Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Miluno, když si žila v holobytě se třemi muži, bylas ráda, že vypadli ven. Jenže za tejden tě to už nebavilo a bylas ráda, že aspoň ten krimoš byl doma. Ty nikdy nevíš co chceš.

Pils (So, 16. 5. 2020 - 07:05)

Aha, už chápu. :) Anonymy čtu jen velmi zběžně.

Miluna (Pá, 15. 5. 2020 - 15:05)

Tak dík Marti za tvuj pohled protože 14:10 mi trochu znejistil.Je to přesně tak,já už byla téměř rozhodlá že na ten vztah kašlu nebo aspoň na oko.Jakože někam vypadnu a chodila bych za nim jen navštívit v budoucnu ale jak mi znejistil tim mobilem a představila sem si kdyby se do nějaký zamiloval tak mi to nejde aby mi to bylo lhostejný.Kdyby byl třeba dál zlej tak asi bych na to koukala taky jinak ale stačilo se o něj víc zajímat a chodit mazlit a je pak na mě hodnej.Ale dnes třeba ani na mobil nekouká a ani nevstal z postele.Jen leží a kouká na televizi a moc nemluví tak zas přemýšlim jestli je vše ok.jestli mu něco neni a tak.A jak se ptáš tak moje pravá barva vlasů je blondo-zrz, taková měděná a občas na to dam nějakou barvu.Na podzim sem davala i hnědou a mahagonovou a teď mam zas světlý.Já se naposledy fotila aktuálně asi na Silvestra a od té doby nějak sem zatim neměla náladu protože mam v mobilu i něco s foťáken a nevim co s tim.No Zdena je mi podobná.Ale já se jako pěkná nevidim.Připadam si vyblitě a vidim plno chyb na sobě.A jak se ti vede Marti? Já potřebuju takový kamarádky jako si ty.Já už nemam snad ani tu Alici nebo co.Vůbec mi už nepíše,ani na fb.Nějak se odcizila.Nebo nevim jestli to je tim že už jen žije s dětma a sedí s Jirkou a tak nemá už co ani psát? Nevim.Ale muj společenský život už je total teď potom viru.Já už vidim lidi jen v krámu nebo když jim vezu objednané jídlo to je všechno.A Sergej je na tom stejně,už je uplně bez kamarádů,nemá tu teď žádnýho.

Miluno (Pá, 15. 5. 2020 - 12:05)

vypadá to, že Sergej tě potřebuje mít v nejistotě, pze jsi milejší a snažíš se. Když ti všechno říkal, tak jsi ho měla "na lopatě", prudilas, byla nepříjemná a nenávistná. Na tebe platí být v napětí ( ale v takovým napětí, že nevíš, ne v tom agresivním ), aby tě bavilo o něco usilovat. Jinak se nudíš

Miluna (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Děkuji za nastínění situace.Víš,člověka to samotného nenapadne jak se sám nevidí nebo nevnímá jako druhej člověk.Když nad tvýma slovama přemýšlim je v nich hoodně kus pravdy.Si šikovnej-šikovná že se ti to takhle povedlo mě odhadnout,protože je to pro mě k zamyšlení.Od doby co tohle dělal s telefonem a třeba i na mě trochu i kašlal tak furt mam chuť se snažit a tak.V době kdy mi vše říkal a kňoural o výlety a pozornost se přiznam že mi byl tak trohu ukradenej.A když byl zlej tak sem přímo o rozchodu už hodně přemýšlela.Teď když je hodnej ale zároveň nedolézá zamnou tak TEĎ by se mi bez něj zas být nechtělo.Já nevim jestli je tohle jen u nás nebo vztahy takový jsou a tohle jak se u nás vše střídá je normální??

Martina (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Milčo, je to normální. Já už jsem věkově k padesátce a sama jsem to zažila a i u kamarádek vidím, že kolikrát už toho svého chlapa máme za 20- 30 let plný zuby, přemýšlíme, že bychom byly rády samy a konečně se staraly jen o sebe, ale najednou přijde třeba jeho nemoc a můžeme se přetrhnout, jak o toho svého chlapa pečujeme. A to jsou ty chvíle, kdy žena ví, že o něj nechce přijít. Stejně jako když se o něj začne zajímat nějaká křepelka. Tak nám najednou ten náš 'okoukanej' chlap připadá nejlepší a uvědomíme si, jak nám na něm záleží. Milčo, je to normální chování a je dobře, že ti otevřel oči. Chtěla jsem se tě zeptat, jsi blondýnka nebo se barvíš? Já si pamatuju jak si tady psala, že ses přebarvila. Dál v tom pokračuješ? Máš na Lidech nějaké aktuální foto? Jsi moc hezká. Dcera Zdena je pěkná po tobě?

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Ne není to normální. Vztah musí být založený na lásce ne na sexu a to ty neznáš. A takový to chvíli tě chci, chvíli nechci je v tvém věku a s tvými zkušenostmi hysterie. Takový vztah nemůže vydržet.

no (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

co je normální pro jednoho, nemusí být normální pro druhého. Určité napětí v partnerství je žádoucí, vyvolává touhu a ženy tyhle "tanečky" ovládají, ale nic se nemá přehánět. Partneři mohou žít sexuálně i v sedmdesáti, i když je to jinak než ve třiceti. Někomu stačí být si oporou nebo mít spíš vztah založený na přátelství a spolupráci, taky není špatně. Záleží jak oboum vyhovuje. Miluna je v tomhle dítě, které se učí chodit

Miluna (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Máš pravdu že sem jak dítě co se učí chodit.Je to tim že jsme nikdy spolu nebyli takhle celý dny a ještě takovou dobu.Ale momentálně doma klid a mě to strašně pomáhá ta klidná atmosféra.Klídek,atmosféra čistá,příjemná a občas chodíme pomazlit-myslim mazlení bez sexu.Včera večer jsme si pustili hudbu a povídali jsme si.Písničky sem vybírala já a občas sem mu tam zařadila i ukrajinské písničky a viděla sem že mu to dělá radost.Dneska uvařim guláš a pojedem možná do přírody.Já teď přemýšlim jak tuhle atmosféru udržet.Já už nechci zpátky hrůzy co jsme měli když sem byla mrzutá,nevyspalá a chtěla být jen sama a utíkala mu a on si pak myslel že se něco děje a že chodim za jinym a proto pak byl na mě zlej,sám mi to řekl.A já ty dny nechápala proč je tak zlej a ono to bylo kvuli že se bál.

Miluno (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

musím uznat, že tvé snažení má jiný náboj, než dřív a vyzařuje příjemno. Ony ženské tanečky jsou ve vztahu dost důležité, iracionalita obrušuje hrany a zjemňuje mužskou racionalitu. Pokud chybí, jsou vedle sebe dva muži plánovači, rozdíl je v tom, že jeden z nich by si sukni neoblékl. Z jiného úhlu pohledu jde o vzájemné obohacení. Žena by měla v sobě nacházet jemnou vílu i divokou Šárku a vědět, kdy kterou použít, aby byla všeobecná pohoda. Někdy je to hraní si a sebe objevování na celý život, ale důležité je, že vidíš výsledek a ten tě uspokojuje. Neděláš to jen pro druhé, ale hlavně pro sebe.

Miluna (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Můžu se zeptat co konkrétně jsou ženské tanečky? A nerozumim slovum iracionalita/racionalita.Nevim jestli se ti to chce víc vysvětlit nebo kdyžtak pohledam v internetu.Jo máš pravdu vlastně tim když se snažim dělam to i pro sebe.Protože v dusnu a v hádkách doma nevydržim tak teď dělam cokoliv aby se to neopakovalo.Těší mě že stačí k němu víc všímavosti a že vidim výsledky.Že když ho mam takhle doma nesmim být jen samorost kterýho nic nezajímá.Garáž už sem nepotřebovala asi týden.Zajímavý.Sama nerozumim jak se můžem takhle měnit.

Miluno (So, 16. 5. 2020 - 19:05)

tzv. ženské tanečky by měly být v uvozovkách, protože je to vlastně přirozené. Muž ženu nemůže pochopit, jen na ni reaguje. A žena nemůže pochopit muže, ale leccos může ovlivnit. Sama jsi teď poznala. Sergej reaguje na tvoji jemnost, kterou potřebuje k životu, ale sám k sobě si ji neumí vytvořit ... například. Iracionalita žen se dá vyjádřit - chci to, nevím co, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu. A mužská racionalita - řekni, co mám udělat a já to udělám. Jen ve zkratce a spíš humorně, diskutující tady určitě upřesní.

Miluna (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Tak už to víc chápu jak to myslíš.No zatim to doma začlo klapat až koukam.Najednou sem si i zvykla že je tady semnou.A já sama sem teď aktivnější ke všemu.Dělá mi radost teplo a vše mi tak nějak baví víc.Třeba sem i s chutí šla vařit a tak,prostě aktivnější ke všemu.Jak sem šla s chutí vařit tak sem si vzpoměla na Andy jak ona něco ráda připravuje atd..Akorát se Sergejem lišíme právě v těch barech.On i když to otevřou tak řekl že tam nepujde že se mu tam nechce že ten vir nezmizel a že se mu tam kvuli tomu nechce.A já teda nevim co dělat,už sem natěšená na bary a restaurace,mam už absťák na to.A to stejný s rouškama,už mě venku nebaví.V teple se mi v tom špatně dýchá a jak můžu tak venku sundavam ale on jí nosí poctivě furt.I když jde z bytu pár kroků do auta tak si jí nasadí.

Miluno (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

tak si to nepokaž nekomunikací, až se objeví nějaký mráček. Máš zkušenost. Tys nekomunikovala, protože sis něco mysela a Sergej nekomunikoval, protože si něco myslel, to viselo mezi vámi nevyřčené a bylo totálně zamračeno

Miluna (Ne, 17. 5. 2020 - 17:05)

Máš pravdu.U mě to bylo tim že mi bylo ze všeho divně z téhle celé situace že on bez práce,vir,vše zavřený,děti nejistota a potřebovala sem se s tim nějak smířit,zpracovat to vnitřně a špatně sem spala a pak sem byla pořád unavená,nic mi nebavilo a chtěla sem být sama.On se bohužel do mých pocitů neuměl vžít i když sem mu to řekla nepomáhalo to.A když sem viděla že to moc nechápe tak sem chtěla být ještě víc sama a utíkala mu a začlo to být ještě pak horší.Vzal si do hlavy že kdovíkam chodim a začal být nervozní a zlej.Teď sem venku.Vzala sem si deku a sedim přímo na poli na těch hroudách.Nevypadá to blbě? Lidi mi chodí po cestičce za zády ale já nechci být na lavičce aby kolem mě někdo pořád chodil tak sem si ustlala na poli,abych byla zády k lidem ale nevim jestli to neni blbý? Ale je tu hezky,stromy šumí,trochu větřík ale příjemně jinak,líbí se mi tu.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 07:05)

V tom případě jsem muž. Když něco chci, řeknu to. Oni ti chlapi nejsou tak natvrdlí, jak si často některé ženy myslí. Manipulaci nemám ráda.

Lalla (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Tak to už jsme muži dva. Manipulace ve vztazích je ponižující. Já tedy ani neuznávám takové to, upeč mu flákotu masa a bude pokoj To je zase moc zjednodušující.....Když vás tak čtu, tak se divím, že jsme to spolu přes všechny průsery vydrželi

no (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

každému, co vyhovuje nejlíp. Chybí mi názor Aleše, romky to umí podat

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

Rada upeč mu flákotu byla náhodou výborná. Tady nešlo jen o Sergeje aby sklapnul, ale myslím, že hlavně o to, aby se probrala Miluna a začala něco fyzicky dělat. Z toho ležení a čučení do mobilu by hráblo každýmu.

Lalla (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Jo přesně, to je ale něco jiného, s tím souhlas.

Reklama

Přidat komentář