Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 10:06)

Tak je pravda že holky nemají problém producírovat se doma jen v kalhotkách/tangách nebo jen v županu pod kterým nic nemá ,ale to neznamená že je připravena ke styku, znamená to jen že se nestydí za svou nahotu, (což není moc dobře) .Až bude připravena na sex , rozhodně nepůjde za o 20let starším chlapem ale najde si stejně starýho kluka.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 12:06)

Nevím proč se za svoji nahotu stydět, navíc doma. Ne že hned po příchodu domů bych všechno ze sebe vyslíkal, ale ze sprchy chodím zásadně nahý a než jdu spát, tak oblečení neřeším

Steve (Čt, 25. 6. 2020 - 23:06)

To je humus ... Doufám že jsou to jen pohádky. Tohleto mít doma v reálu - fakt NE!

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 01:06)

Proč taková averze , jsou i dcerušky , které taťkům nastaví mušličky k naplnění . S antikoncepcí jsou v pohodě a taťkové v blaženosti .

Andrea (Čt, 25. 6. 2020 - 23:06)

Co je na tom špatného,dnes je jiná doba a děti by měli znát vše o sexuálních věcech. Nebo se pak mají stydět před ostatními dětmi že nic neznají ? To by se jim ostatní děti posmívaly.

Honda (Út, 9. 6. 2020 - 18:06)

Že ty jsi ta Denisa , co má ráda penysa?

Denisa (Út, 9. 6. 2020 - 17:06)

U nás v rodině je nahota normální. Já, manžel i naše dvě děti, syn 11 a dcera 9 let, jsme normálně nazí. Tedy ne vždy. Ale jsou chvíle kdy je někdo nahý, nebo jsme nazí všichni a nikdo to neřeší. Třeba rodinný večer u televize bývame nazí všichni. Každý se jde postupně vykoupat a pak už zůstaneme svlečení a koukáme se na film. Samozřejmě, že se stává, že se manželovi, nebo synovi postaví penis, ale já a ani dcera to neřešíme. Děti vědí proč se to děje a že je to normální. Dětem jsme i vysvětlili věci kolem sexu. Muž jim i ukázal jak se masturbuje a děti se dívali, až do jeho výstřiku semene.

Pavla (St, 24. 6. 2020 - 05:06)

Jsme na tom stejne.U nas je take nahota bezna.Ja mam z manzelem dve dcery 8 a 14 let.Manzel se snadno vzrusi,tak ze ma casto erekci.Dceram jsem to vysvetlila,proc se to muzum stava.Take jsme je poucili o sexu a masturbaci.Byli zvedave na semeno.Tak manzel pred nima masturboval az do vystriku semene.Rekla jsem jim ze jedine tak se klukum pomuze od stoporeni ze se vystrika.A nekdy mu pritom pomuze holka..A tak kdyz manzelovy stoji tak mu ho nekdy ja nebo dcera vyhoni.Nevadi mi ze se dcery ucastni honeni,jen at se uci a divaj jak uspokojit muze.

Denisa (Čt, 25. 6. 2020 - 22:06)

Tak jsme s manželem nechali naší dceru, aby mu ho vyhonila. Zatím jen viděla, jak si to dělá muž sám. Ale když se mu večer postavil, tak jsme se jí zeptali jestli by chtěla tátovi udělat dobře a nebyla proti.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 23:06)

Kolik bylo dceři let když ho taťkovi vyhonila ?

Z (Čt, 25. 6. 2020 - 23:06)

Z

Hana (Čt, 25. 6. 2020 - 23:06)

otce zavřít a dceři pás cudnosti, honěním to začíná.....

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 00:06)

Nedělej to horší než to je , když mu ho vyhonila tak jí neubylo a jemu to udělalo dobře .

Z (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Z

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Správný přístup, protože co se v mládí naučí...

Jan (Út, 23. 6. 2020 - 07:06)

Synovi už to taky stříká?

Z (Út, 9. 6. 2020 - 23:06)

Z

Vláďa (Po, 8. 6. 2020 - 13:06)

Včera jsme čistili bazén a když bylo vše hotovo tak začalo pršet rodiče odešli domů a já a moje sestra jsme zůstali pod pergolou sami.Sestra dostala nápad pojdme se poprvé letos vykoupat ale nemáme plavky no a to vadí povídá sestra a šup a byla naha a hup do bazénu ja jsem taky nemeškal a taky v rouše Adamově hop za ní .Chvilku jsme si tak plavali až se sestra všimla že se mi postavil penis.Připlavala ke mě a jemně mě za něho pod vodou chytla a říká nebudeme špinit bazén pojď ven . Zašli jsme za bazén ať nás nikdo nevidí a sestra mi vyhonila a ve finále ještě vykouřila a já ji zase na oplátku vylízal a vyprstil. Pak jsme se ještě koupali až do tmy.

Jiri13 (Út, 9. 6. 2020 - 22:06)

Ahoj Vláďo. No paráda! Něco podobného zažívám taky často se svou spolužačkou. Mě je 13, kolik je tobě a tvé sestře? S vlastní ségrou to musí být ještě bombovější zážitek :-)

Petra (St, 19. 8. 2020 - 07:08)

Ahoj mám 14 brácha 12, taky se koupem nazí v bazénu. Muj meil [email protected]

Reklama

Přidat komentář