Reklama

Bolest při pohlavním styku

L. (Po, 3. 5. 2010 - 16:05)

Nemyslela jsem to doslova,...To gratuluju! je super vidět pozitivní výsledek! Mám podobný problém už docela dlouho - svému lékaři jsem ho sdělila - prý jsem málo vzrušená - to bylo celé řešení problému. Pokaždé mi řekne že jsem v pořádku, ale bolí to pořád.. je to dost stresující a jelikož si chceme s partnerem asi do roka pořídit miminko, jsem z toho dost otrávená..

johanka (Út, 27. 4. 2010 - 21:04)

mám problem a potrebuju poradit.je me 23 let a ziju normalne sexualni zivot,mam staleho partnera a nemam zadne problemu v suxu az na jeden...a to kdyz to chci delat ze jsem nahore(poloha zena nahore)tak to proste nejde..partner ho tam nemuze dat.asi bych mu mela nejak pomoct ale nev.presne jak a ...je me to trapne ale za radu budu moc rada.diky

Ada (Čt, 22. 4. 2010 - 21:04)

Nemyslela jsem to doslova, že máš jezdit každý den k doktorovi. Už jsem tu četla i příspěvky holek, které se k doktorovi jít bojí a shání informace tady na diskuzi. Tak jsem spíš chtěla jenom říct, že mají navštívit gynekologa a chodit tam, dokud se to nevyřeší a nenechat se odbýt větou "asi se s tím nedá nic dělat". To, že mám chodit klidně každý den mi řekl můj gynekolog. Je to primář, taky má hodně pacientek, taky se musím objednávat hodně dopředu, ale často se stává, že mu nějaký pacient odpadne a místo se uvolní, takže většinou mě veme hned během týdne. Píšu akorát, že se to u mě vyřešilo a že to šlo i když jsem už moc nedoufala, že to půjde. Všichni se tu ptají, jestli s tím má někdo zkušenosti a jestli se to podařilo někomu vyléčit. Tak jsem napsala svoji příhodu.

petra (Čt, 22. 4. 2010 - 14:04)

aDO,TO JE PĚKNÉ,ALE JÁ MÁM KVALITNÍHO GYNEKOLOGA 20 KM DALEKO,BYDLÍM NA MALÉM MĚSTĚ A DENNĚ TAM OPRAVDU NEMŮŽU:-)vzhledem k práci a počtu pacientů co doktorka má se čeká i měsíc.Dělali mi kultivace pokaždé a vždy mi řekli,že tam mám dokonce zdravé bakterie navíc!!! A bolest je dál děsná.Takže někomu pomůžou,někomu ne.Přeji ti to a užívej i za nás.

Ada (Čt, 22. 4. 2010 - 10:04)

Ahoj. Tak podávám hlášení. Už jsem tu jednou psala v únoru, že se mi podařilo zbavit bolesti při sexu, jakmile mi doktor předepsal Dafnegin (který je na virová onemocnění). Po asi měsíci bezbolestného sexu se mi opět objevila malinká bolest (doktor mi řekl, že při sexu nesmím cítit vůbec žádnou bolest a že jakmile mě to jenom trochu bude bolet tak že mám okamžitě přijít a budem to řešit). Tak jsem za ním opět šla a předepsal mi Dalacin (ten je prý na bakterie). Tehdy mi dělal kultivaci a zjistil mi streptokoka (a ukazoval mi výsledky, měla jsem tam nějaké virové i bakteriální potvory). Tehdy jak mi napsal Dafnegin, tak mi zničil jenom ty viry. A teď po tom měsíci mě začaly zlobit asi ty bakterie a ty mi teď zničil tím Dalacinem. Je to zase jako dřív a sex mám teď dvakrát denně a to proto, že ho chci já :-) vysadila jsem i HA (která ničí chuť na sex), takže mám teď chuť pořád. Přeji Vám, abyste jste se té hnusné bolesti při sexu taky zbavily, nevzdávejte to a řešte to. Choďte na gynekologii klidně každý den, dokud vám doktor nepomůže. Mně to můj gynekolog sám řekl, že mám chodit pořád, dokud to nebude Ok a že se vůbec nemusím bát, že by ho to nějak obtěžovalo. Tak buďte vytrvalé :-)

Nikola (St, 21. 4. 2010 - 19:04)

ahoj, já mám bolest při sexu a to jen, když do mě partner vstupuje, poté bolest ustoupí (btw: nikdy se to nedělo, až poslední měsíc)...děje se to ale pokaždé..potřebuji radu, už se začínám sexu bát :-//

petra (St, 21. 4. 2010 - 07:04)

Ahoj, jsem ráda, že nejsem...mně se to objevilo až po 10 letech a taky mám výtěry o.k.nepomohlo mi nic.Myslela jsem,že jsem v tom sama,doktoři mi totiž tvrdili,že to ještě neviděli.Tak nevím.

Kristýna (Út, 20. 4. 2010 - 20:04)

Ahoj, jsem ráda, že nejsem sama se svým problémem. Při každém pohlavním styku mě to pálí a bolí v pochvě, ta bolest se téměř nedá vydržet. Máte některá nějaké konkrétní řešení? Něco co by pomohlo. Na gynekologii mi vyšetřili úplně všechno včetně chlamydií, bylo to negativní. Změna partnera by mi určitě taky nepomohla, potíže se objevily až po dvou letech společného sexuálního života. Díky moc.

Magda (Po, 19. 4. 2010 - 16:04)

Také mi pomohl Dafnegin, vzpomněla jsem si, že mi problémy začaly nedlouho poté, co se přítel léčil na streptokoka. Mně sice nikdy nikdo nic ve stěrech nenašel, Dafnegin mi ale pomohl.

petra (Ne, 18. 4. 2010 - 19:04)

Mám ten samý problém.Už...Taky nevím co s tím.Jsem pořád nervozní,podrážděná a sexu se bojím.Nikdo nepomůže a to je to nejhorší:-(

Terry (Ne, 18. 4. 2010 - 18:04)

Já mám hroznou bolest už 3...Mám ten samý problém.Už to došlo do takového stadia,že se bojím se přítelem milovat,protože se bojím té bolesti.Vůbec netuším co s tím

p (Čt, 1. 4. 2010 - 08:04)

Zdravím všechny a prosím o...jak jsi dopadla??máš stejné příznaky jako já.

petra (Čt, 1. 4. 2010 - 08:04)

Já mám hroznou bolest už 3 roky!!!!při pronikání,jakoby se to tam natrhne.Gel máme,nic nepomáhá.Čučeli do mě 4 doktoři,nikdo nic nevidí a já trpím.Sex se mi zprotivil,nechci ho.Mazala jsem kdečím,záněty nemám.

Lenka (Po, 29. 3. 2010 - 22:03)

Může to být příznak...Jsem na tom stejně...ani gel pořádně nepomáhá teď už na to nemám ani moc chuť nevím co dělat

Nikča (Po, 29. 3. 2010 - 19:03)

Mám podobnný problém jako vi ale asi v menším ražení ... vžycky mě to pálí když se partner udělá
Nevíte co s tím

tessa (Po, 29. 3. 2010 - 09:03)

Ja to mam taky. Zrovna dneska, skoro nemohu sedet.

S mym partnerem je to dost zahul, pri samotnem sexu je to jen malinko bolestive nebo vubec ne, ale potom zacne paleni. Pouzila jsem canesten, trochu se to uklidnilo a tak jsme spali spolu znovu. No a je to tady zase. Mam panthotenovou -kalciovou (panthotenovou) masticku, na uklidneni, ale stejne to trva. Vidime se jen o vikendech. Pri sexu jsem dost mokra. Takze i ja se pridavam do klubu.

Misa (Ne, 28. 3. 2010 - 18:03)

zdravim holky,vidim ze nejsem sama kdo trpi takovymi to bolestmi,zacalo mi to po porodu a trva dodnes..maly ma rok a to jsem rodila ,,císařem".Zničilo mi to vztah a jak z toho ven nikdo neví....

Monk (So, 27. 3. 2010 - 02:03)

Ahojky jsem v bludném kruhu...Je ton složitý..Jestly nemáš alergii na sperma, latex, gel..Někdy je taky prostě moc dlouhej...Svinstvo, který otravuje jsou různé záněty a asi to není možný ale nemoci co se nedají určit ale bolí...

katrin (So, 27. 3. 2010 - 02:03)

Ahojky jsem v bludném kruhu strašně mě bolý,pálý po sexu.Sex je pro mě dost bolestivý.gynekolog mi řekl že jsem zdravá všechny vyšetření jsem prodělala.a na nic nepřišly.Ono to je taky tím že mě bejvalej nutil a často i přes tu bolest do sexu.poradte mi prosím co stím a jak dál

Dagmar (Pá, 26. 3. 2010 - 19:03)

potom napiš,mám pocit,že...Ahojky,tak jsem ráda,že nejsem sama,myslela jsem že to mám jen já..Mám to tak asi půl roku,začalo to drobným krvácením po styku,jak to trochu bolelo...Teď to bolí pořád takže jsem bez styku a navíc to bolí i při vyšetření na gyndě,při jízdě na kole,jakoby se sliznice ,,dře"...jsem z toho nešťastná...ale taky tam prý nic nemám-pouze mi byl doporučen lubrikant,což vůůbec nic neřeší.Tak až někdo na něco přijde,prosím pište....byla bych moc ráda.Taky pořád bádám.

Reklama

Přidat komentář