, 18. 9. 2010 - 09:09)

To na mě mrcha...mám kočku a kocoura /vykastr. a z jednoho vrhu/, kočku mám pořád na klíně,říkáme ji naše klínařka, kocour se může projevy lásky k nám zbláznit, ale nesnáší chování na rukách, začne se špónovat.Sandro, když chtějí klid,jsou protivní oba.Když s nima žiješ naučíš se jejich řeč,my už víme kdy ano-ne hladit.Jsou to sebevědomé mrchy, ale naše zlatíčka.

Sandra (So, 18. 9. 2010 - 09:09)

To na mě mrcha zaůtočila,byla sem u sestřenice a hladila jí a ničim nevarovala,chvíli držela a najednou sekla a jak,už na ty čubky nešahnu sou pěkně zrádný.

Alča (So, 18. 9. 2010 - 08:09)

Já to nechápu.. my máme...Jasně,taky to nebylo první škrábnutí.Pod drápkama byly asi bakterie.. náš chodí ven.

Klára (So, 18. 9. 2010 - 07:09)

Já to nechápu.. my máme tolik koček a když si s nimi hraju hodněkrát mně poškrábou ruce i tvář, ale nikdy se mně nestane že by to zmodralo nebo že by nějaká vyrážka.. :O

Alča (St, 15. 9. 2010 - 23:09)

Koukám jako blázen. Já se...Také se to nestalo jako útok, ale na veterině.Kocourek nechtěl,ale v jednom okamžiku se vyděsil.

Verča (St, 15. 9. 2010 - 21:09)

Koukám jako blázen. Já se často mazlím s nějakou číčou, na kterou venku zavolám a nikdy mě žádná neškrábla. Spíš naopak, kočičky byly mazlivý a přítulný a hezky jsme se pomazlily jako správní mazlíčci.

Alča (St, 15. 9. 2010 - 20:09)

Dobrý den, předevčírem...Marodila jsem na škrábanec od kočky 14 dní.Prst mi zmodral a velká bolest až do dlaně.Dostala jsem antibiotika a každý druhý den Višněvův balzám.Až asi po 8 dnech se to dalo na ústup.Vyrážku jsem neměla vůbec žádnou. U Tebe je to možná alergie na ten balzám.Infekce je zpočátku lokální.Ale ať promluví i jiní, tohle je má zkušenost.Neboj

nika (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Dobrý den, předevčírem jsem byla ve stájích, kde mají volně kočky a koťata. S jedním kotětem jsem si hrála a ono mě škráblo na tvář a na krk. Vymyla jsem ránu vodou a mýdlem a večer ji ještě vydesinfikovala. Včera večer jsem to měla podebraný a začervenalý, když jsem ránu zmáčkla, opět se otevřela. Tak jsem ji opět vydesinfikovala a na noc si tam dala Višněvův balzám. Do rána podebrání zmizelo, ale na krku a čele se mi objevilo něco mezi lišejem a vyrážkou. Může to s tím souviset?
Moc děkuji

Reklama

Přidat komentář