Reklama

Ariana a Raven

Martina (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

Je ti špatně? Poser se vzteky, uleví se ti.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

špatně mi je z psychopatů. Stovky jich sou ve vládě a pak tady Květa, která je ukázkovým příkladem. Těmhle lidem jde jen a pouze vždy o sebe,. Lidi je to poslední co je zajímá. A zastávat se takových lidí vypovídá samo o sobě. Jinak Raven mi nevadí. To je jiný level a úroveň člověka. Díky bohu prozřel.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

Vždyť Raven z ní tuhle hajtru udělal. On z ní udělal madam čarodějku modelku kartářku esoteričku. Ona byla jen mladá nadržená exhibionistka. Kdyby se dala dohromady s normálním chlapem, tak by jí to přešlo, a dneska by měla rodinu, děti a možná i normální práci. Na nějaké appky a bláboly na FB by vůbec nedošlo.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

Každý si snad o svém životě rozhoduje sám ne? mohla odejít a žít běžný život kdyby chtěla....

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 00:05)

Jak je vidět, tak víš o životě úplný hovno. Ariana byla na Ravenovi závislá, sama se vyjádřila, že pro lásku málem zemřela. Ono to fakt nejde jen tak zabalit fidlátka jenom pro to, že partner je neperspektivní na celý život. Která žena to dokáže? Jen ta, která nemiluje.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

O životě vím patrně více než vy tady obhájkyně. Proto nežiju jako vy obhajobou blázna.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

A co tedy o životě víš? Povídej a přeháněj. Zatím jsi nijak nepřesvědčila.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

co to je za otázku ? A proč má někdo někoho přesvědčovat ? Z pozice koho tady chcete nějaké důkazy ?

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 13:05)

Z pozice nikoho. Tohle dělají psychopati. Odvádějí pozornost od sebe, aby Vás nakonec obvinili ze svých chyb. Je potřeba si tady dát na ně pozor. Celý tenhle "PR fanclub Květy" patrně bude na její myšlenkové úrovni, nebo jim Květa pak vyloží z karet. :-))

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 15:05)

no asi ano.Ale jednak nechápu tedy ,proč chodí na takové diskuze.A pak stačí napsat-mě se líbí, znám Květu osobně,nebo něco v tom smyslu..Proč takové výpady a slovní průjmy pro někoho ,koho asi ani nezná ? Když našemu názoru o Květě je někdo v nesouladu ,tak mu přeci taky hned nenadáváme sprostě,ale dáme argument. At už mu věří nebo né. Ale je to bez sprostých slov

Martina (Po, 25. 5. 2020 - 16:05)

Já ti to vysvětlím takto. Kdyby zde byla založena diskuse na jméno třeba: Bartošová, Patrasová, Bohdalová, Gregorová, Kořínková, Kratochvílová, Trávníček, atd. a ty ses tam do nich nevybíravě strefovala, ponižovala bys je, byla bych tam také a bránila je. Protože každý si může na své zdi dělat co chce. Když pravidla poruší, ok, bloknou ho. Ale nechápu, proč se pořád sereš do života Květy. Ona tě stejně nesleduje a i kdyby, tak se nebude řídit radou Sommerový.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 16:05)

My se bavíme tím co Květa provozuje na svém FB. Jen komentujeme a píšeme názory. V tom je Květa opravdu vyjímečná. Člověk pozná a potká za život spousta lidí, ale Květa je šílenost sama o sobě. To prostě nevymyslíš ani pod drogami, čeho je ta baba schopná. Jinak bráním také lidi, obzvlášť ty slabší a hlavně hodný, O tom v případě Květy nemůže ani řeč. Je to ztělesněné zlo a na to se po dobrém jít nedá.

Martina (Po, 25. 5. 2020 - 17:05)

Co ti udělala?

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 18:05)

Je sprostá jak dlaždič, píše lidem že jsou kundy nadává lidem atd,

Martina (Po, 25. 5. 2020 - 21:05)

Dívala jsem se i rok zpět. Kdyby to tady četla tak slovo kundy je v pořádku. Nadávky lidem jsem nikde nezaregistrovala, alespoň ne takové, co by stály za pohoršení. Mě ale zajímalo, co konkrétně udělala tobě. Taková zlost, to přeci nemůže být jen kvůli jednomu slovíčku.
Takže dotaz zní: co konkrétního udělala tobě, že zde a na jejím fejsu trávíš tolik času a jen nadáváš, a to i lidem, kterým ona nevadí?

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

Já ale nikomu nenadávám. Já zatím odpovídala na tvé komentáře zde. Jen sem se vyjádřila co a jak, Nemusí mi přímo dotyčný člověk ubližovat. Ale naubližovala poměrně dosti lidem. Ať to byla Žanetka, Janka a jiné. Škoda, že smazala statusy z loňska a předloňska a i výživnější roky. To mělo úplně jiný odvar sprostoty. Ano bráním lidi, kterým ubližovala a ty ji klidně braň ať máš důvod jaký chceš. Pro tvoji informaci já tu nepíšu žádný vulgární věci, ale mysli si co chceš.

Martina (Út, 26. 5. 2020 - 06:05)

Kdo je Žaneta a Janka? Připadá ti normální, že kvůli tomu, že někomu ublížila, tak ty po ní jedeš přímo narušeně? To je to samé, jako bych si "vybrala" nějakou celebritku, která opustila partnera/ku, založila diskusi a tam trávila pimlouváním dotyčného jaký je padouch. To by byli dost ubohý, že ano? A přesně takto tato diskuse o ženě, která ti nic neudělala, působí.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 08:05)

Přijde mi to normální. Za prvé Květa není žádná celebrita a svůj život žije na FB, Za druhé nepomlouvám. Píšu jen co je to za ztělesněné zlo. Tuhle diskusi nezměníš, ale můžeš změnit sebe, místo zachraňování světa a odpadlých nevychovaných Květáků. :-)

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

Souhlasím :-)

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 07:05)

a proč tady trávíš čas ty ? nevidím tady nikoho,kdo se naváží do celebrity..Naopa se stále navážíš ty do komentářů kohokoliv

Reklama

Přidat komentář