Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Oto, velmi jsem se snažila tě omlouvat, ale ty jsi obyčejný kretén. Nedivím se, že nevíš, co znamená přátelství. A myslím, že pod stanem jsi, protože tě rodiče konečně vykopli.

haha (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Miluna nebo Otik v přírodě to je jako vtip. tam jsou brucíííí, komářííí, klíšťatáááá, špinavá vodáááá

Ota (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Ono záleží na jakym místě.Já našel dobrý místo a líbí se mi tady.A Miluška psala že chodí s dekou na pole,to neni podle tebe příroda? A s hmyzem je to poslední dva roky nějaký lepší.Neni ho tolik bych řekl.A komáry a klíšťata nesnáší každej nebo ty je vyhledáváš?

No, (St, 20. 5. 2020 - 12:05)

jak píše Bianka, pokud Sergej s kolegyní nevyšukává jako Miluna s tebou tak o nic nejde. Zato ty hraješ na Miluninu jednoduchost. A už pracuješ nebo si jenom válíš prdel za peníze rodičů?

Miluna (Út, 19. 5. 2020 - 15:05)

Miu to nevadí,je to tu pořád stejný viď.Ale sem ráda taky že si dala o sobě vědět.Konečně jsme se dočkali toho nádhernýho počasí viď.Ale čim míň píšete,tak i mě to pak nebaví když neni skym psát.Sergejovi sem ještě podrobněji koukla na fb a zjistila sem že tam má v přátelích z minulé práce dva kolegy a dvě kolegyně (všechno češi) a jedné té kolegyni dával palec na fotce z dovolené.A ta kolegyně je zadaná.No nevim k čemu je tam má ale z každý práce si tam někoho dává.Ale nic mu neříkam už a snažim se pořád dál aby to klapalo Oto.Jinak bez něj by to bylo fakt finančně hrozný co sem si spočítala i když pracuju.A co ty Otíku si ještě u rodičů?

Ota (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Já jsem teď pod stanem.Zbalil jsem se a šel na tůru a skvělý,nabíjí to.Tak ať ti ten klid doma vydrží co nejdýl.K tvé spokojenosti je to to nejlepší.Sama teď píšeš míň, to asi tim jak máš rozvozy.

Ota (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Miluško ale nedělej si planý naděje.Sergej už lepší nebude.Teď máš třeba chvíli klid ale jak už víme jakej umí být tak je otázkou času kdy se zase ukáže.Já mu moc nevěřim že se polepší,ale moc ti přeju aby se polepšil.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Copak Sergej, ale Miluna.

čtenářka (Po, 18. 5. 2020 - 15:05)

Kde je Mia a Aleš? Už jsem je tu dlouho neviděla.Snad jsou v pořádku.

Mia 22 (Po, 18. 5. 2020 - 21:05)

Jsem v pořádku. Měla jsem sice menší zdravotní problémy, ale už je to dobrý. Jsem ted hlavně venku, nač sedět doma u pc, když je tam tak krásně. Občas sem večer kouknu, ale nemám nějak chut pouštět se do nějaké diskuze. Vždyt se řeší pořád stejný problém.

Alice (Ne, 17. 5. 2020 - 22:05)

Ahoj,tak to je dobře že jste to se Sergejem srovnali.Já jsem měla hrozný období a Jirka taky přišel o práci tak nevím jaká bude další.Všechno bylo na prd ale sem jsem občas koukla ale neměla jsem náladu psát.Ale kdyby si chtěla nějaký den pojedu k Lucce tak můžeš jet se mnou a sejdem se zase všichni po takový době.A jak píšeš o poli tak já bych si tam takhle s dekou nesedla:) A co děti a přijímačky bojí se?

Miluna (Po, 18. 5. 2020 - 11:05)

No já už myslela že na mě kašleš.Už jsme odcizenější:-( ..tak mi piš zase víc třeba na fb ale to už tě asi nebaví jen psát viď? Já právě nevim jestli takhle můžu se teď sebrat a odjet stebou.Nemam teď tou prací tolik čas a nejsem si jistá jestli vůbec se mi kvuli tomu viru chce.Mě se tam k ní ani už moc až tak nechce.Vidět bych vás chtěla obě ale kdyby schůzka byla někde jinde? Jo a děti se trochu bojí.To ani nevim jak je mam doprovodit nebo kde čekat když jde každej na jinou školu.Zdena si věří víc a Ríša říká že Čj se nebojí a Matiky bojí.

bianka (Ne, 17. 5. 2020 - 15:05)

Tak nevím Milu,za to může sex a deprese?
Tohle je přece v tobě, není to mimo tvé tělo.Za to můžeš ty, tvé myšlenky. A když to v hlavě nechceš mít, musíš se z toho léčit, nebo spíše chodit na terapie, aby se ti myšlenky nějak srovnaly. Ale to nechceš, tobě ty myšlenky vyhovují. Takhle se tady neoháněj tím, že za to může sex a deprese. Chápeš?
Za to můžeš ty, tvá porucha a jde se z ní dostat, léky a terapii.

Miluna (Ne, 17. 5. 2020 - 14:05)

Ale za to může sex a deprese.Když mam čistou hlavu tak sem takhle v pohodě.A jinak v sexu jen taková poznámka,zatim mi ten zadek neprojel ale neni to teď pro mě hlavní bod a nechávam tomu volný průběh až bude chtít,je mi teď přednější ten klid doma a žádný hádky.Dneska mam od práce volno tak pujdu sama nakoupit a pak chvíli ven a on řekl že mezitim upeče perník tak si toho cenim že teď je takovej.A večer přijedou děti tak jim pak všem uvařim Svíčkovou.

Miluno, (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

stejně takový klid jsi měla s Jirkou a Denisem. Obou si zahýbala a poflakovala se po hospodách. A co jsi udělala Jirkovi, kterého jsi skoro totálně zničila a ponižovala to sem ani nechci psát

bianka (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Jiří Suchý: Jak se zachovat, když jedni mají pravdu a druhých je víc. :-)

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

A tím taky ta pohoda skončí. Otevřou bary a Miluna bude koukat po nových chlapech, Sergeje už má okoukanýho. A hádky začnou na novo.

? (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

Tak by byla sama proti sobě.Poznala jakej umí být, tak je teď v jejím zájmu udržet doma klid.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Jenže Miluna se nepředělá. Za chvíli jí poleze na nervy to, že je doma klid. Bude chtít tóčo.

Miluna (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

To neee.To já právě doma chci klid.Hádky nesnášim,pak je mi z nich špatně a klepu se.U něj sem to viděla taky když se rozčílil po hádce a pak sem viděla jak si na balkoně zapálil,totálně se mu klepala ruka.Chci klid jak je to teď.

Reklama

Přidat komentář