Reklama

Bolest při pohlavním styku

Lee (Čt, 11. 2. 2010 - 17:02)

Ahoj holky, já měla tohle taky. Se současným partnerem to pro mě bylo "poprvé" a zpočátku se do mě nemohl dostat, tu noc to byla takova tragikomedie. Strašně mě to bolelo i po tom, kdy jsem to měla za sebou...a nejdná se pouze o pár pohlavních styků, které prý často bolí, když s tím začínáte. V současné době mě to bolí hlavně zezačátku, po tom je to jakž-takž dobrý, ale pořád tam cítím takové nepříjemné napětí a občas pálení.A nejlepší je přítel, který radí "musíš se uvolnit" - supr rada, uvolněte se, když mám pocit, že mě tam "dole" někdo řeže žiletkou :o)

Jediné co mě pomáhá je to, že na to jdeme pomalu, opravdu pomalu. Při vniknutí vždy partnera zastavím a postupujeme kousek po kousku, pak se to dá. Ale taky ocením každou radu.

Veronika Písek (Čt, 11. 2. 2010 - 12:02)

No přesně tak jsem i ráda,že nejsem jediná.Ale přeci se stím něco musí dát dělat.A co třeba nějaká léčitelka?Třebas by pomohla.Holt musíme čekat, čekat a čekat.:-(

petra (St, 10. 2. 2010 - 16:02)

J8 se léčím takhle už 3 roky a to žádné záněty nemám!!!Mám bolavou jakoby stydkou kost a jakmile dojde ke styku,tak to bolí jak potvora.Nikdo mi neporadí a já s tím žiju tak,že sex se pro mě stal nutným zlem a podnikám ho max.jednou měsíčn.Manžel se bolí přiblížit a vztah mezi námi to ničí.

Veronika Písek (St, 10. 2. 2010 - 13:02)

Ahoj holky, koukám že mam stejný problémy jako vy. Jen už to mam pul roku a už sem měla asi 8 antibiotik a nic.Vystřídala jsem 3 doktory a ani nevím jak se ta ,,nemoc,, jmenuje.Nejprve jsem měla rozpraskanou hráz a na to je dobrá:Mastička z měsíčku a nebo jsem dostala od doktorky kortikoidovou mast.A když mi polevilo tak nastal další problém jak mile by přítel chtěl do mě vniknout zbláznila bych se bolestí.Jako kdybych měla něco vevnitř a nechtělo se to povolit(pálivá,štípavá bolest)Lubrigační gel je v mém případě na nic..a uvolnění tam dole také žádná změna.Tyjo v 19 letech takový problémy co je to pak za sexuální život:-D...zkoušela jsem doktory v Praze, ale prý je vše na doporučení.Nevíte o něčem?
Zdraví Veronika

chemical.star (Ne, 7. 2. 2010 - 21:02)

Musím se přidat.. Mám úplně...takže píšu pro povzbuzení ostatních "postižených" slečen. můj výše zmíněný problém pomaličku ale jistě mizí. po posledním dobrání macmiroru a týdnu mazání canestenem (výsledky jsou ok) jsem se pustila i do psychického uzdravování. změnili jsme polohu, já jsem byla nahoře a regulovala jsem si všechny pohyby. hráz bolela a štípala jen trošku. použili jsme lubrikant (předtím jsem dosáhla orgasmu y byla přirozeně vlhká)a světe div se, bylo to lepší. nejdůležitější je zapomenout, že to někdy bolelo. v tomto byl asi největší problém. chce to maximální soustředění a uvolnění se "tam dole". pak nedojde k podvědomému stáhnutí se. vážně to funguje, věřte mi :-). je mi jasné, že se mi to mluví snadno, ale na mě to fakt funguje. dneska už to šlo bez lubrikantu, bez bolesti hráze a při naší oblíbené poloze. bolest žádná, štípání taky pryč. musím to zaklepat, ale připadala jsem si jako za starých časů. držím palce všem, kteří se jako já do nedávna marně snaží

Klára (Čt, 4. 2. 2010 - 08:02)

Musím se přidat.. Mám úplně to stejné. Také pálení při sexu, je to hrozně nepříjemý až depresivní. Mám hrůzu z každého styku, ničí to partnerský vztah. Přikládala jsem to především candidě, se kterou se potýkám už rok a půl, posledního půl roku téměř nepřetržite. Nakonec jsem dospěla (po návštěvě léčitelky) k tomu, že přestanu užívat antikoncepci, nebo ji alespoň vyměním. Užívala jsem rok a půl mercilon, nyní se chystám přejít na Yadine. Doufám že to pomůže.Problémy mi začaly tak měsíc po úžívání antikoncepce. Nikdy jsem tyto problémy s antikoncepcí nepřikládala. Nemám moc zkušeností a vše, co jsem se dozvěděla jsem vypátrala na internetu a to i to, že problém může být v antikoncepci. Před několika měsící jsem se na to ptala své doktory a ta mi to vyvrátila,tak že jsem se pak opět vrátila k dietě a rúzným doplňkům stravy (česnek, lactobacily, aloe vera..). Je možný, že to bylo všechno uplně zbytečné.

Mára (Čt, 4. 2. 2010 - 00:02)

Já trpím naprosto stejným problémem, ale narozdíl od tebe nejspíš tušim čím to bude, z kvasinek jsem několikrát léčená, zánět moč. měchýře znám bohužel též dobře, ale největší starosti mi dělá moje HA, beru Jeanine už 3 rok, zezačátku to šlo, ale poslední půlrok jsem tak vysušená, že se to nedá. Milování je mi nepříjemné až hrůza, po styku mám pálení a docela mě to bolí, tak teď zkusím přejít na Yadine, ale obávám se že to bude to samé. Jenže co si vybrat, být radši dobře chráněna a přitom znechucena a nebo ji vysadit a žít každý měsíc v nejistotě? Toť otázka, ale kdo ji vysadil píše o velikém zlepšení...

chemical.star (St, 3. 2. 2010 - 02:02)

tak se také přidám a začnu pěkně od začátku.
s přítelem jsme víc než 8 měsíců. od začátku vzahu užívám nízkohormonovou HA Lunafem. dá se říci, že jsem s ním zažila své poprvé (s předešlým partnerem to nebylo nic jiné pokusy). se současným nebyl dva měsíce sebemenší problém. vlhkost v pořádku, styk i několikrát denně bez předehry. bylo to přes léto, takže jsem začala pociťovat typické příznaky kvasinkové infekce. nikdy se u mě nerozvinula natolik, aby se potvrdila na stěrech. proto jsem zvolila samoléčbu gynopevarylem, který mi zbyl z předešlé léčby. to zřejmě nepomohlo, problémy tu byly stále, ale ty bývaly po každé léčbě a nakonec vždy samy vymizely. tentokrát se to ale vystupňovalo a v říjnu (první příznaky jsem měla na konci prázdnin) se mi poprvé potvrdila pravá nefalšovaná candidoza. dostala jsem macmiror, ale ten nepomohl (přiznávám, že jsme nevydrželi sexuální půst během léčby), takže jsem dostala další čípky. celkově jsem měla čtyři různé druhy. do toho se mi v prosinci přidal zánět močového měchýře - léčba biseptolem zároveň s čípky proti mykóze. 10 dní jsem brala čípky + týden půst na zotavení. doba, kdy už byl styk relativně možný vyšla na štědrý den. těšila jsem se, že po několika měsících zažiju sex bez bolesti, či pálení, ale tu noc jsem akorát probrečela. lubrikační gel + kondom mě způsobily takovou bolest, jakou jsem nikdy nezažila. nechala jsem tomu tedy volný průběh, ať se tělo zdrchá, po takové dlouhodobé zátěži. příteli vyšly negativní testy na vše včetně kvasinek. před týdnem jsem dobrala macmiror, měsíc držím kvasinkovou dietu. bolest při styku jsem přikládala infekci, ale ta doléčená. takže už si opravdu nevím rady proč ta bolest. testy na infekci mám v pořádku, mažu se canestenem, zvlhčuju lubrikantem a přesto je tu notoricky známá bolest. po půl roce bolestivého sexu už opravdu nevím, co víc udělat. mudr. vždy hlásí vše v pořádku. je tu někdo, kdo by mi dokázal poradil?

Zůza (St, 3. 2. 2010 - 01:02)

U mě už je to taky lepší:DPartner je prostě z těch vyvinutějších, takže se musí opatrně...ale pak už je to super:)

Nina (Út, 2. 2. 2010 - 22:02)

Ahoj.Chtěla bych se zeptat na...Ahoj, musím říct že mě to bolelo dost hodně, a taky jsem pak dost krvácela (dokonce několik dní), dost mě to tehdy vyděsilo. Ale můj drahý byl moc hodný a hodně se snažil a i přes tu bolest to bylo chvílema příjemné. Podruhé asi po dvou týdnech už to bylo skvělé a nebolelo to už vůbec :)

Zůza (Pá, 22. 1. 2010 - 12:01)

Ta bolest se dá zvládnout. Co jsem tak slyšela, je to dost individuální. Mě to bolelo dost, ale například krev ze mě netekla nikdy žádná. Ale vím o spousty holek, které to nebolelo téměř vůbec. Hlavně mít chlapa, který bude trpělivý a něžný. I přes tu bolest na to vzpomínám ráda Mě spíše zarazil fakt, že ačkoliv už mám své poprvé pár týdnů za sebou, stále mě to bolí. Zvlášť při pronikání, pak je to lepší, i když menší bolest a pálení cítím pořád. Asi nemusím říkat, že ze sexu absolutně nic nemám...máte  někdo podobné zkušenosti? Nebo bych měla raději navštívit gynekologa...

Jarda (Pá, 22. 1. 2010 - 12:01)

Tohle může napsat jen chlap,...  To je pravda že to psal chlap. Ale i když nejsem baba tak o tom taky něco vím. Znám i pár takových, které to bolelo víc i když jinak i po letech sexuálního života...............................

T. (Pá, 22. 1. 2010 - 12:01)

Tohle může napsat jen chlap, že je to bez bolesti  Kopretinko, není to tak, ani když je to tvůj miláček...bolí to, ale nijak výrazně, dá se to v pohodě zvládnout, připrav si tmavý ručník, kdyby tekla nějaká krev a snaž se uvolnit. Nevím o moc holkách, co by si to poprvé užily...pak už je to MNOHEM lepší!  

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 06:05)

to vubec neni pravda .. zeny jsou kazde jine.. a ja to mela treba fakt bezbolestne i presto jak uzka jsem.. je to 60% bolestive a 40% bezbolestne.. zena, kdyz se dobre uvolni a partner ji k tomu pomuze neni se ceho bat bude tak vzrusena, ze pak ani neuciti, ze tam neco ma

Jarda (Pá, 22. 1. 2010 - 12:01)

Ahoj.Chtěla bych se zeptat na...  Víš ono jse o to, jestli je to z obou stran opravdu z lásky a srdce. Když ano, tak je to bez bolesti a krásné. Pokud se jenom staneš zářezem na pažbě pro nějakého kance, tak na to ráda vzpomínat nebudeš a bude tě to bolet celý život. Ale v srdci

kopretinka (Pá, 22. 1. 2010 - 12:01)

Ahoj.Chtěla bych se zeptat na první pohlavní styk.Jak hodně holku bolí pohlavní styk když je její první.Ještě jsem nikdy pohlavní styk neměla a tak bych to chtěla cědět.A popřípadě co mám udělat aby se kí to líbilo a nebolelo mě to tolik?

leeenicka (Pá, 19. 4. 2013 - 14:04)

Dobrý den, měla bych otázku. Mívám hrozné bolesti před sexem, pokaždé když se vzruším a při pohlavním styku, je to nesnesitelná řezavá bolest v děloze. Již 2x jsem změnila gynekoložku, dostala jsem vždy kapky, nebo čípky proti bolesti. Paní doktorka mi řekla, že je to prokrvením. Děkuji za odpověď.

Honza (So, 30. 3. 2013 - 12:03)

Může to být příznak...Dobrý den,mohl bych se zeptat? přítelkyni při každém sexu už týden píchá či bolí pouze na pravé straně,muže to být něco vážného? děkuji za odpověd

Petra (Pá, 15. 3. 2013 - 22:03)

Ahoj, bolesti při pohlavním styku mám taky, to samé, bolest, páletí či štípání...pan doktor mi předepsal MESOCAIN GEL na znecitlivění pochvy při pohlavním styku, jenže nikde na internetu jsem se nedočetla, že by se tento přípravek pro tyto účely používal, všude jsem se dočetla že se používá pro zlepšení klouzavosti zaváděných cévek, prevence bolesti při instrumentálním urologickém vyšetření (anestezie sliznice močové trubice před dilatací cévkováním). Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Eva (Pá, 15. 3. 2013 - 21:03)

Tak časté, aby si potřebovala odpočinout to není :D a hrubé zacházení už vůbec ne,ale děkuji za radu :) Zkusím

Reklama

Přidat komentář