Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 21:05)

Je škoda, že nemůžu postnout sem ty její vyblitky a fotky co si myslí že dává jen těm vyvoleným:))) Ještě nějaký čas chceme zůstat v utajení, ale kámoška už rozjela stránky pro tu naší nejlepší, nejchytřejší, nejkrásnější paní květákovou. Chce být přece nejslavnější, tak bude, třeba jako Kristelka, nebo Nelca Slovákova. :-))))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Jj, taky jsem “milovaná vyvolená” Je to hloupá kr.va :)))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 08:05)

taky jsi vyvolená kamarádka ? já taky hééč :-) jdu kouknout co vypotila novýho

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Jasně, holka "špatně" vybírá. Ač se tváří jak nad tím zvítězila a všechny ty podle ní ubohé chudinky co ji nerozumí a jen závidí eliminovala na 0, je blbější než jsem si myslela :))))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Ne, nejsem. Já jsem jen sledovala ty vtípky. To mě bavilo, ale obejdu se bez toho. Že se od návratu z léčebny hodně zvedla, to vidí každý. Těžko říct, co bete za léky, ale asi ji hodně limitují. Navíc je v blbým věku. Když mi bylo 50, tak jsem spala 12 hodin denně, než se tělo hormonálně zklidnilo. Tu únavu jí věřím. Mladší kolegyně v práci s nástupem padesátky také ubraly a klidně si po práci zchrupnou.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

každý vidí,že ji víc hráblo,že se vůbec nevyrovnává s věkem,a dělá ze sebe pomalu komiksovou postavičku s velkou hlavou.Léky nebere,sama to píše.A bipolárku nemá.měla jen demonstrační pokusy o sebevraždy ,proto byla v léčebně,což je běžný postup.zeptejte se Ravena ,potvrdí to.A ano přechod snáší někdo lépe někdo hůře, určitě je třeba se s tím vyrovnat.Ale né tak,že budu tvrdit,že jsem v 50 ti těhotná, že menstruuji,a že jsem pořád mladá krásná gazela....

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Ona fakt bipolarku NEMA? Tak to je mazec, jak manipuluje s lidmi. To by měli vedet ti její obdivovatele, jak jim leje do hlavy sracky :D

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

Já myslím, že tě to trápí zbytečně. Věnuj se problémům co ovlivnit můžeš a to co nemůžeš radši pusť z hlavy.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Cloveka to netrapi. Clovek se nad tim bavi. To proste nevymyslis. Malej harant v 50 lety zensky. Holcicka a pritom nehezka starnouci baba. Nevyzrala neschopna se postarat ani o sebe. Nic pro nikoho nedela nezistne. Je lina jak svine. A tahle osoba mluvi o nejakem svem rustu a jaka je je gazela a jak ji lidi zavidi. Vlastne nevim zda je to k smichu ci placi. Ale lito mi ji kazdopadne neni. Je to jeji volba ze je pro smich.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

to by jsme teda měly se čím trápit :-) mne to nepřestává udivovat,jak se člověk propadne do pasti svých vlastních lží a iluzí, Tolik výmyslů snad jedna hlava ani nezvládne vyprodukovat...Fotky pro playboy :-) ,oholená hlava, Bude i velmi hloupá,na labyrintu,ji tam ten pán vložil ty nehezké fotky,a ona je neumí ani odstranit..

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Ona je ale práce a práce. Pochopitelně, když se někde potite v práci 8- 12 hod a je jasné že jste unavený. Ale ona se co ji znám jen valí a že sem tam vyleze ven, to opravdu není o únavě, ale o hlavě a o tom že je rozvalena jak svina. Mám kolegyně v práci mnohem starší než je Ariana, makame opravdu trvde, vstává se ve 4 ráno a jedeme jak šrouby a opravdu žádná z nich se z toho nehrouti až tak aby zbytek času proválela. Hlavně mi ukažte někoho kdo si může dovolit spát 12 hod denně. To asi opravdu moc nemaka. Snad o víkendu, to si prispi každý rád kdo nemusí i o něm do práce.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

a kolikrát i v sobotu ráno vyskočíte z postele i když nemusíte,a jedete jak fretka, úklid žehlení ,vaření....málokdy se mi stane,že proležím den,a když ano ,jsem přeležená,a unavená jako bych složila vagon uhlí.Odpočívat se dá i jinak, odpočinek není 12ti hodinový spánek,odpočinek je relax .Tohle je lenivost,neschopnost se vybabrat z baráku, jít se psem do parku,poklábosit s lidmi,nebo jen tak si užít den...

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

Pochop, že je každýmu jedno jak to máš ty nebo ta Arianna. Každá to máme jinak. Já těch 12 hodin klidně prospala. V práci 6-7 hodin, doma v pohodě uklizeno, navařeno. Děti z domu, manžel si taky rád schrupnul, když jsem si to mohla dovolit, proč neudělat, co si tělo žádalo? Já tu ženu chápu.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 22:05)

Ona Kveta to stejne nevydrzi. Ona potrebuje davy. Ji nestaci mit 200 nebo 50 pratel. Hlavne lidem srat jak je mimoradna kecy o sexu miliony upravenych fotek a fantasmagoricke pribehy ze zivota.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 07:05)

Proč by to nevydržela? Kdo chce vidět příspěvky, požádá o přátelství. Tím aspoň vygumovala ty sledující, co se jen bavili nad obsahem, ale nebyli žádný přínos. Se divím, že to neudělala dávno. Než poslouchat nějaké zakompexované slepice, co neunesou, že se po léčebně dala dohromady.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Ale jdi ty brepto. Povíme si to za par dni :))))) a nebo bude postovat ty svoje vyblitky jinde. Květák potřebuje davy :)))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Jeeeeee mas pravdu. Už “úřaduje” na Labyrintu, jak je průhledná :)

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Jj. Uz to nedava to radoby utajeni. Potrebuje davy a exhibovat. A hlavne jako spravna psychopatka manipulovat co nejvice lidi. Uz to s ni cuka a nevi co se sebou. To jeji nabubrely ego rve jak sileny.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 14:05)

hodně těch holek,které nazývá kamarádkami znám osobně...Jedna je mega silná,téměř 200 kg,další zase od ní kopíruje chování a na jiných skupinách je zlá a sprostá,jiná je děsně osrstěná,a řekla bych že byla chlap..Takže tyhle si nechala coby opravdové kamarádky

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 14:05)

No a co jako? Mně třeba nezáleží na tom, jak moje kamarádky vypadají, ale na tom, jakou mají povahu, a jak si rozumíme.

Reklama

Přidat komentář